Gruparalarınız
Grupara Miktarı
Yüklenme Tarihi
Son Kullanma Tarihi
400₺
05.12.2022
16.12.2023
1.200₺
05.12.2022
16.12.2023
Kapat

Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

190 kişi aldı

Digiverse; The Land Of Legends’in İçinde Yer Alan, Dünyanın İlk Ve Tek Digital Sanat Merkezi'ne Giriş Biletleri

Antalya
 • Çocuk (5-12 yaş) Giriş Biletleri
  %9
  ₺230
  ₺210
  TÜKENDİ
 • Yetişkin Giriş Biletleri
  %10
  ₺330
  ₺300
  TÜKENDİ

Digiverse

Kadriye Mahallesi No:1, D:No 515, 07525 Serik, Antalya

Detaylar

 • Bu fırsat 25.11.2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • Rezervasyona gerek yoktur.

 • Haftanın her günü 14:00-22:00 saatleri arasında açıktır.

 • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • DÜNYANIN EN BÜYÜK 360° SÜRÜKLEYİCİ DİJİTAL GÖSTERİ MERKEZİ’NE YOLCULUK BAŞLADI!

 • Digiverse’de; İlk olarak doğuşu simgeleyen, insanların yolunu bulmak için kendini kaybettiği aynalı bir tünelden digital dünyaya giriş yapılıyor.

 • İncelemek için tıklayınız.

Digiverse

Digiverse; Land Of Legends’in içinde yer alan, dünyanın ilk ve tek Digital Sanat merkezi olarak Antalya’da faaliyet gösteren bir işletmedir.

Digiverse Dünya’nın en büyük 360 derecelik sürükleyici sergi merkezinde, muhteşem multimedya görseller eşliğinde misafirlerine unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız, aksesuarsız 3 boyutlu sanal bir evrenin içinde yolculuk sunuyoruz. Bu digital dünyada herkes kendinden bir parça buluyor ve hayal ettiği her şeyin gerçeğe dönüşünü deneyimleyebiliyor. Sadece bir kitleye hitap etmiyoruz, 7 den 70 e her yaş grubunun Sanat teknoloji ve eğlence ile bulaşacağı bir deneyim sunuyoruz.

Digiverse’de; İlk olarak doğuşu simgeleyen, insanların yolunu bulmak için kendini kaybettiği aynalı bir tünelden digital dünyaya giriş yapılıyor. Bu sayede algılarımızı serbest bırakıp, içine gireceğimiz görsel şölenin bizi başka boyutlara taşımasına açık hale geliyoruz. Aynalı tünelin sonunda mistik materyallerin arasından büyük dome alanına geçiş yapılıyor. Bu alanın sağında şu an içinde olduğumuz karmaşık dünya, ruhumuzu yoran materyalist algılarla yüzleştiren panaroma duvarından sonra, muhteşem yansımalar ve yine boyutların arasında kaybolacağınız 360 derecelik domelara ulaşıyoruz. Burada insanların kendilerini içinde kaybedecekleri birbirine bağlı domelarla ile devam ediyoruz.Domelarda insanların oturur, hatta uzanır vaziyette dijital dünyaya geçişini kolaylaştırıp, görüntülere odaklanabilmeleri için kullandığımız puflar aracılığıyla geçirecekleri süreyi konforlu hale getiriyoruz. Dome alanlarından ruhumuzun arınmasıyla ayrılırken bizi bekleyen ruhun ve zihnin özgürlüğünü hissettiren panaroma duvarıyla devam edip, sosyal medya uygulamalarında kullanılabilecek fotoğraf video çekim noktalarıyla turumuzu bitiriyoruz.

Diğer Antalya Fırsatları