Bella Maison Türkiye, Adana, Ankara, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Nevşehir, Rize, Sakarya, Trabzon Bella Maison'da ev dekorasyonuna özel indirimli ürünler!
Detaylar Öne Çıkanlar

Detaylar

  • Bu fırsat 15.07.2020 tarihine kadar geçerlidir.

  • Türkiye'nin her yerine gönderim sağlanmaktadır.

  • Kargo ücretsizdir.

  • Detaylı bilgi için 0850 811 12 43 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Her müşterimizi “Sizin eviniz, bizim evimiz” diyerek karşılayan, ürünlerimizin canlılığı, çeşitliliği ve kalitesiyle her eve uyum sağlayabilen bir enerji kaynağıyız biz.

  • Bella Maison olarak her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendirdiğimiz tasarım ve koleksiyonlarımızı evde yaşam keyfini sürdürebilmek adına bir araya getiriyoruz.

  • Yatak odası, sofra, banyo, ev dekorasyonu, ev giyim ve kozmetik kategorilerinde birbirinden çeşitli, özgün tasarımlı ürünlerimizi www.bellamaison.com online alışveriş sitemizde ve İstanbul, Ankara, Bursa’daki seçkin alışveriş merkezlerindeki mağazalarımızda beğeninize sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Ev dekorasyonu için her şey!

Tarih boyunca insanlar yaşadıkları ve çalıştıkları mekânları rahatlık, konfor, beğenilmek gibi nedenlerle dekore etti. Her alanda olduğu gibi dekorasyon alanında da dönemine göre farklılık gösteren moda akımlar sayesinde dekorasyon öğeleri değişti ve çeşitlilik gösterdi.

Bella Maison olarak her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendirdiğimiz tasarım ve koleksiyonlarımızı evde yaşam keyfini sürdürebilmek adına bir araya getiriyoruz.Bu kapsamda bir evin ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı güçlü bir tasarım ve ürün ekibi ile hazırlayarak, zevkli bir sunum ile müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Özel tasarım ve dikime sahip tekstil grubu ürünlerimizin yıkama ve aşınma testlerini uzman ekiplerimizin kontrolünde sektöründe lider markaların ar-ge laboratuvarlarında gerçekleştiriyoruz. Tüm üretim aşamalarını TSE standartlarına uygun olarak, yüzde yüz ‘’sağlıklı’’ olması önceliği ile yaptırıyoruz. Bella Maison müşterisine özel dokunan kumaşların eşsiz tasarımlara dönüşmesi sürecinde moda akımların renk ve desenlerini referans alıyoruz.

İçinde yaşadığımızın toplumun ihtiyaçlarını ve kültürel yapısını göz önünde bulundurarak özgün trend yorumlarımızla hazırladığımız her bir koleksiyonumuzun farklı bir ev hikayesi var.

Evi sadece yaşamak için bir barınak değil, kimliğimizi yansıtan huzurlu ve keyifli bir kaçma noktası olarak görüyoruz, bunun için ilham veren ve yaratıcı dekorasyon stillerine teşvik eden Mix and Match imkânı sunuyoruz. Eski dekorasyon öğeleriniz ile yenilerini, desenli kumaşlarla sade renkleri ve birbirinden farklı materyalleri stilinize uygun olacak şekilde kullanabilmeniz için alışverişin en pratik ve keyifli hali Mix and Match ile dekorasyonunuzda özgürlüğünüzü ilan etmenizi sağlıyoruz. Tasarım ekibimiz tarafından uzun araştırma ve çalışmaların ardından bir araya getirilen koleksiyonlarımızı ister takım halinde alabilirsiniz isterseniz farklı koleksiyonlardan tek tek seçtiğiniz parçalarla kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bella Maison satış noktalarında hiçbir sınırlama olmadan dilediğiniz gibi karıştırıp, eşleştireceğiniz kombinlerle yaşam alanlarınızın mimarı bundan böyle sizsiniz…

Dekorasyon önemlidir; çünkü bulunduğumuz ortamın görünümü, yapısı, işlevselliği duygularımızı büyük oranda etkiler. Güzel ve amacına uygun olarak tasarlanmış bir dekorasyon motivasyonumuzu arttırır, enerji verir. Bu misyonla yaşadığı mekâna kendi imzasını atmak isteyenlerin markası olarak, yüzlerce seçeneğimiz arasından size en uygun kombini yapmanızı, evinizin enerjisini arttırarak özgün bir ruha dönüşmesini vadediyoruz.

Sizleri mağazalarımız ve online alışveriş sitemizde yaşayacağınız alışveriş deneyimi ile keyifli ve huzurlu yaşam alanlarında mutlu yarınlara davet ediyoruz.