Yakından takip ettiğimiz Korona virüsü gelişmelerinin süreçlerimize etkisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Değerli üyemiz,

Korona virüsü ile ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğimizi bilmenizi ve süreç ile ilgili aldığımız önlemleri sizlere duyurmak istedik.

İçişleri Bakanlığı’nın açıkladığı karar kapsamında restaurant, kafe, spa merkezi gibi işletmelerin faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulmuştur. Bu açıklama ile birlikte tüm süreçlerimizi değerlendirdik ve bazı önlemler aldık. İşbirliği yaptığımız işletmelerin zorunlu olarak hizmetlerine bir süre ara vermesinin sonuçları ile ilgili bu önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz.

1) Kampanya geçerlilik sürelerini uzattık!

Grupanya ekibi olarak, 10 senedir sizlere en iyi fırsatları en avantajlı şekilde sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. İş ortaklarımızla birlikte aldığımız kararlara istinaden, satın aldığınız ancak kullanmadığınız fırsatlarınızı geçerlilik tarihinden bağımsız olarak önümüzdeki aylar içinde de kullanabileceksiniz.

2) %100 Grupanya güvencesi devam ediyor.

Hizmetin sağlanamayacağı durumlarda, ödemenizin Grupanya güvencesinde olduğunun altını çizmek isteriz. Yaşadığımız bu süreçte daha uzun dönemli düşünmek karar vermeniz için yardımcı olabilir. İlerleyen dönemlerde hizmetinizi alamadığınız bir durumla karşılaşmanız durumunda da her zaman iade hakkınızın saklı olduğunu hatırlatmak isteriz.

3) Destek için daima hazırız!

Rezervasyon işlemleriniz veya talepleriniz ile ilgili destek için, müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere bir telefon veya e-posta uzaklığında. Ekibimize haftanın her günü 0 (850) 200 47 76 numaralı telefondan (Pazartesi-Cumartesi 09:00-19:30, Pazar günü 12:00-19:00) saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Telefon yerine e-posta yolunu tercih etmek isterseniz, destek@grupanya.com mail adresinden de bize ulaşabilirsiniz. Süreçte tüm ekibimiz evlerinden çalışmaktadır ve şu an için herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Ancak yine de olası aksaklıklar için anlayışınıza ihtiyacımız olabilir.

4) İşletmelere destek olmak elinizde!

İşbirliği yaptığımız işletmelerin de olumsuz etkilenebileceği zor bir süreçten geçiyoruz. Süreç sonrasındaki normal sosyal hayatımıza dönüş için iş ortaklarımız ile birlikte hazırlıklarımıza devam ediyoruz. İşletmelerin bu belirsiz süreci en hızlı şekilde atlatabilmesi için, değerli üyelerimiz olarak siz de süreç öncesi planladığınız hizmetlerin kullanımını daha uzun dönemli düşünerek destek olabilirsiniz. Alınan önlemlerin toplumun sağlığı için çok önemli ve gerekli olduğunu, ancak bunun geçici ve zorunlu bir uygulama olduğunu hatırlamak hepimize iyi gelebilir.

Güvende ve sağlıkla kalmanızı diliyoruz.

Saygılarımızla