Filtrele

7/24 eğitim, herkes için eğitim! 5.sınıftan 12.sınıfa kadar öğrenciler için LGS, AYT ve TYT sınavlarına online eğitim! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

7/24 eğitim, herkes için eğitim! 5.sınıftan 12.sınıfa kadar öğrenciler için LGS, AYT ve TYT sınavlarına online eğitim!

Adana, Ankara, Bursa, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Rize, Sakarya, Trabzon

Detaylar

  • Bu fırsat 11.08.2020 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanya, 5. sınıf ile 12. sınıf arasında okuyan LGS, AYT ve TYT sınavlarına hazırlanan öğrencilerin eğitimlerini kapsamaktadır.

  • Eğitimler sezondaki tüm müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.

  • Eğitimlere Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

  • Satın alım sonrasında cep telefonunuza gelecek şifre ile sisteme giriş sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • Paketini seç, Eylül ayına kadar ekstra başka bir ücret ödemeden sadece 20 TL'ye bugün hemen satın al cep telefonuna gönderilecek şifre ile hemen kullanmaya başla.

Grupanya kullanıcılarına özel kampanya!

Paketini seç, Eylül ayına kadar ekstra başka bir ücret ödemeden sadece 20 TL'ye bugün hemen satın al cep telefonuna gönderilecek şifre ile hemen kullanmaya başla.

Neden 7/24 Eğitim ?

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

Eğitime destek kursumuz Millî Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda verilen derslerin öğretim programlarına uyumlu bir kurstur.

Branş Öğretmenleri ile Eğitim

Portalımızda yer alan öğrenciler, uzman öğretmenler tarafından akıllı tahta aracılığıyla birebir video ders formatında eğitim alırlar.

Veli Bilgilendirme Sistemi

Hazırlanan çalışma programına üç gün süreyle uymayan öğrencinin bu durumu, velisine tarafımızca bildirilir ve bu sayede öğrencinin derslerine düzenli olarak devam etmesi sağlanır.

Haftalık Analiz Raporu

Öğrencinin hafta boyunca takip ettiği ders sayısı ve çözdüğü sorulardaki başarı durumu haftalık periyotlar hâlinde veliye bildirilir.

İnternetin Olduğu Her Yerde

Öğrenciler, internete bağlı olan bilgisayar, tablet, akıllı TV veya akıllı telefonlar aracılığıyla sistem içerisinde yer alan derslere istedikleri zaman kolaylıkla ulaşabilirler.