Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

23 kişi aldı
Nilüfer Damla Güzellik Salonu'nda Heykeltıraş, G5, Lenf Drenaj ve Çatlak Tedavisi Uygulamaları Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Nilüfer Damla Güzellik Salonu'nda Heykeltıraş, G5, Lenf Drenaj ve Çatlak Tedavisi Uygulamaları

Nilüfer
 • Çatlak Tedavisi / Tek bölge / 4 Seans
  6 Taksit
  ₺2.000
  TÜKENDİ
 • 10 Seans G5 Masajı + 10 Seans Lenf Drenaj
  6 Taksit
  ₺3.000
  TÜKENDİ
 • Heykeltraş Tek bölge 9 Seans + 10 Seans Lenf Drenaj
  6 Taksit
  ₺4.000
  TÜKENDİ
Nilüfer Damla Güzellik Salonu
Konak Mah., Olgun 120 Sok., No:48 Seda Plaza Kat:1 Daire:4 Nilüfer / BURSA

Detaylar

 • Bu fırsat 3.11.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Pazar günleri HARİÇ haftanın her günü 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Tek bölgede geçerlidir.

 • Randevu gereklidir. Randevu için 0530 663 16 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Fit Görünümle Yenilenin!

Çatlak Silme Uygulaması

Hamilelik, hızlı kilo alıp verme yada büyüme ile oluşup vücuda yerleşen cilt çatlaklarıyla ömür boyu yaşamaya mahkum değilsiniz!

Kollajen ve elastik lifler uyarılarak cildin yenilenmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde cilt yenileme ve sıkılaşma sağlanarak, yara izlerinin ve çatlakların onarımında yüz güldürücü sonuçlar verir.

Bugüne kadar tedavisi en zor estetik sorunlardan biri olan çatlaklar konusunda teknoloji sayesinde, vücudunuzla barış yapmanızı sağlayacak kadar etkili sonuçlar almak artık mümkün.

Pasif Jimnastik

Bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını arttırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Pasif jimnastik uygulamaları ile yağ yakımı hızlanır, kilo verme kolaylaşır, yeni oluşan güçlü karın kasları ile daha diri bir vücut görünümü olur. Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrotlarla doğru akım kullanılarak uygulanır. Kan dolaşımını hızlandırır, metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar.

Pasif Jimnastik Faydaları:

Bölgesel yağlanmada yağ yıkımı (lipolitik etki), Cilt sarkmasında toparlanma (sıkılaşma), Vücut yağ oranının azaltılması, Yağ birikimlerinin azaltılması, Gevşekliğin giderilmesi, Vücudun şekillendirilmesi, Birikmiş sıvıların azaltılması ve drenajı, Dolaşım bozukluğu bulgularının azaltılması, Kas spazmlarının giderilmesi, Kronik kas ve eklem ağrılarının hafifletilmesi,

G5 Selülit Masajı

G5 masajı, hızlı titreşimle fazla yağların ve selülitlerin yakılmasını sağlar. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlanır. Ciltde pürüzsüz bir görünüm elde edilir. G5 masajı vücudun üst bacak, kalça, karın, kol bölgesindeki hacimli ve inatçı yağı yok etmek için Kullanılır.

G5 Masajının Faydaları

Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır Toksin atma Fazla yağların yakılması Bölgesel dolaşım Cilt sıkılaştırma Kemik yoğunluğunu artırır Ağrı giderme Rahatlama

Diğer Bursa Fırsatları