Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

1 kişi aldı

Turdayım.com ile Kurban Bayramı Özel 4 Gece Konaklamalı Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan Turu

Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan, İstanbul
 • Turdayım.com ile Kurban Bayramı Özel 4 Gece Konaklamalı Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan Turu
  6 Taksit
  ₺12.999
  TÜKENDİ

Detaylar

 • 16 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleşecektir.

 • Belirtilen fiyatlar 2-3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi konaklama farkı acenteye ödenecektir.

 • 3-6 yaş arası çocuk 6199 TL, 7-12 yaş arası çocuk 8599 TL'dir.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 veya 0850 305 76 58 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan Turu

21:00 - İstanbul - Yenibosna Airport Avm Otoparkı

21:30 - İstanbul - Mecidiyeköy Torun Center Önü

22:30 - İstanbul - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:10 - İstanbul - Bostancı Köprüsü Altı

22:50 - İstanbul - Kartal Köprüsü Altı

23:30 - İstanbul - Pendik Köprüsü Altı

23:10 - Kocaeli - Çayırova Mc Donalds Önü

23:20 - Kocaeli - Gebze Center Önü

23:59 - Bursa - Bursa Otogar Önü

04:00 - Manisa - Manisa Anemon Otel Önü

04:30 - İzmir - İzmir Ege Üniversitesi Önü

21:30 - İstanbul - I·ncirli (Dilek Pastanesi O¨nu¨)

1.Gün - Gece Yolculuğu

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Turdayım ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

2.Gün - Akyaka – Azmak Tekne Turu – Fethiye – Otel Girişleri – Yamaç Paraşüt

Gece yolculuğumuzun ardından Fethiye Ölüdeniz Akyaka Dalyan Azmak 12 Adalar Turu için yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Akyaka’ya ulaşıyoruz. Akyaka limanından küçük teknelerle Azmak Çayının berrak suyunda seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz.

Kimi zaman yosun yeşili kimi zaman turkuaz mavisi renk alan Azmak Çayı sizleri adeta büyüleyecek. Azmak tekne turumuzun ardından otelimize doğru hareket ediyoruz.

*Babadağ Yamaç Paraşütü: Otelimizden bizi bekleyen araçlar ile ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıra dışı aktiviteye başlıyoruz.

Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri olan bu adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

3.Gün - 12 Adalar tekne Turu

Turdayım ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu 3. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zamanımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz güneşin ve denizin tadına doyabileceği adrenalin ve eğlence dolu aktivitelerden dilediğine katılabilirler.

Babadağ Yamaç Paraşütü: Bizi bekleyen araçlarımız ile otelimizden ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıra dışı aktiviteye başlıyoruz.

Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri olan bu adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız. Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu – Yemekli (Ekstra): Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz.

Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.

12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi – Yemekli (Ekstra): Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz.

İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanı da bulabileceksiniz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Katılınan aktivitelere göre değişmektedir.

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Fethiye/ Era Otel, Grand Üçel Otel, Barlas Otel, Blue Pearl Otel vb. oteller

4.Gün - Tam Gün Jeep Safari Turu

Sabah bizleri bekleyen Jeepler ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Ardından eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuzda Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolu üzerinden Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce öğle yemeğimizi (Ekstra) alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyon'a giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Kanyonda akan buz gibi suların serinliğinde yazın bunaltıcı sıcağını unutacaksınız. Kanyonda yaklaşık 20 dk sürecek olan 3.5km lik rafting aktivitesini gerçekleştiriyoruz. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosu yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından Xanthos -Likyalıların eski gladyatör arenasına- ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Jeep Safari Turu sırasında Saklıkent Kanyon'da alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Grand Çınar Otel vb

5.Gün - Serbest Aktivite Günü - Yamaç Paraşütü – Tam Gün Dalış Turu

Fethiye Ölüdeniz Akyaka Dalyan Azmak 12 Adalar Turu 4. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zamanımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 2 farklı aktiviteden birine katılabilirler.

1.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi: Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertfikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanıda bulabileceksiniz. Dalış aktivitemizin bitmesinin ardından teknemizden inerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

2.Seçenek: Babadağ Yamaç Paraşütü: Otelimizden bizi bekleyen araçlar ile ayrılarak yamaç paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıra dışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri olan bu adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

6.Gün - Dalyan – Dalyan Tekne Turu – Kral Kaya Mezarları – İztuzu Plajı – Belcekız Mevkii – Ölüdeniz - Fethiye

Fethiye Ölüdeniz Akyaka Dalyan Azmak 12 Adalar Turumuzun son gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’da dileyen misafirlerimiz ile bizleri bekleyen teknemize binerek saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz'e bağlayan su kanalında Dalyan Tekne Turuna başlıyoruz.

Tarihi milattan önceye dayanan, inanışa göre tanrıya yakın olması istenen krallar ve önemli insanlar için mümkün olduğunca yüksek yerlere yapılan Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgiler alıyoruz. Daha sonra Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz.

Burada vereceğimiz yüzme molası ardından Dalyan’a geri dönüyor ve otobüsümüze binerek İstanbul'a doğru hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Çine’de serbest zaman olarak alınacaktır (Ekstra)

Fiyata Dahil Hizmetler

Gidiş - Dönüş Ulaşım

Tüm Çevre Gezileri

Otellerde 4 Gece Konaklama

4 Sabah Kahvaltısı Otelde

4 Akşam Yemeği Otelde

Azmak Tekne Turu (1. Gün)

12 Adalar Tekne Turu (2. Gün)

Jeep Safari Turu (3. Gün)

Saklıkent Kanyon Rafting (3. Gün)

Dalyan Tekne Turu (5. Gün)

İztuzu Plajı Giriş Ücretleri (5. Gün)

Tur Liderliği

Araç içi Su İkramı

1618 Sayılı Turizm Kanununa Go¨re Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Babadağ Yamaç Paraşütü

Scuba Diving (Tüplü Dalış)

Öğle Yemekleri

Gece Club Etkinlikleri

Diğer Antalya Fırsatları