Sess Yıldızlar Dönüşüm Akademisi Antalya Sess Yıldızlar Dönüşüm Akademisi'nde biorezonans cihazı ile 600 gıdaya karşı duyarlılığınızı ölçecek gıda intolerans testi ve bioenerji uygulaması

Detaylar

 • Bu fırsat 27.02.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • Pazar hariç haftanın her günü 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

 • Randevu gereklidir. Randevu için 0553 870 19 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Sess Yıldızlar Dönüşüm Akademisi'nde biorezonans cihazı ile gıda intolerans testi ve bioenerji uygulaması sizleri bekliyor!

 • Yaza istediğiniz görünümde gireceksiniz...

 • Fiyat Bilgisi:

  • Biorezonans cihazı ile gıda ıntrolans testi 300 TL yerine 49 TL!

  • Biorezonans cihazı ile gıda ıntrolans testi ve test sonucuna göre bioenerji uygulaması 350 TL yerine 99 TL!

 • Instagram üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Ses Duygusal Fiziksel Ruhsal Dönüşüm Akademisi

Adres: Yeşilbahçe Mahallesi Metin Kasapoğlu Caddesi Küçükkaya Sitesi B Blok Kat: 3 Daire: 5 Antalya

Tel: 541 608 77 07

 

Daha Fazla Bilgi

Yaza formda girin!

Sess Yıldızlar Dönüşüm Akademisi'nde biorezonans cihazı ile gıda intolerans testi ve bioenerji uygulaması sizleri bekliyor!

Gıda intolerans testi nedir?

Yedikleriniz, siz farkında olmadan bünyenizi olumsuz olarak etkiliyor olabilir. Böyle durumlarda vücut, yabancı olarak algıladığı maddeye karşı savunma sistemini harekete geçirir.

Gıda duyarlılığı, tamamen bünyeyle ilgilidir ve zararsız olarak bilinen besinler tüketildiğinde dahi meydana gelebilir. Savunma sisteminin harekete geçmesi, uzun vadede kronik hastalıklara yol açarak, ruh ve beden sağlığını bozar. Gıda duyarlılık testi ile bünyenizin yabancı olarak algıladığı bu besinlerin hangileri olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bu işlem esnasında herhangi bir tahlil yaptırmanıza gerek kalmaz. Test sonucunda bünyenize dokunduğu tespit edilen gıdaları ve bedeninizin ihtiyaç duyduğu gıdaları öğrenebilirsiniz.

Teste gideceğiniz gün dikkat edilmesi gerekenler.

Gün boyunca sigara, kahve, kola, enerji içeceği ya da kafein içeren herhangi bir içecek, zorunlu durumlar dışında ilaç kullanmayınız. Testten en az iki saat önce yemek yemiş olunuz, tıka basa yemekten kaçınınız, gaz yapan yiyecek veya içecek tüketmeyiniz.

BİOENERJİ

Bioenerji; bioenerjistin kozmik enerji akımını yüksek değerlerde yoğunlaştırıp, pozitif enerjiyi seanas alan kişinin bedenine aktarmak yoluyla insan bedeninin yeniden akord edilmesi metodudur. Bioenerji şifasında bölgesel şifa yoktur, kişi hangi şikayetle başvurmuş olursa olsun, daima vücudun bütününe enerji verilir.Bioenerji uygulaması seans olarak yapılır, kişi sedyeye yatırılır, el değmeden , herhangi bir alet,ilaç kullanmadan enerji verilir, hiçbir yan etkisi yoktur, zararı yoktur. Bioenerji veren kişide de enerji azalması yapmaz. Kişinin bedenine 20-30 cm uzaktan el değmeden avuç içlerinden pozitif enerji aktarılır, vücut kendi sağlıklı doğal sistemini yeniden kurar.Vücudun rahatsız olan bölgelerinde ısı artışı yada soğuma, küçük titreşimler, karıncalanma, uyuşma hissedilebilir. Canlı parlak renkler, ışıklar görme olabilir. Bazı kişilerde seanstan sonra rahatsız olan yerlerinde hemen iyileşmeler olabilirken bazılarında bu daha ileriki süreçte olabilir.Şifaya izin vermenin en iyi yolu beklentisiz olumlu bir halde olmaktır.Rahatça masaya uzanıp, gözlerinizi kapatıp, sadece farkına varın, dikkatinizi bedeninizin içine yönlendirin, bırakın dikkatiniz bedeninizde yolculuk yapsın.Bioenerji seansı kişiden kişiye farklılık gösterir, uygulayıcı sadece aracıdır, kişiyi kaynakla buluşturur, bu esnada gözlem yaparak bioenerji uygulamasını sürdürür. Şifanın sorumluluğu ona ait değildir. Bu durum hem seans alan hem de uygulayan kişi için çok özgür bir şifa çalışması sunar.Bioenerji seansları, bioenerjinin dengelenmesi, negatif enerji tıkanıklıklarının temizlenmesi için en az birbirini takip eden 3 seans şeklinde yapılmalıdır. Kişinin rahatsızlığının durumuna göre seans sayısı artar.Rahatsızlığı olmayan kişilerde de kişisel ve çevresel negatiflerden korunmak, ileride olabilecek rahatsızlıkları engellemek amaçlı bioenerji uygulamaları yapılabilir.Bioenerji duygusal, zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak dengelenme yapar. Bu mana da her tür rahatsızlıkta bioenerji uygulaması yapılarak şifa alınabilir.