• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek
161 kişi aldı
Zen Kuaför Köprübaşı
 • Zen Kuaför'den tum vucut agda; el detoksu ve dudak üstü depilasyon
  161 kişi aldı
  ₺60
  ₺19,90
  %66

Detaylar

 • Bu fırsat 30 Ekim2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu fırsat hafta içi 08.00-20.00 saatleri arasında geçerlidir.
 • Rezervasyon zorunludur. Bilgi ve rezervasyon için Merkez şube: 0222 220 71 91 ve sadece merkez şubelerinde geçerli olacaktır.
 • Rezervasyon iptallerinin 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Öne Çıkanlar

 • 2004 yılında Eskişehir Öğretmenevi'nde hizmet vermeye başlayan ZKS Zen Kuaför Salonları, bugün Eskişehir'de 4 şubesi ve 1 güzellik akademisi ve Hollanda'da 1 şubesi ile sektörün öncü ve lider bir kuruluşu olma hedefi doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

 • Zen Kuaför'ün güzellik uzmanları eşliğinde kusursuz bir tene, bakımlı ellere sahip olun.

 • Zen Kuaför, güzelliğine önem veren ve her daim bakımlı görünmek isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Zen Kuaför Güzellik Salonu

Adres: Arifiye Mah. Yandaş Sok. No:12/2 ESKİŞEHİR

Tel: 02222207191

 

Daha Fazla Bilgi

Zen Kuaför ile farkı hissedin!

Havaların ısınmaya başladığı ilkbahar günlerinin tadını çıkarmak, yaza bakımlı eller ve istenmeyen tüylerden arınmış kusursuz bir tene sahip olarak merhaba demek elinizde!

Zen Kuaför, bakımına önem veren Eskişehirlilere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Grupanya'nın bugünkü fırsatına göre,

tüm vücut ağda, el detoksu (mineral tozlardan olusan el peelingi) dudak ustu depilasyon 60 TL yerine 19,90 TL!

Zen Kuaför hakkında...

Mükemmellik, zarafet ve uyumun söz konusu olduğu bir disiplin olan "Zen Kültürü"nü hizmet kalitesine yansıtmayı hedefleyerek 2004 yılında Eskişehir Öğretmenevi'nde hizmet vermeye başlayan ZKS Zen Kuaför Salonları, bugün Eskişehir'de 4 şubesi ve 1 güzellik akademisi ve Hollanda'da 1 şubesi ile sektörün öncü ve lider bir kuruluşu olma hedefi doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Kuaförlük, güzellik hizmetleri ve mesleki eğitim alanında, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, çalışanlarımızın katılımı ve gerekli tüm eğitimlerin uygulanması ile gelişen son teknolojiyi kullanarak öncü ve lider bir kuruluş olma yolunda ilerleyen Zen Kuaför, standartlara uygun malzemeler kullanarak, sürekli geliştirmeyi sağlamak amacındadır.

Zen nedir?

Zen sizin dilinizdir, benim dilimdir, Kızılderililerin, Meksikalıların dilidir, bir felsefedir zen. Bir duruştur Zen, bedenimizin çalışmasıdır, Saçlara hayat veren parmaklarımızdır, gülüşümüzdür, ağlayışımız, nefretimiz, sevgimiz, yasımızdır zen, davranışımız ve davranışımızın gözlemidir. Aydır zen, ağaçtır, güneşin batışıdır. Çiçekleri vazoya yerleştiren kadındır zen, ustanın çay içişidir. Yaşamın kendisidir Zen…

M.Ö 5000'lerde Hindistan'da, etrafındaki tüm acılara karşı meditasyonla aydınlanma yolunu seçen Hint Prensi Siddaharta Gautama öğretisine göre acının kaynağı, kişinin geçici olaylara ve şeylere olan bağlılığıydı. Öğreti Çin'e, sonra Japonya ya gitti ve orada buna Zen denildi. İnsanın iç barışını ve iç huzurunu sağlayan; Zen, ‘’Her şey değişir.’’ felsefesine dayanan bir anti stres yöntemidir. Zen, özellikle Kuzey Amerika'da çok yaygın. Binlerce kişi bunu öğreniyor. D.T.Suzuki'nin ‘’İnsanın kendi iç varlığını ve iç yapısının derinliğini görebilme sanatı, bağımlılıktan özgürlüğe götüren yol.’’ olarak tanımladığı Zen, ‘’Geleceği ya da geçmişi değil, şimdiyi yaşayın.’’ diyor. Arapça'da 'kadın', Farsça'da ise 'güzel kadın' anlamına gelirken aynı zamanda eklendiği kelimeye ‘’en iyi’’ anlamını da katıyor.

Ünlü Zen'ler: Lakers' ın koçu, ünlü sporcu Phil Jackson, Uma Thurman, Richard Gere, Steven Seagal, Keanu Reeves, Jennifer Lopez, Matt McConaughey, Orlando Bloom, şarkıcı Tina Turner, eski İran kraliçesi Farah Diba da zenler arasında..