Hunza Camp İstanbul, İzmit, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Antalya İzmit Hunza Camp'ta yüz ve vücut yoga üyeliği 400 TL'den başlayan fiyatlarla!

Detaylar

 • Bu fırsat 20.09.2020 tarihine kadar, hafta içi her gün geçerlidir.

 • Çalışma saatleri Hafta içi 09.00-18.00 'dır.

 • Ders gün ve saatleri için işletme ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için 0532 733 35 41 numaraları aramanız gerekmektedir.

 • Randevu iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor muydunuz?

 • Yüzümüzde, çenemizde, boynumuzda, göğsümüzde ve başımızın üzerinde bulunan kasları çalıştıran yüz yogası; sarkmaları, çizgileri, kırışıklıkları, gözaltı torba ve morluklarını gideriyor, yenilerinin oluşumunu engelliyor.

 • Tanınmış televizyoncu Tuğba Ciğerdelen tarafından ilimize kazandırılan ve Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi olan Hunza Camp, yeni sezona hazır.

 • İzmit Yuvam Akarca bölgesindeki merkezinde yoluna yeniliklerle devam eden Hunza Camp, verdiği yüz yogası eğitimleriyle şu sıralar adından sıkça söz ettiriyor.

Hunza Camp

Adres: Alikahya Fatih mah. Kural sok. No:12 İzmit/KOCAELİ Kocaeli

Tel: 532 733 35 41

hunzacamp.com

 

Daha Fazla Bilgi

Hunza Camp ile Yoga Üyeliği!

Yüz yogasıyla zamanın yüzünüz üzerinde yarattığı etkileri yok edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Yüzümüzde, çenemizde, boynumuzda, göğsümüzde ve başımızın üzerinde bulunan kasları çalıştıran yüz yogası; sarkmaları, çizgileri, kırışıklıkları, gözaltı torba ve morluklarını gideriyor, yenilerinin oluşumunu engelliyor.

Tanınmış televizyoncu Tuğba Ciğerdelen tarafından ilimize kazandırılan ve Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi olan Hunza Camp, yeni sezona hazır.

İzmit Yuvam Akarca bölgesindeki merkezinde yoluna yeniliklerle devam eden Hunza Camp, verdiği yüz yogası eğitimleriyle şu sıralar adından sıkça söz ettiriyor.Yüz yogası nedir?

Yüz yogası, yüzümüzün genç kalması ya da yılların cildimiz üzerindeki olumsuz etkilerini yok etmek için uyguladığımız bir yoga türü. Yüzümüzün 3 katmanı var; bizim genç kalmak için kullandığımız kremler, uygulanan botoks ve dolgu gibi medikal işlemler yüzümüzün sadece üst katmanına etki ediyor.

Yüz yogasıyla ise cildin en alt katmanına kadar ulaşılıyor ve cilt içten sıkılaştırılıyor. Yüzümüzde kullanmadığımız onlarca kasımız vardır. Bu kaslar yüz yogasıyla çalıştırılarak toparlanır, doğal yollardan kolajen üretimi arttırılır ve cilt kendini yeniler, canlanır, güzelleşir.

Düzenli yüz yogasıyla hiçbir cerrahi operasyona gerek kalmadan kırışıklıklar engellenebilir, cilt tonu dengelenir. Kaşlar kalkar, sarkmalar toparlanır, gözaltı morlukları ve torbaları, göz kapağı sarkmaları, sivilce ve lekeler giderilir. Yenilerinin oluşumu da engellenir.

Bu yöntem gerçekten bahsedildiği kadar etkili mi? Ne oranda bir gençleşmeden bahsediyoruz?

Her gün düzenli olarak yapıldığında yüzünüzdeki, yanak bölgenizdeki toparlanmayı üç ay gibi kısa bir sürede görebilirsiniz. Ne kadar erken başlarsanız tabii ki o kadar iyi sonuç alırsınız. 50’li yaşlara geldiğinizde cildinizin 10 ila 15 yas genç görünmesi mümkün.Herkes yüz yogası yapabilir mi?

İlk başta tecrübeli bir eğitmenden eğitim almak şart çünkü yüz yogası yaparken yüzümüzdeki kasları ve hangi hareketin hangi kasları çalıştırdığını bilmemiz gerekir. Bilinçsizce yapılan çalışmalar, yüzün bir bölgesini çalıştırırken bir diğer bölgesini bozabilir. Örneğin, dudak üzerindeki kırışıklıkları düzeltmek isterken, yanlış bir hareketle alnınızın kırışmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle derslerin eğitmen kontrolünde olması gerekiyor ki ters etkiler olmasın.

Yüz yogası yaparken dikkat edilmesi gereken başka noktalar var mı?

Yüz yogasında maksimum etkiyi sağlamak için verilen ödevlerin evde, ayna karşısında düzenli yapılması gerekiyor.

Fiyat Bilgisi

 • Kişiye özel paket program (8 seans) 800 TL’dir.

 • 2 kişilik grup kişi başı ( 8 seans) 700 TL’dir.

 • 3 kişilik grup kişi başı (8 seans) 500 TL’dir.

 • 4 kişilik grup kişi başı (8 seans) 400 TL’dir.