Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
7 kişi aldı
Elegans Güzellik Salonu'nda İncelme Paketleri Ve Striort Çatlak Bakım Uygulaması 800 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Elegans Güzellik Salonu'nda İncelme Paketleri Ve Striort Çatlak Bakım Uygulaması

Beylikdüzü
 • 8 Seans G5 Uygulaması
  3 Taksit
  ₺800
  TÜKENDİ
 • 8 Seans Magic Probe İncelme Paketi
  3 Taksit
  ₺800
  TÜKENDİ
 • 5 Seans Lpg Uygulaması
  6 Taksit
  ₺1.000
  TÜKENDİ
 • Striort Çatlak Bakımı Ve Onarımı Uygulaması
  6 Taksit
  ₺1.500
  TÜKENDİ
 • 10 Seans Lpg Uygulaması
  6 Taksit
  ₺2.000
  TÜKENDİ
Elegant Güzellik Salonu
Cumhuriyet Mah Atatürk Bulvarı Beycıty AVM Kat: 1 No: 121 Beylikdüzü / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 20.02.2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • Hem erkek hem de kadınlar için geçerlidir.

 • Çatlak tedavisinde 3 adet evde bakım ürünü dahildir.

 • Bu fırsat 1 kişiliktir.

 • Elegans Güzellik Salonu; haftanın her günü 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Magic Probe incelme paketi için seanslar 30 dakikadır.

 • 1 seans G5 uygulaması 15 dakikadır.

 • Randevu gereklidir. Randevu için 0212 872 33 55 - 0530 203 33 03 - 0553 081 33 03 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Elegans Güzellik Salonu'nda incelme paketleri sizi bekliyor.

 • G5 uygulamasının faydaları; bölgesel dolaşım, ağrı giderme, rahatlatma, fazla yağların yakılması, cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, toksin atma, selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır, kemik yoğunluğunu artırır, stresi azaltır.

Fit görünmek isteyenlere...

Elegans Güzellik Salonu'nda incelme paketleri sizi bekliyor.

G5 uygulamasının faydaları; bölgesel dolaşım, ağrı giderme, rahatlatma, fazla yağların yakılması, cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, toksin atma, selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır, kemik yoğunluğunu artırır, stresi azaltır.

Elegans Güzellik Profesyonelliğiyle, Magic Probe incelme farkını yaşayın.

Magic Probe sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir.

27–40 Khzlik darbeler 1,7 Mhz operasyon frekansına bindirilerek farklı cilt tipleri için rezonans sorunları ortadan kaldırılmıştır

Magic Probe“boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacak bölgelerine uygulanabilir.

Hakkında

ELEGANS Güzellik Salonları

İstanbul’da bulunan ELEGANS Güzellik Salonlarında uygulamasını yaptırabileceğiniz STRİORT ÇATLAK BAKIMI ve ONARIMI ile kadınlarda yaygın olarak görülen çatlak sorunu konusunda çözüme kavuşabilirsiniz. Özellikle belirli dönemlerde (hamilelik) görülmesi muhtemel bir sorundu. Mesela bacak, kol, karın, göğüs gibi bölümlerde sıkça çatlak oluşmaktadır. Çatlak sorunu sadece kadınlar da görülen bir sorun olmaktan çıkmış erkeklerde de görülmeye başlanmış. Mesela gelişim çağında veya çok ağır kaldırmaya bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Çatlak, vücudun çeşitli bölümlerinde oluşarak hem estetik görünüşe hem de sağlık konusunda olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Çatlağın oluşumu deri yüzeyinin altında yer alan liflerin yıpranmasıdır ve yıpranan lifler vücut tarafından tekrar onarılamaz yani yıpranma kalıcıdır. Yeni yöntemler, yeni metotların geliştirilmesi ile çatlak sorunu ortadan tamamen kaldırılmıştır. Striort çatlak bakımı ve onarımı, çatlağın oluştuğu yüzeylere en etkili yöntemdir.

İstanbul ve çevresinde kadınlar hem ev işlerinde hem de iş hayatında aktif rol almaktadır. Kadınların böylesine yorucu ve yıpratıcı etkilere maruz kalması ciltlerinin çeşitli sebepler ile beraber yıpranmasına neden olmaktadır. Özellikle de çatlakların oluşumu estetik görüntünün bozulmasına neden olması çoğu kadının büyük sorunu olmuştur. Çeşitli kremler, makyaj hileleri ile yok edilmeye çalışılsa da kalıcı çözüm olmamıştır. Teknolojinin hızına yetişemediğimiz şu günlerde çatlak gibi cilt sorunu içinde tıbben ilerlemede yardımcı olmuştur. Teknolojik yenilikler, cihazlar, yöntemler güzellik sektörünü de etkisi altına almıştır. Ülkemizin sadece büyük şehirlerinde gelişmeye başlayan Striort çatlak bakımı ve onarımı pek çok kişiye umut olmaktadır. Yenilikler bölge olarak Beylikdüzü listenin üst sırasında yer almaktadır.

Geçmişten günümüze kadar çatlağın bakımı ve onarımı için geliştirilmiş pek çok yöntem bulunmaktadır. Ne yazık ki hiçbir yöntem kesin çözüm olmamıştır. Genellikle deri yüzeyine basit işlemler uygulanmış, kısa bir süre etkili olduktan sonra etkisini yitirmiştir. Striort çatlak bakımı ve onarımı yani son teknolojik yöntem artık Beylikdüzü Oya Sayın ELEGANS güzellik salonlarında.

Striort çatlak bakımı ve onarımı, diğer yöntemlerin aksine kısa sürede iyileşme sağlanarak günlük işlere kalındığı yerden devam edilebilir. Yapılan bilimsel araştırmalar iyileşme süresini 3 ile 6 gün gibi sürelerde değiştiği belirlenmiştir. Bu süreçte, çatlağın oluşum sebebi veya cilt yapısı gibi faktörler etkili olmaktadır.

Diğer İstanbul Fırsatları