5 kişi aldı
"Çizmeli Kedi" Adlı Çocuk Oyununa Biletler 55 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

"Çizmeli Kedi" Adlı Çocuk Oyununa Biletler 55 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Beylikdüzü, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
Etkinlik fırsatlarında Kasım ayı boyunca 4 fırsat alımına 100 TL değerinde Grupara hediye!

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM)

Cumhuriyet Mahallesi, Çandarlı Sokak, Atatürk Bulvarı No:28, 34520 BEYLİKDÜZÜ / İstanbul

Trump Sahne

Mecidiyeköy, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12, 34400 MECİDİYEKÖY / İstanbul

Detaylar

  • Rezervasyona gerek yoktur. Biletlerinizi kodlarınızı göstererek gösteriden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.

  • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

  • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

  • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Sürdürülebilir enerjinin ve girişimciliğin en basit hâlini; toprağı, ormanları ve doğal kaynaklarımızı doğru kullanmanın önemini ve yine her zamanki gibi dürüstlüğün, iyiliğin ve yardımseverliğin değerini çocuklara anlatan bu macera dolu oyunda Çizmeli Kedi, Hans, Kral, Prenses; Dev, kardeşler ve diğerleriyle çok eğlenceli bir oyun sizi bekliyor!

Çizmeli Kedi

"Çizmeli Kedi" adlı çocuk oyunu seyircisiyle buluşuyor!

Özet

Üç çalışkan kardeş babalarının değirmeninde çalışırken, bir gün emekli olup sahil köyüne taşınan eğlenceli babalarından kendilerine bir mektup gelir. Sahip olduğu şeyleri çocuklarına bırakacaktır ve türlü oyunların, koşturmacaların sonunda büyük kardeşe değirmen, ortanca kardeşe iyi dost eşek Danki, en küçük kardeşe de “hiçbir işe yaramaz kedi” kalır. Ama bu kedi aslında bambaşka bir kedidir ve girişimci ruhuyla en küçük kardeş Hans’ı hak ettiği, bambaşka güzelliklerle ve fırsatlarla tanıştıracaktır!

Sürdürülebilir enerjinin ve girişimciliğin en basit hâlini; toprağı, ormanları ve doğal kaynaklarımızı doğru kullanmanın önemini ve yine her zamanki gibi dürüstlüğün, iyiliğin ve yardımseverliğin değerini çocuklara anlatan bu macera dolu oyunda Çizmeli Kedi, Hans, Kral, Prenses; Dev, kardeşler ve diğerleriyle çok eğlenceli bir oyun sizi bekliyor!

Oyun hakkında

Doğaya Saygılı, Duyarlı, Dâhi ve Girişimci: Bu, Bambaşka Bir Çizmeli Kedi Hikâyesi! Charles Perrault’un yazdığı ve tüm dünyada en çok sevilen öykülerden biri olan Çizmeli kedi, Makinist Gösteri Sanatları’nın bambaşka uyarlamasıyla çocuklarla buluşuyor!

Öykünün orijinalinde karamsar bir şekilde başlayan hikâye, bu uyarlamada çok eğlenceli bir baba figürü ile bizi karşılıyor. Devamında da bizi güldürürken dürüstlüğü öğreten Hans, dâhi ve bir o kadar da duyarlı Çizmeli Kedi; geri dönüşüm ve sürdürülebilirlik projeleri ile ülkesine katkıda bulunan prenses, adil bir kral, Dev, kardeşler ve diğerleriyle macera ve komedi dolu bir oyun bizi bekliyor!

Sürdürülebilir enerjinin ve girişimciliğin en basit hâlini; toprağı, ormanları ve doğal kaynaklarımızı doğru kullanmanın önemini ve yine her zamanki gibi dürüstlüğün, iyiliğin ve yardımseverliğin değerini çocuklara anlatan bu macera dolu oyunun genel sanat yönetmenliğini Şan Aydemir yapıyor. Uyarlamayı Gül Arda gerçekleştirirken yönetmen koltuğunda Erdoğan Soytürk oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Çağlar Can, Deniz Çakır, Ebru Şahin ve Mertcan Kayretli yer alıyor.