Cumhuriyet Çocukları oyunu için biletler 80 TL yerine 70 TL!

Cumhuriyet Çocukları oyunu için biletler

Cevahir, Profilo AVM, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Etkinlik fırsatlarında Kasım ayı boyunca 4 fırsat alımına 100 TL değerinde Grupara hediye!

Cevahir Sahne B Salonu

19 Mayıs, Cevahir Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, Büyükdere Cd. No:22 D:242, 34360 Şişli/İstanbul

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

39 Caferağa Mah, Gen. Asım Gündüz Cd., 34720 Kadıköy/İstanbul

Profilo KM Alternatif Sahne

Profilo AVM, Mecidiyeköy, Cemal Sahir Sokaği, 34394 Şişli

Detaylar

  • Rezervasyon zorunluluğu yoktur. Biletlerinizi gösteriden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.

  • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

  • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

  • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel, müzikli, danslı, interaktif çocuk oyunu.Pedagog onaylı oyunumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyet bilincini çocuklara eğlendirerek anlatıyor.

CUMHURİYET ÇOCUKLARI!

Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel, müzikli, danslı, interaktif çocuk oyunu.Pedagog onaylı oyunumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyet bilincini çocuklara eğlendirerek anlatıyor.

İnteraktif olma özelliği ile çocuklar oyuna dahil oluyorlar.Çocukların gelişimine olumlu katkılar yapacak olan oyun, doğru söylemenin önemini vurguluyor. “Cumhuriyet Çocukları” eğlendirirken bilgilendiren çağdaş bir çocuk oyunu.

OYUNUN KONUSU

Okulda öğrendiklerini evde anne ve babalarına göstermeyi çok seven iki kardeşin maceraları anlatılmaktadır. Çocuklar Cumhuriyet ile ilgili çok güzel bir çalışma yapmışlardır ve bu çalışmayı anne ve babalarına göstermek için sabırsızlanırlar. Baba evde olmadığı için onun gelmesini beklerler, bu eğlenceli çalışmayı sürprizli bir şekilde sunacaklardır. Ama akıllarını karıştıran bir durum vardır, masanın üzerinde duran organik çikolatalar. Kırmızı ve beyaz renklerdeki bu organik çikolataları yemek için babalarını beklemek zorundadırlar. Çocuklardan biri dayanamaz ve gizlice çikolatayı yer. Acaba hangisi yemiştir? Anne ve baba eğlenceli bir plan yaparak çikolatayı kimin yediğini bulur. Çocuk yanlışını anlar ve artık hep doğrucu ve dürüst biri olmaya karar verir. Evde annelerine okulda öğrendiklerini göstermiş olan çocuklar, babalarının da gelmesiyle sürprizlerini gösterirler. Sürpriz, Cumhuriyet ile ilgili bir şarkıyı koreografili bir şekilde dans ederek söylemektir. Anne ve baba çocukları ile çok gururlanırlar. Oyun, seyircilerin de katılımı ile eğlenceli bir şekilde biter.