263 kişi aldı
Başkent Halı Yıkama Ostim
 • Başkent Halı Yıkama Fabrikası'nda antibakteriyel halı ve koltuk yıkama hizmetlerinde geçerli
  263 kişi aldı
  ₺50
  ₺25
  %50

Detaylar

 • Bu fırsat 27 Mart 2014'e kadar geçerlidir.
 • Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve hediye edebilirsiniz. Kişi başı 1 fırsat kodu kullanılaiblir
 • Başkent Halı Yıkama Fabrikası her gün 09.00-20.00 arası hizmet vermektedir.
 • Bu fırsat Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırları içindeki tüm semtlere servis yapılmaktadır.
 • Randevu almak zorunludur. Bilgi ve randevu için 0312 815 10 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Öne çıkanlar

 • Başkent Halı Yıkama Fabrikası'nda Amway'in Loc ürünü ile antibakteriyel yıkama yapılmaktadır.

 • Halı cinsine göre m2 fiyatları: Makina halısı 3,5 TL, Shagy 5 TL, Isparta halısı 6 TL, Nepal el halısı 8 TL, Çin halısı 10 TL. 1 koltuk takımı 100 TL. Fiyatlara KDV dahil değildir.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarındaki tüm ilçe ve semtlere servis yapılmaktadır. Ortalama teslimat süresi 3 gündür.

 • Başkent Halı Yıkama, halılarınızın, kilimlerinizin ve yolluklarınızın renklerini birbirine karıştırmadan temizlenmesini sağlar.

 • Yılda en az bir kere profesyonel temizlik ve bakımı yapılan halılar daha uzun ömürlü olur ve parlaklığını kaybetmez.

Başkent Halı Yıkama

Adres: Keresteciler San. Sitesi 2. Cadde No:25 Sarayköy-Kazan/ ANKARA

Tel: 03128151090

www.baskenthali.com

 

Daha Fazla Bilgi

Evlerin vazgeçilmezi halılar!

Halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir malzemedir. Tarihi ise insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar önce sıcak bir zemin yaratmak amacıyla hayvan postlarını kullanıyorlardı. İhtiyaçları arttıkça, ihtiyaçlarına uygun post bulamadıkları için, post taklidi yaygılar ürettiler. Zamanla sevdiklerini de desenleştirerek, bugünkü halının kaba örneklerine ulaştılar. Kısaca halı insanoğlunun doğaya karşı ve doğayı kendine uydurma mücadelesinin ilk ürünlerindendir.

Yaşantımızda ekonomik, sosyal ve kültürel olarak önemli yer tutan halılar, ev dekorasyonundaki ön önemli unsurlardan biridir. Halınızla uzun zaman birlikte olmak istiyorsanız ona iyi bakmalı ve periyodik bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Halınızın ilk günkü gibi yumuşak, parlak ve tertemiz olmasını istiyorsanız Başkent Halı Yıkama Fabrikası'nın kapısını mutlaka çalmalısınız!

Grupanya'nın bugünkü fırsatı ile halılarınız ilk günkü gibi yepyeni ve tertemiz olacak! Başkent Halı Yıkama Fabrikası'nda antibakteriyel halı ve koltuk yıkama hizmetlerinde geçerli 50 TL değerindeki indirim çeki 25 TL!

Başkent Halı Yıkama Sanayi

Günümüzde yıkanan halılar havalandırma ve vakumlama sistemine dayalı olarak kurutulmaktadır. Vakumlama sistemlerindeki halılar, kilimler ve yolluklar, ıslak kuru makineler ile suyu emilerek kurutulur. Bu sistem halı, kilim ve yollukların % 92 oranında suyunu çekebilmektedir. Havalandırma sisteminde ise halılar yıkamadan ve vakumdan sonra kapalı ortamlarda kurutulur.

Bu düşünce ve çalışma prensibinden hareketle yola çıkan sektörün ilklerinden Başkent Halı Yıkama, halılarınızın, kilimlerinizin ve yolluklarınızın renklerini birbirine karıştırmadan temizlenmesini sağlar. Vakumlama makineleri ile yıkanan halılarınızın, yolluklarınızın ve kilimlerinizin teslimatı 72 saat yapılmaktadır. İnsan sağlığını büyük önem veren Başkent Halı Yıkama Sanayi, 18 yıldır bu alandaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Başkent Halı Yıkama, kendi alanında Ankara'da ve çevre illerde aranılan ve sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Ankara'da 5000 m2 kapalı alanda halı, kilim, yollukların temizliğini yapan Başkent Halı Yıkama, kurutma sistemi 200 adet 6 m2 halı alabilen kapasiteye sahip bir kuruluştur.Halılarda kurutma işlemi yaklaşık 5 saat içerisinde gerçekleştirilerek, yılların deneyimine sahip, eğitimli ve profesyonel personel tarafından yapılmaktadır. Temizliğe alınan halılar 24 saat vardiya sistemi ile çalışan ve hizmette sınır tanımayan Başkent Halı Yıkama ekibi tarafından, Ankara Bölgesi'ndeki müşterilerinin adreslerinden alınarak büyük bir özen ve titizlikle sürdürülen temizleme işlemi sonucunda yine ayn adreslere teslim edilmektedir.

Halılarınızın uzun ömürlü olması konusunda çok iyi bir temizlik teknolojisinin olması gerektiğine inanan Başkent Halı Yıkama, son teknoloji ürünü ve donanımlı makinelerle, halınızın alındığı günkü gibi yepyeni bir görünüme kavuşması için yaptığı bakımlarla halınızın ömrünü de uzatıyor. Halıların yılda en az bir kere profesyonel temizlik ve bakımının yapılması da tavsiye ediliyor.

Başkent Halı Yıkama'da güçlü leke çıkarıcı ve temizleyicilerle halılarınız temizleniyor ve ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl parlıyor!..