29 kişi aldı
Özlüce Ofelia Güzellik Salonu Özlüce Özlüce Ofelia Güzellik Salonu'nda 1 seans hydrafacial medikal cilt bakımı uygulaması

Detaylar

 • Bu fırsat 31.08.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Ofelia Güzellik haftanın 6 günü (Pazar hariç); 09.00-19.30 saatleri arası hizmet vermektedir.

 • Randevu alınması gereklidir.

 • Fırsat kodu satın alımını takiben 15 gün içerisinde randevu alınmalıdır.

 • Detaylı bilgi ve randevu için 0224 413 12 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi taktirde seans kullanılmış sayılır.

 • Satın alınan paket için geri iade yapılmayacaktır. Ancak hizmet farkı olabilir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Ofelia Güzellik Salonu, hydrafacial medikal cilt bakımı uygulaması ile kaçırılmaz bir davet sunuyor...

 • HydraFacial: Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi.

 • Bursa'daki diğer kişisel bakım fırsatlarını incelemek için tıklayınız.

OFELİA GÜZELLİK SALONU

Adres: Ertuğrul Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı Altuntaş Park No: 36/18 Özlüce-Nilüfer / BURSA

Tel: 02244131201

ofeliaguzelliksalonu.com

 

Daha Fazla Bilgi

Güzelliğin sırrı Ofelia Güzellik Salonu'nda!

Ofelia Güzellik Salonu, hydrafacial medikal cilt bakımı uygulaması ile kaçırılmaz bir davet sunuyor...

Olumsuz hava koşulları, kirli hava, beslenme ve stres gibi faktörler sebebiyle canlılığını yitiren cildinizde tazelenme gerçekleşecek.

HydraFacial Nedir?

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi.

Uygulamanın artıları neler?

Kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulama. Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizleniyor. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yediriliyor. Cilde mavi ve kırmızı led sistemleri ciltteki probleme yönelik olarak uygulanıyor. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan, gündelik hayata hemen dönülebilinir, sonuç anında görülüyor.

Hydra Facıal aşamaları nelerdir?

Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir. Hydrapeeling; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi ve gözenekli ciltlerde, tahrişe sebeb olmadan, kullanılan elmas başlıklarla cildin üst tabaksında mikrodermabrazyonu sağlanıyor. Serum infüzyonu; ciltteki soruna göre sivilcelere, lekelere yada kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır. Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır. Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar azalma gözlemlenir.

Hangi durumlarda kullanılır?

Hydradermabrazyon yöntemi cilt temizleme ve yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar. Daha parlak, aydınlık, genç ve güzel cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi Hydra Facial ile ciltteki kırışıklıkları, yüzeyel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır.