Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
108 kişi aldı
Bahçelievler Garden House Kuaför'de Keratin Bakımı Veya Brezilya Fönü Uygulamaları 250 TL yerine 129 TL! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Bahçelievler Garden House Kuaför'de Keratin Bakımı Veya Brezilya Fönü Uygulamaları

Bahçelievler
Garden House Kuaför
Naci Kasım Cad. Mehtap Sok. Baran sitesi b/2 blok no 25 İstanbul

Detaylar

  • Bu fırsat 20.12.2022 tarihine kadar, tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir.

  • Bahçelievler Garden House 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  • Kısa saç başlangıç fiyatıdır.

  • Randevu zorunludur. Randevu için 0212 677 45 13 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Yaz, saçlarınızı yıpratırken siz Garden House Kuaför'de saçınıza gereken özeni göstererek bakımlı ve dolgun saçlarla etrafınızdakileri büyüleyin...

  • Sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bakımlı saçlara ulaşmak artık çok kolay...

Saçlarınız ipek gibi olsun!

Yaz, saçlarınızı yıpratırken siz Garden House Kuaför'de saçınıza gereken özeni göstererek bakımlı ve dolgun saçlarla etrafınızdakileri büyüleyin...

Bahçelievler Garden House Kuaför'de güzelliğinize güzellik katın...

Native Base Bakımı Nedir?

Native Base, içerisinde bol miktarda keratin, mineral ve vitamin bulunduran bir üründür. Bu sayede yıpranan saçları onarmada oldukça başarılı olan Native Base, saçlarınıza yeniden sağlıklı ve güçlü bir görünüm kazandırır. Native Base, Kolay yıpranan ve sağlıklı gözükmeyen saçlarda oluşturduğu mucizevi etkiyle saç uzamasını hızlandırır, saça canlılık verir ve ihtiyacı olan gücü arttırır.

Brezilya Fönü

Brezilya fönü adı verilen işlem sırasında bayanların saçlarına yoğun keratin uygulaması yapılmakta ve bu sayede kıvırcık saçlarınızı parlak ve canlı görme imkânına kavuşmuş bulunmaktasınız. Bu işlem sayesinde yıpranan saçlarınız onarılmış olur ve cansız görünümünden eser kalmaz. 5 yada 6 aya varan düz görünüm aynı zamanda parlak ve dolgun bir saç yapısına kavuşmanızı da sağlar.

Uygulama ilk olarak saçı keratine hazır bir hale getirmekle başlar. Arındırıcı şampuanla yıkanan saç ardından kurutulur fakat bu çok yoğun bir kurutma değildir. Sonra keratin bir saç boyası gibi diplere değmesi engellenerek saça uygulanır. Bütün saça yapılan uygulama devamında 5 dakika kadar beklemek yeterli olacaktır. Isı ayarı orta olan bir fön makinesi ile saçlarınızı kurutup sonra saçınızı 200 ya da 230 derece arasında bir düzleştirici yardımı ile şekillendirilir.

Ancak bu uygulama sırasında saç ufak parçalara ayrılmalıdır ve saç uçlarında düzleştirici fazla bekletilmemelidir. 2 - 3 gün kadar saçlarınızı düzleştirdiğinizde saçınızda kalan keratin etkisini tam anlamıyla gösterecektir ardından 3. Gün sülfatsız şampuan ile yıkama yapılır. Saçlarınız kuruduktan sonra argan yağı uygulaması sayesinde beslenmesi ve doğal içerikli bir tedavi uygulanır. Bütün bu işlemler sonucunda elde ettiğiniz sonuç düz görünen ipeksi muhteşem saçlar olacaktır. 6 ay kadar size hediye edilen beslenmiş ve güzel görünüme sahip saçlar istediğiniz gibi kullanıma hazırdır.

Diğer İstanbul Fırsatları