Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
6 kişi aldı

Antalya Antfit Spor Merkezi'nde aylık üyelikler ve EMS uygulaması

Antalya
Antfit spor merkezi
Soğuksu Mahallesi 308. Sokak Adabel Sitesi. B Blok No: 2 Muratpaşa/Antalya (Soğuksu) antalya antalya

Detaylar

  • Bu fırsat 31.08.2020 tarihine kadar, haftanın her günü 09.00-00.00 saatleri arasında geçerlidir.

  • Fırsat kodu satın alındıktan sonra kayıt için işletme ile iletişime geçilmesi gerekmetedir.

  • EMS uygulama süresi 20 dakikadır.

  • Kayıt için 0850 226 64 25 veya 0533 717 74 79 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  • Kayıt iptalleri ilk dersten 1 gün önce bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  • Kişi başı 1 fırsat kodu kullanabilirsiniz.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Antalya Antfit Spor Merkezi'nde aylık üyelikler ve EMS uygulaması sizi bekliyor...

  • EMS, Elektrikli Kas Uyarılmasının kısaltmasıdır. Teknik olarak düşük elektriksel akımlar ile birlikte gerçekleştirilen bir antrenmandır; günlük hayatımızda da vücudumuzun kaslarımızı uyarmak için buna benzer akımlar gönderdiğini bilmek konuyu anlamakta yardımcı olacaktır. EMS fitness sistemi bu doğal etkiyi kullanır, bu sayede daha yoğun ve etkili bir antrenman gerçekleştirilir.

Sağlıklı Görünüme Merhaba!

Antalya Antfit Spor Merkezi'nde aylık üyelikler ve EMS uygulaması sizi bekliyor...

EMS nedir?

EMS, Elektrikli Kas Uyarılmasının kısaltmasıdır. Teknik olarak düşük elektriksel akımlar ile birlikte gerçekleştirilen bir antrenmandır; günlük hayatımızda da vücudumuzun kaslarımızı uyarmak için buna benzer akımlar gönderdiğini bilmek konuyu anlamakta yardımcı olacaktır. EMS fitness sistemi bu doğal etkiyi kullanır, bu sayede daha yoğun ve etkili bir antrenman gerçekleştirilir.

EMS (AQ8 System) aracılığıyla üretilen lokalize elektriksel uyarı kombinasyonu ve antrenmanı, bazal metabolizmanın değiştirilmesine neden olarak, kas kütlesinin artmasına, hızlı kilo vermeye, vücudun güçlenmesine, karın kaslarının güçlenmesine ve düz bir duruş oluşturmaya yardımcı olur. EMS ekipmanı, 10 bağımsız kanal vasıtasıyla kasların hemen üzerinde çalışan düşük ve orta frekanslı elektrik sinyalleri iletir.

Bu Elektriksel Akımlar Tehlikeli mi?

Hayır. Düşük frekanslı akım stimülasyonunu (EMS) kullanarak antrenman veya terapi yapmanın herhangi bir tehlikesi yoktur.

Antrenman sırasında iç elektrik sinyalleri esas hareketi başlatır, EMS ile gönderilen dış sinyaller ile iç sinyaller güçlendirilir, bu sayede gönderilmiş dış sinyaller vücuda yabancı gelmez.

Ne kadar zaman kazanırım?

Standart alışılagelmiş antrenmanlar ile elde edeceğiniz 4 saaatlik etkiyi EMS antrenmanları ile 20 dakikada elde edebilirsiniz. LetsFit, spor yapmak ve zaman tasarrufu arasındaki köprünüz olacaktır.

EMS Antrenmanı ile zayıflayabilir miyim?

EMS fitness çalışmalarının ilk aşamasında incelirsiniz, ikinci aşamada yağ depoları saldırıya uğramaya başlar. Artan kas aktivitesiyle birlikte günlük yaşamınıza göre daha fazla kalori yakarsınız, bu da enerji tüketiminizin arttığını gösterir. EMS antrenmanları, diyet değişikliği ile birlikte kilo verme ve incelme konusunda çok iyi bir tamamlayıcıdır.

EMS ile kas kütlesini artırmak mümkün mü?

Evet. Çoğu kas grubu aynı anda çalıştırıldığından ve eklemler üzerine ekstra yük bindirilmediğinden dolayı, alışılagelmiş antrenmanlar ile elde edemeyeceğiniz kadar yüksek başarıyı çok kısa sürede elde edebilirsiniz. Kas büyümesi çok daha hızlı elde edilir. Hormon seviyelerinin etkisini de bilmek önemlidir: Erkeklerde antrenman kas kütlesini artırır (hormon: testosteron). Kadınlarda antrenman kasları sıkılaştırır (hormon: östrojen).

Elektrik akımının herhangi bir yan etkisi var mı?

Hayır, yapılan araştırmalara göre, sağlıklı insanlar için kesinlikle olumsuz bir yan etkisi yoktur. Aksine, elektro tedaviler, 1950'lerden bu yana fizyoterapide klasik tekniklerin bir parçası olarak bilinmektedir.

Diğer Antalya Fırsatları