• Üye Ol Üye Ol
  • Giriş Giriş
  • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
  • Müşteri Destek Müşteri Destek
Orange Luxury Spa Çankaya Orange Luxury Spa'da 50 dakikalık masaj seçenekleri, spa ve havuz kullanımını içeren paketler 179 TL yerine 119 TL!

Detaylar

  • Bu fırsat 31.08.2020 tarihine kadar, haftanın her günü 10:00 -17:00 saatleri arasında geçerlidir.

  • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi için 0533 371 74 39 - 0533 371 84 39 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Orange Luxury Spa'da 50 dakikalık masaj seçenekleri, spa ve havuz kullanımını içeren paketler sizi bekliyor...

  • Masaj seçenekleri : Klasik masaj, Bali masajı

Orange Luxury Spa

Adres: Aziziye Mah. Pak Sk. No: 1
Çankaya Ankara

Tel: 533 371 74 39 -0533 371 84 39

https://www.orangeluxuryspa.com

 

Daha Fazla Bilgi

Keyif Sizinle...!

Orange Luxury Spa'da 50 dakikalık masaj seçenekleri, spa ve havuz kullanımını içeren paketler sizi bekliyor...

Masaj seçenekleri : Klasik masaj, Bali masajı

Spa & Masaj

Orange Luxury Spa değerli misafirlerine tüm masaj çeşitlerini lüks ve modern bir sunum anlayışıyla uzman terapistler eşliğinde sunmaktadır.

Yüz ve Cilt Bakımı

Orange Luxury Spa değerli misafirlerine tüm yüz ve cilt maskesi uygulamalarını uzman kadrosu ve benzersiz bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Havuz ve Spor Tesisi

Orange Luxury Spa’da modern fitness salonu ve yüzme havuzumuz sizleri bekliyor. Açılışa özel kampanyalarımızla hizmetinizdeyiz.

Aroma Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla kullanılarak uygulanan aroma masaj ile yaşadığınız kas ağrıları, adale, eklem ve fiziksel olarak tam bir rahatlama sağlayabilirsiniz.

Refloxoloji Masajı

Ayaklarda belli bir bölgeye uygulanarak yapılan refloxoloji masaj, 5 bin yıldan bu yana uygulanmaktadır. Kökeni Çin’e dayandığı düşünülen masaj, uzmanlık isteyen masajlardan biridir.

Spor Masajı

Spor aktivitesi öncesi, sonrası ve bakım masajı olarak üç temel bölümden oluşan masaj sayesinde hem yaptığınız aktivitelerden daha fazla verim alabilir, hem de yaşanabilecek sakatlanmaların önüne geçebilirsiniz.

Relax Masaj

Kan dolaşımının artmasına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, kılcal damarların genişlemesine, kas sertliğinin ve dokuların yumuşamasına fayda sağlar.

Drenaj Masajı

Lenf drenaj masajı vücudumuzun en önemli sistemlerinden iç organların temizliğinde ve atıkların giderilmesinde görev alan lenfatik sistemin daha sağlıklı bir şekilde çalışması için uygulanan bir tedavi yöntemi ve masaj çeşididir.

Derin Doku Masajı

Sert masajı sevenler için ideal bir masaj türü olan bu masaj biraz can acıtıcı olsa da masaj sonunda rahatlama ve gevşeme hissi tüm vücutta kendini göstermeye başlar.

Mix Masaj

Özel olarak hazırlanan karışım, uzman kişiler tarafından uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve bunlara bağlı olarak meydana gelen romatizmal rahatsızlıklar giderilir.