Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

6 kişi aldı
SSC Tur ile Uçaklı Işık Ülkesi Likya Fethiye Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu (4 Gece Otel Konaklamalı) Fırsatın geçerlilik tarihi için, DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

SSC Tur ile Uçaklı Işık Ülkesi Likya Fethiye Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu (4 Gece Otel Konaklamalı)

Aydın, İstanbul, Muğla, Kaş, Fethiye, Dalyan
 • Sezon 2024 / 21 Haziran - 29 Kasım / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺14.990
  TÜKENDİ

Detaylar

 • Bu fırsat 29.11.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 veya 0216 472 39 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin 7 iş günü öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Akdeniz'in en güzel koylarında 6 farklı Mavi Yolculuk Tekne Turu:

  • 12 Adalar Tekne Turu Gezi İmkanı

  • Azmak Çayı Gezi İmkanı

  • Babadağ da Yamaç Paraşütü İmkanı

  • Dalış Turu İmkanı

  • Kelebekler Vadisi Tekne Turu Gezi İmkanı

  • Jeep Safari Turu Gezi İmkanı

  • Kekova Tekne Turu Gezi İmkanı

  • Gökova Tekne Turu Dahil

Ege'nin turkuaz rengi ile buluşmaya var mısınız?

Yüzmeye doyamayacağınız keyifli ve eğlenceli bir tatil için geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Akdeniz'in en güzel koylarında 6 farklı Mavi Yolculuk Tekne Turu

12 Adalar Tekne Turu Gezi İmkanı

Azmak Çayı Gezi İmkanı

Babadağ da Yamaç Paraşütü İmkanı

Dalış Turu İmkanı

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Gezi İmkanı

Jeep Safari Turu Gezi İmkanı

Kekova Tekne Turu Gezi İmkanı

Gökova Tekne Turu Dahil

TUR PROGRAMI

1. Gün | Dalaman Havalimanı, Tam Gün Gökova Tekne Turu, Sedir Adası, Kleopat

Uçaklı Işık Ülkesi Likya Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu'muzun İlk Günü siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, Ankara Esenboğa havalimanında ilgili kontuarlarda buluşuyoruz ve Check-in işlemlerimizden sonra Dalaman Havalimanına Uçuşumuzu Gerçekleştiriyoruz ve burada sizleri bekleyen aracımıza binerek Gökova’ya ulaşıyoruz. Kahvaltımızın ardından Sakar Geçidi’ne ulaşıyoruz. Sakar Geçidi’nden Gökova Körfezi’nin muhteşem manzarasını fotoğraflayacağız. Daha sonra ise evleriyle mimari ödül sahibi olan ve özellikle Nail Çakırhan Evi ile ön plana çıkan Akyaka’ya ulaşıyoruz. Azmak Çayı kenarında vereceğimiz kısa molanın ardından, Işık Ülkesi Likya Fethiye Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turumuzda bizi tercih eden siz değerli misafirlerimizle birlikte bu muhteşem Likya Turumuzun ilk tekne turuna katılıyoruz. Reis Bey 1 Kağan Kaptan ve Reis Bey 2 Hakan Kaptan, Tekneleri İle Gökova Tekne Turuna (1. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir) başlıyoruz. Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon'un sarayının gökyüzü mavisi denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Gelibolu Adası, İnce kum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası, demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında olacak. Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine dönüyoruz. Azmak Çayı'nda bizi bekleyen teknelerimize binerek, Azmak Çayı Tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. (2. Tekne Turu Ekstra). Siz değerli misafirlerimiz ile Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan su altı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda keyifli bir tur gerçekleştiriyoruz. Bu muhteşem yolculukta buz gibi suya dokunabilir ve bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş bir şekilde ayrılıyoruz. Gökova'da Aşıklar yolunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Fethiye'de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

ÖNEMLİ NOT: Programımız ilk gün otele giriş yapmadan Gökova Tekne Turu ile başlayacağından misafirlerimizin yanlarında Mayo & Terlik & Güneş Kremi gibi gerekli eşyalarını yanlarında küçük bir çantada hazır etmeleri gerekmektedir.

Sabah Kahvaltısı: Osman Aydın Restoran /(Ekstra)

Öğlen Yemeği: Teknede Izgara Tavuk Makarna, Salata, Meyve. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Konaklama: Sunlight Otel, Nazar Garden Otel, Destina Otel, Doğa Otel, Grand Köse Otel vb.

Konaklama: Fethiye Otelleri

2. Gün | Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Mavi Yolculuk Tekne Turu, Gemiler Adas

Uçaklı Işık Ülkesi Likya Fethiye Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu'muzun 2. Gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, rehberimizle buluşarak, gün içerisinde yapılabilecek aktivitelerin detaylarını öğreniyoruz. Bu bilgiler ışığında;

1.Alternatif: Tam Gün Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu: Dileyen misafirlerimizle birlikte Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Plajı’na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne gidiyoruz. Vadi içinde yürüyüş yapabilir ya da eşsiz denizin keyfini çıkarmak üzere sahilde vakit geçirebilirsiniz. Tekne turumuz esnasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu’nda yüzme molaları vereceğiz. (3.Tekne Turu Öğle Yemeği Dahil) (Ekstra)

2.Alternatif: Tam Gün Fethiye Dalış Turu: Bize özel gönderilen transfer aracımızla, dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrasında, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz, hem “Keşif Dalışı” yapabilecekler hem de profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Gün boyu sürecek bu aktivitemizde, aynı zamanda tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip, Fethiye’nin mavi sularında yüzme şansı bulacaksınız. ( Öğle Yemeği Dahil ) (Ekstra)

3.Alternatif: Tam Gün Fethiye Jeep Safari: Bu ekstra turumuzda kullanacağımız jeepler, sabah rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize gelecekler ve bizi alacaklar. Aktivitemiz Fethiye Akdağ’da gerçekleşecektir. Etkinliğimiz esnasında su savaşları yaparken çok ama çok eğleneceğiz. Su savaşlarının ardından Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Toros Dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek buz gibi sularında kısa bir yürüyüş yapacağız. Arzu eden misafirlerimiz de ya sıcak çaylarını yudumlayabilir ya da zipline, ringo rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Daha sonra Gizlikent Şelalesi'nde keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. ( Öğle Yemeği Dahil ) (Ekstra)

Tüm gezilerimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde, Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte Fethiye Barlar Sokağı turuna çıkıyoruz. (Ekstra).

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Öğlen Yemeği: Satın alınan ekstra tur ücretine dahildir. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Konaklama: Sunlight Otel, Nazar Garden Otel, Destina Otel, Doğa Otel, Grand Köse Otel vb.

Konaklama: Fethiye Otelleri

3. Gün | Fethiye, Tüm Gün On İki Adalar Tekne Turu, Kızıl Ada, Göcek Adası,

Uçaklı Işık Ülkesi Likya Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu'muzun 3. Gününde otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Fethiye Limanı’na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Fethiye ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız, Dolce Vita Teknesi Erdinç Kaptan İle On İki Adalar Tekne Turumuza (3. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir) çıkıyoruz. Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Koyu, Şövalye Adasıbaşlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalardaki yüzme molalarımızın ardından, Fethiye’ye ulaşıyoruz. Fethiye’de aracımızla buluştuktan sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

Ekstra Mehtap Turu: Rehberimizin bilgilendirmesi ile Akşam yemeğinden sonra Dolce Vita Teknesi Erdinç Kaptan İle Mehtap Turuna çıkıyoruz, Ekstra olan bu turumuzda Welcome Coctail (Alkollü ve Alkolsüz) ile teknemize biniyoruz Dj Performansı ile Gecenin keyfini yaşıyoruz dileyen misafirlerimiz ise Denize Girme İmkanı olacaktır.

Babadağ Yamaç Paraşütü: Profesyonel pilotlar eşliğinde uçmaya hazırlanın (Ekstra).

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Öğlen Yemeği: Teknede Kekikli Izgara Tavuk, Salata, Makarna, 2 Çeşit Meze Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Konaklama: Sunlight Otel, Nazar Garden Otel, Destina Otel, Doğa Otel, Grand Köse Otel vb.

Konaklama: Fethiye Otelleri

4. Gün | Saklıkent, Kaputaş Plajı, Kaş, Üçağız, Kekova Mavi Yolculuk Tekne T

Işık Ülkesi Likya Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu'muzun 4. Gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, İlk önce sizleri soğuk bir duş almanız için Saklıkent Kanyonuna götürüyoruz dileyen Toros Dağları`nın gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek buz gibi sularında kısa bir yürüyüş yapacağız. Arzu eden misafirlerimiz de ya sıcak çaylarını yudumlayabilir ya da Zipline, Bungee jumping, Ringo, Rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Likya Turumuzun bu gününde sizlere özel olarak sunduğumuz Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem koyu panoramik (trafik durumuna bağlı olarak otobüsten görebiliriz) olarak görüp Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ta vereceğimiz yol üzerinde Seyir Terasında muhteşem fotoğraflar çekebilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Ardından Üçağız Köyü’ne gidiyor siz değerli misafirlerimiz ile tarihe şahitlik yapacağımız aynı zamanda masmavi denizin tadını çıkaracağımız Kekova Tekne Turumuza (4. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Üçağız Köyü'nde serbest gezi yapabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. Akşam dileyen konuklarımızla birlikte Fethiye Barlar Sokağı turuna gidiyoruz. (Ekstra)

Babadağ Yamaç Paraşütü: Profesyonel pilotlar eşliğinde uçmaya hazırlanın (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Öğlen Yemeği: Teknede Izgara Tavuk ya da Alabalık, Salata, Makarna Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Konaklama: Sunlight Otel, Nazar Garden Otel, Destina Otel, Doğa Otel, Grand Köse Otel vb.

Konaklama: Fethiye Otelleri

5. Gün | Ölüdeniz, Hisarönü Kayaköy, Yörük Pazarı, Göçek Marina, Dalyan, Dal

Uçaklı Işık Ülkesi Likya Ölüdeniz Kaş Dalyan Akyaka Turu'muzun 5. Gününde, otelimizde alacağımız son açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz ve otobüsümüze binerek son günümüz için hazırlanan programı yapmak üzere İlk olarak Yol üzerinde Yörük Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye Yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu ayrıca Bal, Reçel, Pekmez, Zeytinyağı bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Göcek Marinada sizlere bir kahve içme molası vereceğiz ve Göceği gezme imkanınız olacaktır. Daha sonra Dalyan üzerinden deniz, kumsal, güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölü’nü denize bağlayan antik dönemdeCalbis adı verilen Fiyort Tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz tekne ile Caretta-Caretta Kaplumbağaları ve Nil Kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olanİztuzu Plajı’na doğru keyifli bir Dalyan Tekne Turu (6. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir) yapıyoruz. Bu gezimizde sazlıklar ve Kaunos Kaya Mezarları gezimize ayrı bir keyif katacaktır. İztuzu Plajı’nda verilen serbest zaman ve yüzme molasının ardından Marmaris Yol kavşağında bulunan Aşıklar Yolunagidiyoruz. Burada toplu halde bir hatıra resmi çektiriyoruz. Ardından Aydın Çine'de vereceğimiz akşam yemeği için Cevdet ustada Köfte yemeği molasından sonra turumuzu sonlandırıyor ve sizleri aldığımız noktalara bırakmak üzere yola çıkıyoruz. Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi İzmir Adnan Menderes havalimanında bırakıyoruz ve İstanbul'a varıyoruz. Sizlerin hafızalarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz. Başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. SSCTUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz, Saygılarımızla.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Dahildir)

Öğlen Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Çinede Köfte Menü (Ekstra)

Konaklama: Dikkat!... Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.

Önemli Not: Tekne turlarında belirtilen yüzme noktaları; hava, rüzgar, dalga vb. koşullar gereği, tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.

Uçaklı Işık Ülkesi Likya Ölüdeniz Kaş Kalkan Turu Sirküsü Yayınlandığı 02.11.2023 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur.

DAHİL OLANLAR:

 • 20 Yıllık SSCTUR Güvencesi

 • XXX Hava Yolları Ekonomik Dalaman Havalimanı Gidiş Uçak Bileti

 • XXX Hava Yolları Ekonomik İzmir Dönüş Uçak Bileti

 • Otellerde 4 Gece yarım Pansiyon Konaklama

 • Otellerde Alınacak 4 Sabah Kahvaltı

 • Otellerde Alınacak 4 Akşam Yemeği

 • 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası (sigortambudur.com)

 • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri

 • Lüks Turizm Otobüsleri İle Geziler

 • Araç İçi Su İkramı

 • Profesyonel Rehberlik

 • 12 Adalar Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir.

 • Kekova Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir.

 • Dalyan Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir.

 • Gökova Akyaka Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir.

HARİÇ OLANLAR:

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Tüm Öğlen Yemekleri

 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 • İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Diğer Aydın Fırsatları