Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

23 kişi aldı

Water Sun Alanya'da Yamaç Paraşütü Deneyimi

Alanya
 • Yamaç Paraşütü Deneyimi, Alanya İçi Ücretsiz Servis
  6 Taksit
  ₺1.150
  TÜKENDİ
 • Yamaç Paraşütü Deneyimi, Uçuş Ve Fotograf Video, Ove Alanya İçi Servis Ücretsiz
  6 Taksit
  ₺2.300
  TÜKENDİ
Flying Dragon - Water Sun
Kızlarpınarı Mah., Kızlarpınarı Cad., No:42/C Alanya/ANTALYA

Detaylar

 • Bu fırsat 30.09.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Uçuşlarınız hava koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uçuşunuzu önceden rezervasyon yaptırmak koşulu İle 2023 yılı içerisinde istediğiniz bir tarihte gerçekleştirebilirsiniz.

 • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0549 680 07 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Alanya extreme sports yamaç paraşüt uçuşları, tarafından düzenlenmektedir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Uçmayan kalmasın ne dersiniz?

Water Sun

Alanya'da bol aktiviteli tatil sizleri bekliyor.

Toros Dağlarının eteklerinde kısa bir yolculuk ardından Alanya semalarında Konusunda deneyimli pilotlar eşliğinde birkaç adım atarak gökyüzü ile buluşuyorsunuz. Alanya’nın eşsiz manzarası ile güzel bir uçuşun ardından İnanılmaz anılarınız ile Dünyaca ünlü Cleopatra Plajı’na inerek Uçuşunuzu taçlandırıyorsunuz. Bu aktiviteden sonra sizlere dostlarınızla paylaşacağınız güzel anılarınız ile ayrılıyorsunuz.

• Grupanya fırsatı ile Alanya’da Yamaç paraşütüyle uçun kleopatra plajında Denizin ve güneşin tadını çıkarın Akdeniz’in en temiz olduğu bölgelerden birisi olan Alanya kleopatra'nda denizin ve güneşin keyfini yaşayın!

• Konusunda Uzman Sertifikalı Deneyimli pilotlar eşliğinde yamaç paraşütü ile uçmanın yanı sıra; Gökyüzünün Büyülü Dünyasını tanıyıp deneyimleyin, Sevdiklerinize güzel bir gün unutulmaz anılar hediye edin.

Program:

• Alanya’da kaldığınız hotelden ya da Terminalden alınarak Şirketimize getiriliyorsunuz Burada Uçuş Brifingi ön bilgilendirmeler Ve uçuş sigortalarınız hazırlanıyor

• Toros Dağlarının Eteklerinde kısa bir yolculuğun ardından uçuş alanına varıyoruz. Burada Pilotunuz tarafından uçuş kuşamlarınız ile tanışıp kuşanıyorsunuz…! Çevre ve alan bilgilendirilmesi ardından koşu ve Takeoof Brifinginin ardından Konusunda deneyimli sertifikalı sigortalı pilotunuz ile birlikte Birkaç adım atarak gök yüzünün Büyülü Dünyası ile buluşuyorsunuz. Uçuş için gelen misafirler mayolarını getirdikleri takdirde, Denizi’nin en temiz yerlerinden birisi olan Akdeniz’in incisi Alanya kleopatra Plajında (paraşüt iniş alanında) denizin keyfini çıkarabilirler

Tandem Uçuş Nedir?

Tandem uçuş, iki kişilik yamaç paraşütü ile uçuş demektir. Deneyimli Tecrübeli Pilot İle birlikte bir uçuştur Yolcu sadece Alanya'nın eşsiz manzarasının tadını çıkarırken Fotoğraf ve videolar ile bu anı ölümsüzlestirir.

Nerede Uçulur?

Alanya’da bulunan Hıdırellez ve yassı tepeden uçuşlar yapılır rüzgarın ve havanın durumuna göre 400 ila metre 700 metre irtifada bulunan 2 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.

Kimler Uçabilir?

Sağlık sorunu olmayan her birey yamaç paraşütü uçuşu yapabilir..

Neler Gerekli?

Pilotunuz ile birlikte hareket ederek güzel ve birlikte bir koşu yeterlidir. (Uçuşta spor ayakkabı terci edilmektedir)

Diğer Antalya Fırsatları