Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

152 kişi aldı

Bursa Güler Park Hotel Dream Suit Spa Center'da Masaj Seçenekleri Ve Kese - Köpük Uygulaması

Nilüfer
Ödemede 1000 TL'ye 50 TL, 2000 TL'ye 100 TL indirim
 • 40 Dk Klasik İsveç Masajı + 20 Dk Kese - Köpük Uygulaması
  3 Taksit
  ₺849
  TÜKENDİ
 • 50 Dk. Aromaterapi Masajı + 20 Dk Kese - Köpük Uygulaması
  6 Taksit
  ₺949
  TÜKENDİ
 • 50 Dk Thai Masajı + 20 Dk Kese - Köpük Uygulaması
  6 Taksit
  ₺1.049
  TÜKENDİ
Güler Park Hotel Dream Suit Spa
Görükle, Ören Sk. No:6, 16285 Nilüfer / Bursa

Detaylar

 • Bu fırsat 4.09.2024 tarihine kadar, haftanın her günü 11:00- 22:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0530 098 63 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Uzak doğulu uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

 • Randevusuz hizmet verilmez.

 • Fırsat erkek ve kadınlar için geçerlidir.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Güler Park Hotel Dream Suit Spa Center!

Güler Park Hotel Dream Suit Spa Center'da masaj seçenekleri, kese köpük, ıslak alan kullanımı sizi bekliyor...

Güler Park Hotel Dream Suit Spa Center'da masaj seçenekleri, kese köpük, ıslak alan kullanımı sizi bekliyor...

İsveç Masajı Nasıl Yapılır?

İsveç masajı, Asya kökenli masaj tekniklerine kıyasla, tüm kas gruplarını ele alan anatomi ve fizyoloji bilgilerine dayalı teknikler içerir. İsveç masajı sırasında masaj terapisti, uygulamaya çoğunlukla sırttan başlar ve bu bölgeye İsveç masajının beş farklı tekniğini uyguladıktan sonra bacakların arka bölümleri üzerinde çalışır. Terapist, masaj boyunca vücudunuz üzerinde parmakları, elleri, ön kolu ve dirsekleri ile baskı uygular. İsveç masajı sırasında terapistler yoğurma, uzun vuruşlar, derin dairesel hareketler ve pasif eklem hareketleri kullanırlar. Bu hareketlerin temel hedefi kasların ve dokuların derinlemesine rahatlatılması ve kan akışının hızlanmasıdır.

Yaklaşık bir saat süren seans sırasında vücuttaki ana kas gruplarının büyük çoğunluğu üzerinde çalışılır.

İsveç Masajının Faydaları Nelerdir?

İsveç masajı, kalpteki dokulardaki metabolik atıkların baskısını azaltır ve bu atıkların giderilmesine yardımcı olur. Bağ ve tendonları yumuşatır ve esnekliklerinin korunmasına yardımcı olur. Bu masaj terapisinin, sinir sistemi ve cilt üzerinde sakinleştirici etkisinin uyku kalitesini artırdığı da bilinir. Aynı zamanda, kan dolaşımını iyileştirir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve hücreleri canlandırır. Yorucu geçen bir günün ardından tüm kaslarınızı gevşetmek ve zihninizi rahatlatmak isterseniz, İsveç masajı için merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Aromaterapi Masajı Nasıl Yapılır?

Masaja başlamadan önce terapistiniz, sizden daha önceden hazırlanmış olan masaj yağlarını koklamanızı ve dilediğinizi seçmenizi isteyecektir. Yağ seçiminin ardından, uzman terapistler vücut yapınıza uygun masaj yöntemiyle hafif tempolu masaja başlar. Özel karışımların kullanıldığı aroma terapi masajının belirleyici özelliği, temponun düşük ve hareket şiddetinin hafif olmasıdır. Masajın başladığı ilk an uçucu yağların ince aromasını fark edecek ve kendinizi masajın etkisine bırakacaksınız. Yaklaşık bir saat süren masaj boyunca kan akışındaki artiş ve hücrelerinize ulaşan oksijenin artması ile birlikte daha canlı, sağlıklı bir bedene ve psikolojiye kavuşacaksınız.

Aromaterapi Masajının Faydaları Nelerdir?

Aroma terapi masaji esnasında kullanılan bitki özü yağların iyilestirici gücü, ağrilarınızdan ve kas spazmlarından kurtulmanızı sağlar. Destekleyici tedavi yöntemi olarak anılan aromaterapi masajının, haftada iki kez uygulandığında kadınlarda regl dönemi spazmlarını ve menapoz semptomlarını hafiflettiği görülmüştür. Ayrıca stres ve yorgunluk sebebiyle oluşabilen depresyon, kaygı ve uykusuzluk, migren gibi rahatsızlıklardan uzaklaşmanıza yardımcı olur. Bu şifalı ve rahatlatıcı teknik ile tüm yorgunluklarınızdan arınmak isterseniz, Taylandlı uzman terapistlerimiz esliğinde gerçekleşecek aroma terapi masajı için randevu alabilirsiniz.

Medikal Masaj

Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır.

THAİ (TAYLAND) MASAJI

Thai masajı esnekliği artırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için vücudun enerji hatları boyunca pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür. Thai Masajı, el veya parmakların kas dokularına yönlendirilen ritmik presleme hareketleriyle sıkıştırma ve masaj tekniği ile uygulanır. Thai masajı teorisinin özü, zihin, beden ve ruhun bütünleşmesine odaklanır.

Diğer Bursa Fırsatları