• Üye Ol
  • Giriş
  • Bize Ulaşın
Astroloji uzmanı Seda Koyunlu'dan soru astrolojisi, yıllık burç yorumu, rüya yorumları ve numeroloji analizi 9,90 TL'den başlayan fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için, DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Astroloji uzmanı Seda Koyunlu'dan soru astrolojisi, yıllık burç yorumu, rüya yorumları ve numeroloji analizi 9,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Hemen Al
48 kişi
aldı
99,9 TL
9,9 TL
Detaylar Öne Çıkanlar

Detaylar

  • Bu fırsat 9.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.

  • Fırsat kodu ile birlikte SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ FIRSATIN GEREKLİ BİLGİLERİNİ yasamkocuseda@yandex.com adresinize göndermeniz yeterlidir. En geç 48 saat içinde size özel hazırlanan raporunuz mail adresinize gönderilecektir.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Soru astrolojisi, yıllık burç yorumu, rüya yorumları ve numeroloji analizi ile merak ettiğiniz konulara cevap bulacaksınız!
Daha Fazla Bilgi

İçinizdeki gücü keşfedin!

Soru astrolojisi, yıllık burç yorumu, rüya yorumları ve numeroloji analizi ile merak ettiğiniz konulara cevap bulacaksınız!SORU ASTROLOJİSİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

3 SORU SORMA HAKKINIZ VARDIR. SORULAR UCU AÇIK OLMAMALI VE AÇIKLAYICI OLMALIDIR.

KAMPANYA KODUNUZU, ADINIZ SOY ADINIZI, DOĞUM TARİHİNİZİ VE SORACAĞINIZ 3 SORUYU yasamkocuseda@yandex.com adresinize göndermeniz yeterlidir.

SORU ASTROLOJİSİ İLE HAYATINIZDA GERÇEKLEŞECEK OLAN HER ŞEYE YÖN VERMEK İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN TARİHLER,SİZE ŞANS GETİRECEK GÜNLER,EVLİLİK TARİHİ,EVLENECEĞİNİZ KİŞİNİN İSMİ GİBİ MERAK ETTİĞİNİZ KONULARA CEVAP BULACAKSINIZ.

YILLIK BURÇ YORUMU İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

İSİM SOY İSİM DOĞUM TARİHİ, DOĞUM SAATİ , DOĞUM YERİ VE KAMPANYA KODUNUZU yasamkocuseda@yandex.com adresine göndermeniz yeterlidir. Sizler için astroloji uzmanı olan SEDA KOYUNLU tarafından hazırlanan yıllık burç yorumları için kendi burcunuzu veya yakınınız olan kişilerin burçlarının yeni girilen yıl içerisinde hangi etkiler altında olduğunu öğrenerek planlarınızı daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

RÜYA YORUMLARI İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

İSİM SOY İSİM, GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYANIN DETAYLI ANLATIMI VE DOĞUM TARİHİNİZİ KAMPANYA KODUNUZ İLE yasamkocuseda@yandex.com adresine göndermeniz yeterlidir.

NUMEROLOJİ ANALİZİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

İSİM SOY İSİM DOĞUM TARİHİ VE KAMPANYA KODUNUZU yasamkocuseda@yandex.com adresine göndermeniz yeterlidir Nümeroloji Okültizm'in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde devam ettiğini açıklar.

Sizde hayatınızdaki sayıların sırlarını merak ediyorsanız cevabı numeroloji analizinde.