Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
8 kişi aldı
Nişantaşı Dr. Cumhur Bora'da 1 Seans 30 Dakika EMS Uygulaması 70 TL! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Nişantaşı Dr. Cumhur Bora'da 1 Seans 30 Dakika EMS Uygulaması

Nişantaşı
  • Nişantaşı Dr. Cumhur Bora'da 1 Seans 30 Dakika EMS Uygulaması
    ₺70
    TÜKENDİ
Dr. Cumhur Bora
Nişantaşı, Teşvikiye Mahallesi, Sezai Selek Sokak, Selek Apt, D:No:15 D:1, 34365 Şişli/İstanbul

Detaylar

  • Bu fırsat 23.05.2023 tarihine kadar geçerlidir.

  • Randevu zorunludur. Randevu için 0543 392 34 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Randevu iptalleri 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Nişantaşı Dr. Cumhur Bora'da 30 dakika EMS 1 seans Sizi Bekliyor

Muhteşem Sonuç

Nişantaşı Dr. Cumhur Bora'da 30 dakika EMS 1 seans Sizi Bekliyor

EMS (Elektriksel Kas Uyarımı) Nedir?

Nöromüsküler elektrik uyarım (NMES) veya başka bir isimle elektromiyostimülasyon olarak da bilinen Elektriksel Kas Uyarımı (EMS), bir kas kasılmasını sağlamak için motor nöronlarınızı doğrudan uyarmak için elektriksel uyarıları kullanan bir prosedürdür.

EMS ne işe yarar diye baktığımızda, hızlı kilo vermek isteyenlerin başvurduğu bir spor yöntemidir diyebiliriz. Normalde vücudunuz, beyninizden merkezi sinir sisteminiz aracılığıyla elektriksel uyarılar ileterek kaslarınızı ateşler.

Öte yandan bir EMS cihazı, merkezi sinir sistemini, eklemlerinizi veya tendonlarınızı gerçekten etkinleştirmeden (veya zorlamadan) derin, güçlü ve tam kas kasılmaları gerçekleştirmenize izin verir. En ilgi uyandıran kısım, vücudunuzun istemli ve elektrikle tetiklenen kasılma arasındaki farkı anlayamamasıdır.

Bedeniniz yalnızca bir uyaranın varlığını kaydeder ve uygun şekilde yanıt verir. Basitçe, rutin egzersizleriniz sırasında kaslarınıza dışarıdan elektrik sinyalleri verilerek kasların kasılma seviyesini artırır. EMS spor sayesinde yapılan harekete akım da eşlik ettiğinde kas gelişimi daha kısa sürede sağlanmış olur. Son zamanlarda hızlı kas geliştirmenin yanı sıra, EMS spor ile zayıflayanlar da oldukça fazladır.

Diğer İstanbul Fırsatları