249 kişi aldı
Balat Oyuncak Müzesi'ne giriş biletleri 30 TL'den başlayan fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Balat Oyuncak Müzesi'ne giriş biletleri

Balat
Etkinlik fırsatlarında Kasım ayı boyunca 4 fırsat alımına 100 TL değerinde Grupara hediye!
 • 3 Yaş Ve Üzeri-Öğrenci-Öğretmen Ve 65 Yaş Üstü İndirimli Bilet
  %13
  ₺40
  ₺35
  TÜKENDİ
 • Tam Bilet (Yetişkin)
  %8
  ₺65
  ₺60
  TÜKENDİ
Balat Oyuncak Müzesi
Yavuz Sultan Selim, Abdülezelpaşa Cd. No:65, 34087 Fatih/İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 • Balat Oyuncak Müzesi İstanbul pazartesi günleri hariç haftanın her günü 10:00 – 20:00 arası açıktır. Son giriş saati: 19:30'dur.

 • Veliler dahil her birey bilete tabidir.

 • Hes kodu kontrol yapılmaktır.

 • 0-36 ay arası çocuk ücretsizdir. Kimlik ibrazı gereklidir.

 • 3-15 yaş arasındaki çocuk ziyaretçilerimiz 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler, öğrenci bileti ise 7 yaş üstünü kapsamaktadır. Öğrenci bileti öğrenci kimlik kartının gişede gösterilmesi durumunda geçerlidir.

 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.

 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.

 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.

 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

 • Bu yıl Balat’ta 1000m²’lik bir alanda hizmet vermeye Balat Oyuncak Müzesi İstanbul, çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyen ebeveynlerin favori mekanları arasında yer alıyor. 50 yıllık bir koleksiyonun sonucu olan Balat Oyuncak Müzesi İstanbul, içerisinde geçmişten günümüze oyuncakları bulabileceğiniz sergi alanı, eski tarihi filmlerin oynatıldığı sinema, çocuğunuza özel oyuncaklara sahip olabileceğiniz atölye çalışmalarıyla zamanınızı keyifle geçirebilir ve Balat’ın tarihi sokaklarında eski İstanbul’u deneyimleyebilirsiniz.

 • https://www.youtube.com/watch?v=VoWrX_j5jJY

Balat Oyuncak Müzesi!

Geçmişten günümüze ve geleceğe aktarılacak oyuncak çeşitliliğini gün ışığına çıkarırken, her yaş grubunun kendinden bir parça bulabileceği; sınırlı ve özel olarak üretilmiş koleksiyon değeri taşıyan kurşun asker figürleri, döküm (diecast) model araçları, film sahnelerinin canlandırıldığı dioramaların sergilendiği ve yaratıcılık atölyeleriyle çeşitli alanlarda tecrübe edinebileceğiniz; Dünyanın çeşitli bölgelerinden toplanarak oluşturulan koleksiyonumuz Balat Oyuncak Müzesi ziyarete açılmıştır.

Balat Oyuncak Müzesi nerede? Balat oyuncak Müzesi’ne ulaşımı nasıl sağlanır? diye soracak olursanız. Balat sahil kesiminde Haliç Sosyal tesisleri tam karşısında kalan müzemize ulaşımı tramvay, minibüs, otobüs gibi birçok alternatif yol ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kendi aracıyla gelecek ziyaretçilerimiz için müzemizin karşısında ispark ve yan tarafımızda özel otoparklar bulabilirsiniz.

Eğlenceli saatleri ailenizle beraber yaşayın, Balat Oyuncak Müzesi İstanbul çocuklar ve yetişkinler için uygun fiyata giriş biletlerinizi hemen alın!Balat Oyuncak Müzesi İstanbul Bu yıl Balat’ta 1000m²’lik bir alanda hizmet vermeye Balat Oyuncak Müzesi İstanbul, çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyen ebeveynlerin favori mekanları arasında yer alıyor. 50 yıllık bir koleksiyonun sonucu olan Balat Oyuncak Müzesi İstanbul, içerisinde geçmişten günümüze oyuncakları bulabileceğiniz sergi alanı, eski tarihi filmlerin oynatıldığı sinema, çocuğunuza özel oyuncaklara sahip olabileceğiniz atölye çalışmalarıyla zamanınızı keyifle geçirebilir ve Balat’ın tarihi sokaklarında eski İstanbul’u deneyimleyebilirsiniz.