38 kişi aldı
Smile Kids Gym Batıkent Smile Kids Gym'de yeni şube açılışına özel 1 aylık ''Baby Gym Plus'',''Aerobik Cimnastik','' Artistik Cimnastik'' üyeliklerinden seçeceğiniz biri veya Taekwondo kursu

Detaylar

 • Bu fırsat 21 Aralık 2013 tarihine kadar, Batıkent şube için geçerlidir.
 • Kişi başı yalnızca 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.
 • Smile Kids Gym şubelerinden 6 ay içinde yalnızca 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.
 • Baby Gym Plus ayda 4 saat (haftada 1 gün, 1 saat), Aerobik Cimnastik ayda 8 saat (haftada 2 gün, 2 saat), Artistik Cimnastik ayda 8 saat (haftada 2 gün, 2 saat) sürmektedir.
 • Taekwondo dersleri hafta içi, akşam saatleri gerçekleştirilmektedir. Toplam 8 saat sürer.
 • 6 ve yaş ve üzeri tüm yaş grupları taekwondo öğrenebilir.
 • Artistik cimnastiğin alt sınıfları start gym, rising gym ve power gym'dir.
 • Aerobik cimnastik 7-10 yaş grubuna yöneliktir.
 • Baby Gym Plus, 24 Ay – 36 ay, start gym 3 - 4 yaş, rising gym, 4 - 5,5 yaş, power gym, 5,5 - 7 yaş ve Aerobik Gym, 7 - 10 yaş gruplarına yöneliktir.
 • Katılım için rezervasyon zorunludur.
 • Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0530 243 17 07 ve 0554 514 08 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Baby Gym gruplarında 18 yaşı üstü 1 refakatçinin bulundurulması zorunludur.
 • Satın alınan dersler başka dersler için kullanılamaz ve değiştirilemez.

Öne Çıkanlar

 • Smile Kids Gym yeni şube açılışına özel 1 aylık ''Baby Gym Plus'',''Aerobik Cimnastik','' Artistik Cimnastik'' üyeliklerinden seçeceğiniz biri veya taekwondo kursu sunuyor.

 • Sporun bir yaşam biçimi haline dönüşmesi gerektiği esasından yola çıkan Smile Kids Gym tüm çocuklara spor bilincini aşılamak, sporu hayatlarının önemli bir parçası haline getirmek ve onları fiziksel yeterliliğe ulaşmış özgüvenli bireyler olarak yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir.

 • Cimnastik vücudu, fiziksel yapısını düzeltme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır.

 • Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen, dövüş sanatının inceliklerini öğreneceğiniz taekwondo kursunu kaçırmayın...

Smile Kids Gym

Adres: Turgut Özal Mah. 2179. Sokak No: 8/A Batıkent - Çakırlar / ANKARA

Tel: 03125666969
05495566979

 

Daha Fazla Bilgi

İster Taekwondo ister esneklik kazandıracak Cimnastik programları!

İster 1 yaşında olsun ister 8...

Cimnastik tüm bu yaş aralığında yapılabilecek en rahat sporlardan biridir.

Siz de çocuğunuzun esnekliğini arttıracak, motor gelişimi destekleyecek, özgüvenini ve problem çözme yeteneklerini geliştirecek hem de sosyalleşmesine imkan sağlayacak bir spora adım atmasını istiyorsanız Smile Kids Gym ile mutlaka tanışın!

Dövüş sanatının inceliklerini öğreneceğiniz taekwondo kurs programını kaçırmayın...

Grupanya'nın bugünkü fırsatına göre; Smile Kids Gym'de,

 • Hafta içi, 8 saatten oluşan taekwondo kursu 150 TL yerine 19 TL!

 • 1 aylık ''Baby Gym Plus'',''Aerobik Cimnastik','' Artistik Cimnastik ''üyeliklerinden seçeceğiniz biri 240 TL yerine 69 TL!

Smile Kids Gym

29 Ekim 2010 tarihinde resmi olarak falliyete geçen Smile Kids Gym dostluk temeli üzerine inşa edilmiş bir spor kulübüdür.

Sporun bir yaşam biçimi haline dönüşmesi gerektiği esasından yola çıkan Smile Kids Gym tüm çocuklara spor bilincini aşılamak, sporu hayatlarının önemli bir parçası haline getirmek ve onları fiziksel yeterliliğe ulaşmış özgüvenli bireyler olarak yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir.

Sporu yaşam biçimi haline getiren genç ancak yüksek tecrübedeki dinamik eğitmen ve yönetim kadrosu ile Smile Kids Gym “her yaşta spor yapılmalı, herkes spor yapmanın tadına varmalı” felsefesinden yola çıkarak sadece çocuklara değil büyüklere de belirli alanlarda sağlık için spor yapma imkanı sunmaktadır.

Farklı yaklaşım tarzı, değişik eğitim sistemi ve çocuklara baskı uygulamadan onları disipline eden özendirme yöntemiyle smile kids gym kaliteli ve mutlu eğitim garantisi sunmaktadır.

Siz de smile kids gym'e gelin sizin çocuğunuz da cimnastiğin gülen yeni yüzlerinden biri olsun.

Smile Kids Gym Baby Gym ve Artistik Cimnastik derslerinin dışında Taekwondo, Aikido, Baby Gym Oyun dersleri ve doğum günü organizasyonları, yetişkinler için ise Oryantal, Pilates, Aikido gibi imkanlarda sunmaktadır.

BABY GYM

Baby Gym 12 aylık bebeklerden 3 yaşına kadar tüm çocuklara göre özel olarak hazırlanan bir egzersiz programıdır.

Baby Gym’de uygulanan programlar çocukların hareket kabiliyetlerine ve problem çözme yeteneklerine göre uygulanışı değişmektedir. Temel kas gruplarına yönelik yapılan çalışmalarda yaş gruplarına göre esnekliklerini korumaya ve arttırmaya yönelik, hareket kabiliyetlerini artırıcı, ince motor yeteneklerini geliştirici, kaslarını yaşının el verdiği derecede güçlendirici egzersizler yaptırılmaktadır. Ayrıca çocukların özgüvenlerini geliştirici, problem çözme yeteneklerini artırıcı ve sosyalleşmelerine katkı sağlayacak programlar uygulanmaktadır.

Bebekler için uygulanan birçok gelişim programının aksine, sportif ve eğitsel faaliyetlerin de yer aldığı Smile Kids Baby Gym programı, en az iki uzman eğitmen eşliğinde uygulanan bir programdır. Ders sonunda ise çocuklar için ayrılan oyun bölümünde çocuklar diledikleri gibi oynayarak sosyal açıdan diğer arkadaşları ile etkileşimde olabilirler. Oyun zamanında çocuklar serbest olmalarına rağmen mutlaka bir uzman eğitmenin eşliğinde oyun zamanını geçirirler.

ARTİSTİK CİMNASTİK

Cimnastik vücudu, fiziksel yapısını düzeltme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır. Vücudu çevikleştirmek ve güçlendirmek için yapılan alıştırmaların tümüdür.

Çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimlerini destekleyen, 3,5 - 7 arası yaşta başlanması en uygun olan, spor branşlarından biridir. Düzenli cimnastik eğitimi sayesinde çocuklarda koordinasyon ve beceri gelişimi, başarılı olma isteği, özgüven gelişimi gözlemlenmektedir. Çocukların genel gelişimlerini sağlamak üzere düzenlenmiş olan cimnastik derslerinde belli bir süre bu eğitim alınır. Alt yapı ve hobi grubu olarak başlayan çocuklar temel cimnastik eğitiminin ardından uygun görüldüğünde, velilerinin ve çocukların kendi istekleri doğrultusunda spor kulübünün yarışmacı gruplarına dâhil olurlar.