593 kişi aldı
Swissotel Ankara Pürovel Spa&Sports Çankaya Swissotel Ankara Pürovel Spa&Sports'ta 1 saatlik masaj seçenekleri ve ıslak alan kullanımı

Detaylar

 • Bu fırsat 31.08.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Terapi ve bakımlarda uzman Balili ve Türk masöz ekibi hizmet vermektedir.

 • Masaj rezervasyonunun 1 saat öncesi veya sonrası; Sauna, Buhar Odası ve Türk Hamamı kullanımı hizmete dahildir.

 • Hizmete; havlu, terlik, peştemal kullanımı ve su ikramı dahildir.

 • Pandemi sürecinde alınan tedbirler ve kısıtlamalar doğrultusunda ortak kullanım alanlarında ''Accor hijyen'' kurallarına uygun temizlik ve dezenfeksiyon uygulaması yapılacağından dolayı Pazartesi günleri hizmete kapalı olacaktır. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma sabah 09.30-18.00 arasında hizmet için geçerli olacaktır.

 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için (0312) 409 30 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Küçük bir molayla kendinizi şımartın.

 • Swissotel Ankara Pürovel Spa&Sports'un misafirlerine sunduğu profesyonel hizmet sayesinde, tatile çıkmadan da bütün yorgunluğunuzu kapılar ardında bırakacak ve yeni güne enerji dolu başlayacaksınız!

 • Tüm dünyada Swissotel Hotels & Resort’lar bünyesinde hizmet veren Pürovel, ayırt edici özelliklere sahip bir spa ve spor grubudur. Alpler’den ilham alan sağlıklı yaşam çözümlerini, misafirlerine şık ve güncel bir ortamda sunar.

 • Yararlanılabilecek masajlar: Pürovel Spa Signature Masaj, Geleneksel Bali Masajı, Thai Masajı, Refleksoloji Masajı, Sıcak Taş Masajı.

 • Çankaya'daki diğer masaj fırsatlarını incelemek için tıklayınız.

Swissôtel Ankara

Adres: Yildizevler Mahallesi Jose Marti Caddesi No: 2 Çankaya /ANKARA 06550

www.swissotel.com.tr/ankara.asp

 

Daha Fazla Bilgi

Pürovel Spa&Sports ile kendinizi şımartın!

Swissotel Ankara Pürovel Spa&Sports'un misafirlerine sunduğu profesyonel hizmet sayesinde, tatile çıkmadan da bütün yorgunluğunuzu kapılar ardında bırakacak ve yeni güne enerji dolu başlayacaksınız!Signature Masaj

Vücudun rahatlamasına ve dinlenmesine yardımcı olan bu özel masajımız yorgun kaslarınızı dinlendirerek sizi huzur dolu bir yolculuğa çıkaracaktır. Ayaklarınızın etrafına son derece yumuşak bir biçimde sarılan canlandırıcı ve dinlendirici havlular koyarak işleme başlıyoruz ve bu rahatlatıcı tedaviye stres ve yorgunluğu yok ederek devam ediyoruz, son olarak da yatıştırıcı bir yüz masajı ile işlemi tamamlıyoruz.

Geleneksel Bali Masajı

Baskı ve esnetme tekniklerinden oluşan ve özel Aroma Terapi yağlarıyla da uygulanan Bali masajı vücuttaki kan , oksijen ve enerji akışını düzenlediği gibi rahatlatma ve iyileştirme özelliğine sahiptir.Migren , kas ağrısı , uyku düzensizliği , stres ve depresyona olduğu gibi alerji ve astım gibi nefes problemlerine karşı vücudu desteklemektedir.

Thai Masajı

Pasif esneme ve yumuşak basının vücudun enerji hatlarına uygulanmasıyla yapılır. Belli noktalara basıncı baş parmakları,elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırırve sizin de eşlik etmenizi isteyeceği bazı hareketler yaptırır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler. Merkezimizden verilecek özel kıyafetler ile masajınız yapılır.

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji rahatlama ve iyi hissetme tedavisidir.Profesyonel terapistimiz size,normal bir ayak masajından çok daha fazlasını sağlayarak,vücudunuza doğal iyileştirici bir terapi uygular.Refleksoloji ile birlikte fiziksel ve ruhsal şikayetlerinize çözüm bularak kendinizi zinde hissedeceksiniz.

Sıcak Taş Masajı

Derin ısı oluşturularak,kasları rahatlatır ve stresi yok eder. Sıcak taşlar,özel esanslı yağlarla birleşerek huzur dolu bir masaj yaşamanızı sağlar.

Swissotel Ankara Pürovel Spa&Sports

Tüm dünyada Swissotel Hotels & Resort’lar bünyesinde hizmet veren Pürovel, ayırt edici özelliklere sahip bir spa ve spor grubudur. Alpler’den ilham alan sağlıklı yaşam çözümlerini, misafirlerine şık ve güncel bir ortamda sunar. Pürovel felsefesi; ‘wellbeing’ kavramının yanı sıra taş, tahta,su ve flora gibi doğanın kaynakları, Alpler’in tazeleyici havası ve dağlardaki mevsimsel değişimden hareketle oluşturulmuştur. İsviçre’de üretilen çeşitli organik yağların kullanıldığı Pürovel spa bakımları, spor çalışmalarıyla birlikte etki gösterir ve her ikisi de mevsimlerin ritmiyle canlandırmak ve güç vermek üzere dizayn edilmiştir.