3 kişi aldı
Temel Aromaterapi Eğitimi Türkiye, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Trabzon, Van, Yalova, Zonguldak
 • NAHA sertifikalı aromaterapistten; sertifikalı, online, birebir temel aromaterapi eğitimi
  2 Taksit
  ₺750
  ₺249
  %67
Detaylar Öne Çıkanlar

Detaylar

 • Bu fırsat 30.09.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsat, eğitmen eşliğinde whatsapp üzerinden verilecek özel ders için geçerlidir. Eğitim materyalleri; ses kayıtları, belgeler, yazışmalar şeklindedir.

 • Detaylı bilgi ve kayıt için 0533 388 66 73 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Eğitim süresi 2 gündür. Ders zamanınızı kendinize göre belirleyebilirsiniz.

 • Eğitim programı sonunda öğrencilere katılım sertifikası verilecektir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • NAHA sertifikalı aromaterapistten; sertifikalı, online, birebir temel aromaterapi eğitimi sizi bekliyor!

 • Aromaterapi bitkilerin kök, yaprak veya çiçeğini damıtarak elde edilen yağların hastalıkları önlemek ve oluşmuş olan hastalıkları da gidermek amacı ile kullanılmasıdır.

Daha Fazla Bilgi

Temel Aromaterapi Eğitimi!

NAHA sertifikalı aromaterapistten; sertifikalı, online, birebir temel aromaterapi eğitimi sizi bekliyor!

'Marsta veya diğer gezegenlerde yaşayabilir miyiz?'i yoğun şekilde araştırmaya başlayan biz insanoğlu için bu kadar kolay mı Dünyamızı gözden çıkarmak?

İşte bu deli soru ve düşünceler, çevreci ve doğalcı yaklaşımlar ile yaşayan iki arkadaş olan bizlerin, evde kendi cilt bakım ürünlerini üretmesi ve doğal yaşama dönüş merakı ile başladı hikayemiz... Saf, doğal bitki özlerinden oluşan sabit ve uçucu yağlar ile serumlar, kremler yapıp her türlü cilt sorunumuzu doğal ve mis kokulu yollarla çözüyorduk. Önce bu güzelliklerden yakın çevremizdeki kişiler yararlanmaya başladı ve bugün adına 'Maya Ailesi' dediğimiz doğacı bakımlı kadınlardan oluşan ailemiz kocaman bir aile olma yolunda sizlerin de desteği ile emin adımlarla ilerliyor...

Maya, dilimizde yaradılış, öz ve nitelik anlamları taşıyan bir kelimedir. Nepal dilinde ‘aşk’, İngilizcede ise ‘sihir, cazibe, çekicilik’ anlamlarına geliyor. Bu nedenle doğal cilt bakımı ürünlerimizi en iyi 'Maya' ismi temsil eder diye düşündük ve böylece markamız doğdu. Her kadın en iyiyi, en güzeli doğal olarak hak eder dedik ve sloganımız: 'En doğal hakkımız!' oldu.

Bugün tam kapasiteli üretim tesisimizde Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim yapmaktayız. Tesisimiz Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenmektedir. Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir. Hiçbir ürünümüz boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

Sadece içerikleri ile değil, tamamı geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostuyuz ve en önemlisi her bir ürünü el emeği ve aşkla üretmekteyiz.

Sadece ürün üretimini değil, işimizin her bir parçasını özenle ve aşkla yapmaya; ailemizin bir üyesi olarak gördüğümüz sizlerin siparişlerini en kısa sürede yerine ulaştırmaya ve mesajlarınızı olabildiğince hızlı cevaplamaya gayret ediyoruz.

Aromaterapi nedir?

Aromaterapi bitkilerin kök, yaprak veya çiçeğini damıtarak elde edilen yağların hastalıkları önlemek ve oluşmuş olan hastalıkları da gidermek amacı ile kullanılmasıdır. Aromaterapinin kökeni çok eskilere dayanmaktadır, nitekim İbn-i Sina uzun yıllar önce kitabında damıtma cihazının şemasını çizerek bitkilerin şifasını gün ışığına çıkarmıştır. Eski çağlarda sıkça kullanılan bu terapiler, nüfusun ve teknolojinin artışıyla yerini bu bitkilerden üretilen elde edilmesi daha kolay ve daha ucuz sentetik ilaçlara bırakmıştır. Yıllar içinde mikroorganizmalar sentetik ilaçları tanımış ve direnç kazanmışlardır; ancak aromaterapi yağları mikroorganizmalarında yapıtaşlarında bulunduğu için bunlara direnç kazanılması söz konusu değildir.