17 kişi aldı
Antalya FD Güzellik Merkezi Antalya Antalya FD Kuaför'de keratin bakım,ombre ve amerikan fönü uygulamaları
 • Keratin bakım
  2 kişi aldı
  ₺155
  ₺55
  %65
 • Vitaminli keratin bombası
  7 kişi aldı
  ₺350
  ₺80
  %78
 • Kokusuz ve dumansız amerikan fönü
  7 kişi aldı
  ₺350
  ₺130
  %63
 • Kokusuz dumansız amerikan fönü ve düz kesim
  ₺350
  ₺159
  %55
 • Ombre için keratin hediyeli
  ₺650
  ₺300
  %54

Detaylar

 • Bu fırsat 15.02.2021 tarihine kadar, haftanın her günü saat 08:00 ile 19:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Saç uzunluğuna göre fiyat değişiklik gösterebilir işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Randevu alınması gereklidir. Detaylı bilgi ve randevu almak için 05360290850 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptal ve değişiklikleri en geç 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi durumlarda fırsat kodu kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Aşırı stres,vücuttaki vitamin eksikliği,çeşitli boya açıcı işlemleri,günlük press fırça darbesi ile şekil verilen saçlar güçsüzleşirkırılır ve matlaşır.Bu sorunları vitaminli keratin bombası ile çözüme ulaştırmak mümkün!

 • Saçların 1 gün önceden yıkanması yeterli. Saçlara küçük tutamlarla ürün sürülüyor, sonra iyice kurutup fön çekiliyor. 230c sıcaklıkta presle küçük parçalarla sıkı pres yapılıyor; sonra akşam yatmadan önce saçlarınızı yıkıyorsunuz ve iyice kurutuyorsunuz.

FD güzellik salonu

Adres: Yıldırım Beyazıt Caddesi, Karşıyaka Mahallesi, No:52 Dünyagöz karşısı

Tel: 0 536 029 08 50

 

Daha Fazla Bilgi

Saçınızın ihtiyacı olan ilgiyi gelin birlikte gösterelim!

Aşırı stres, vücuttaki vitamin eksikliği, çeşitli boya açıcı işlemleri, günlük press fırça darbesi ile şekil verilen saçlar güçsüzleşirkırılır ve matlaşır. Bu sorunları vitaminli keratin bombası ile çözüme ulaştırmak mümkün!

Brezilya Fönü

NASIL UYGULAMA YAPIYORSUNUZ?

Saçların 1 gün önceden yıkanması yeterli. Saçlara küçük tutamlarla ürün sürülüyor, sonra iyice kurutup fön çekiliyor. 230c sıcaklıkta presle küçük parçalarla sıkı pres yapılıyor; sonra akşam yatmadan önce saçlarınızı yıkıyorsunuz ve iyice kurutuyorsunuz.

Sorunlu saçları olan, saçlarına şekil vermekte zorlanan, bundan rahatsızlık duyan ve 3-6 ay arası düz saçlara sahip olmak isteyenlere FD Kuaför'ün sunduğu mucizevi bir yöntemdir.

Aşırı stres, vücuttaki vitamin eksikliği, çeşitli boya ve açıcı gibi kimyasallardan saçın zarar görmesi, deniz tuzu, güneş, kuru hava, sık şapka kullanımı,saçları sürekli olarak toplamak saçların havasız kalmasından saç telleri güçsüzleşir.Gücünü kaybeden saç kırılır,matlaşır,dökülmeye başlar, model almakta zorlaşır yada model verilen saç çabuk bozulmaya başlar.

Bahsettiğimiz sorunların hepsini brezilya fönüyle çözmek mümkündür. Brezilya fönü yapılırken kullanılan brezilya fönü keratini saçın yapıtaşı olan ve saçı besleyen keratin takviyesiyle saça ihtiyacı olan bakımı yapmaktadır.

ÖNCEDEN 3 GÜN ÜST ÜSTE KUAFÖRE GİDİLİP PRES YAPILIYORDU, NEDEN TEK GÜN YAPIYORSUNUZ?

Çünkü 3 gün bu ürünlerle sabaha kadar kapalı ortamlarda uyumak ve solumak uygun değildir. TÜM KALICI FÖN ÜRÜNLERİNİN KULLANIM BİLGİLERİNDE AYNI GÜN YIKAYIN YAZAR ve zaten 3 gün üst üste 230c pres uygulamada bazı saçlarda yanma ve kuruma meydana gelir. Uygulamanın da kapalı ortamda yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

SAÇTA KALICILIK SÜRESİ KAÇ AY SÜRÜYOR?

Saç tipine göre her 2 ve 4 ayda bir tekrarı yapılan kalıcı fön diğerlerinden daha düz, daha uzun süre dayanıklı olur. Saçlar yıpranmışsa 1 ve 2 ay sürer ama bakım konusunda mükemmel sonuç alınır. Saçlar dalgalı ve sağlıklı ise 2 ve 3 ay düzlük olur. Saçlar boyalı veya doğal ince telli ise 2 ve 6 ay düzlük olur.