Taner Demiralp'in 'Kaçak Yolcu' adlı müzikal gösterisi için biletler 135 TL yerine 95 TL! 9 Ekim 2022 / 20:30 / Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Taner Demiralp'in 'Kaçak Yolcu' adlı müzikal gösterisi için biletler

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Etkinlik fırsatlarında Kasım ayı boyunca 4 fırsat alımına 100 TL değerinde Grupara hediye!
 • 9 Ekim 2022 / 20:30 / Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / 'Kaçak Yolcu' adlı müzikal gösteri için biletler
  %30
  ₺135
  ₺95
  TÜKENDİ

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Bahariye Cad. No: 39 BAHARİYE / İstanbul

Detaylar

 • Rezervasyon gerekmemektedir. Biletinizi gösteriden 1 saat önce gişeden temin edebilirsiniz.

 • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

 • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

 • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Bugüne dek bir çok önemli projeye imza atan, yurt içi ve yurt dışı ödüllere sahip müzik adamı Taner Demiralp, 35 yıllık profesyonel müzik birikimini önümüzdeki dönemde kendisine ait tek kişilik bir müzikal gösteriyle sahneleyecek.

Taner Demiralp sahnede!

Bugüne dek bir çok önemli projeye imza atan, yurt içi ve yurt dışı ödüllere sahip müzik adamı Taner Demiralp, 35 yıllık profesyonel müzik birikimini önümüzdeki dönemde kendisine ait tek kişilik bir müzikal gösteriyle sahneleyecek.

100 dakika sürecek olan gösteride 25 farklı enstrümanı seslendirecek olan Demiralp izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Kaçak Yolcu

Kaçak yolcu, dünyanın bir çok ülkesine seyahat eden özgür bir müzisyenin hayat yolculuğunu anlatıyor. Gösterinin Türkçe ve yabancı dillerde ayrı versiyonları hazırlandı. İzleyicinin kendi yaşamından mutlaka kesitler bulacağı gösterinin geniş kitleler tarafından ilgi görmesi bekleniyor.

Demiralp daha önce Sultans of the Dance, Anadolu Ateşi, Night of Sultans, Kardeşlik Destanı gibi yurt içi ve yurtdışında bir çok gösteri yapan grupların, müzik sektöründe de bir çok ünlü sanatçının müzik direktörü, besteci ve aranjörüydü. Uluslararası platformda bir çok eserleri yayınlanan besteci şimdi de Kaçak Yolcu / Stowaway olarak uzun bir müzikal yolculuğa çıkıyor.

Hümanist kişiliğiyle, insan için güzel olan her şeye gönül kapısınınaçık olduğunu dile getiren sanatçı, siyasetten bağımsız, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir ortak dil peşinde... Bunu da şöyle dile getiriyor:

Ben kaçak yolcu!

Soyum toprak, adım insani

Ve dilimde en güzel lisan..!