Şerize Hatun Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla, Sivas, Trabzon Şerize Hatun'dan doğal, organik, sağlıklı ürünler en iyi fiyatlarla!
Detaylar Öne Çıkanlar

Detaylar

  • Bu fırsat 20.08.2020 tarihine kadar geçerlidir.

  • Türkiye'nin her yerine gönderim yapılabilir.

  • 200 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

  • 200 TL altında ekstra kargo ücreti alınır. Detaylı bilgi için 0553 167 5017 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Hizmete ilişkin fiş veya fatura almayı unutmayınız.

Öne Çıkanlar

Daha Fazla Bilgi

Sağlıklı organik ürünler!

Şerize Hatun'dan doğal, organik, sağlıklı ürünler en iyi fiyatlarla sizlerle!

Misyonumuz

Sağlıklı beslenmenin bu kadar zor hale geldiği günümüzde tüm ürünlerimizde önce insan diyerek doğal ve sağlıklı ürün üretiminden hiç bir şekilde taviz vermemek firmamızın ana ilkesi.

Kuruluşumuzdan itibaren Türk gıda sanayisine ve tüketicilerimize daha iyi nasıl hizmet verebiliriz anlayışı ile çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Uzman kadromuzla gelişen teknolojiye ayak uydurmak, üretim kalitesini arttırmak, yeni ürünler üretebilmek için Ar-Ge çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir.

Kırsal bölgede bir çok bireye istihdam sağlamak, bölgedeki köylerin göçünü en aza indirmek, bölgedeki çiftçinin ürününü değerinde satın alıp iyi tarıma yöneltmek, sürdürülebilir tohumla ürün işlemek, bir çok ülkeye ihracat yapıp hem istihdamı arttırmak hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak için önce insan, önce ülkemiz diyerek var gücümüzle çalışıyoruz ve inanıyoruz ki firmamız kısa zamanda ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan sayılı firmalar arasında yerini alacak.

Popüler Ürünler

Sizin için en sağlıklı lezzeti bulun!

Süt Reçeli

Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünümüz, sütten gelen başta kalsiyum, potasyum gibi mineraller, zengin vitaminler ve protein ile sağlıklı bir kahvaltılık alternatifidir.

Ürünümüzde sadece şeker pancarından elde edilen beyaz şeker, eser miktarda karbonat ve taze süt kullanılmaktadır.

Tarhana

Diyabet, hipertansiyon ve obezitenin tıbbi beslenme tedavisinde glisemik endeksinin beyaz ekmekten düşük olması ve doyurucu özelliğinin fazla olması nedeniyle şeker hastaları ve insülin direnci olanlar için tüketimi tavsiye edilen bir üründür.

Erişte

Menemen

Kahvaltılık sos

Köftelik sos