Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r

Özel Fizyolife Sağlık Hizmetleri'nde 2 Seans Destek Paketi Dahil Tek Seansta Sigarayı Bırakma Uygulaması 1850 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Ataşehir
Fizyolife Sağlık Hizmetleri
Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı Gardenya 7/1 D:114 Kat: 19 Ataşehir / İstanbul

Detaylar

  • Bu fırsat 17.02.2023 tarihine kadar geçerlidir.

  • Bu fırsat haftanın her günü 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.

  • Seanslardan önce vücut analizi yapılacaktır.

  • 1 ana seans 2 destek seansı fiyata dahildir.

  • İşlem Fiyatı: Kredi kartı seçeneği ile ödemelerde 1750 TL, nakit ödeme seçeneği ile fiyatımız 1550 TL'dir. Vade farksız 3 taksit imkanı mevcuttur.

  • Randevu gereklidir. Bilgi ve randevu için 0532 487 67 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit seçeneği sunulmaktadır.

  • İşlem detayı: İlk olarak 10 dk vücudunun genel değerlerine bakılıyor. Bio-ritim terapisi. Sonrasında 25 dk renk terapisi, 60 dk mora terapisi, yani sigaraya dair frekansları vücuttan silme işlemidir. Seans bitiminde tekrardan 10 dk da renk terapisi yapıyoruz.

Özel Fizyolife Sağlık Hizmetleri

2 seans destek paketi dahil tek seansta sigarayı bırakma uygulaması.

İşlem Detayı:

İlk olarak 10 dk boyunca danışanın vücudunun genel değerlerine bakılmaktadır. Yapılan bio-ritm terapi sayesinde danışan için cihaz en uygun programı kullanılabilir hale getirmektedir. Bu işlem sayesinde bireyin vücudunun genel enerji düzeyi dengelenmekte ve düzenlenmektedir. Sonrasında 25 dk renk terapisi adı verilen islem uygulanmaktadır. Kullanılan turkuaz rengi bağımlılık terapilerinde iradeyi temsil etmektedir ve danışanın duygusal dengeye kavuşmasını sağlayarak kişiyi duygusal yönden cihaza hazır hale getirmektedir. Üçüncü adım olarak 60 dk süren ve sigaraya dair frekansları vücuttan silme işlemi olarak adlandırılan mora terapiye geçilmektedir. Cihaz bu işlem esnasında bağımlılığın fiziksel boyutunu sonlandırmayı amaçlamaktadır. Seansın son evresinde ise 10 dk süren ve kişiye keyif, mutluluk, hoşnutluk vermek açısından turuncu rengin verildigi renk terapisi tekrarlanmaktadır.

Biorezonans nedir? Ne işe yarar?

Bu soruların cevabını sizler için en yalın haliyle detaylı olarak anlatmak istiyoruz. Kimyasal ilaçların hiçbir şekilde kullanılmadığı, enerji alt yapısıyla kullanılan önemli bir tamamlayıcı tıp yöntemidir diyebiliriz Biorezonans için. Yapısal olarak baktığımız zaman, elektromanyetik frekanslar aracılığı ile uygulandığını söyleyebiliriz. Sağlıklı dokuların yaydıkları frekanslar inceleniyor ve bu frekanslar ters yöne geri vücuda gönderiliyor. Bu sayede vücudunuza en uygun frekansı öğrenmiş olursunuz ve hangi organınızın hangi frekansa karşı daha uyumlu çalıştığını keşfederek tamamlayıcı tedaviler konusunda büyük farklar görebilirsiniz.

Dünya üzerinde pek çok ülkede kullanan Biorezonans terapileri, acı ve ağrı olmadan uygulandığı için oldukça doğal bir çalışma sunmaktadır. Haliyle de sıklıkla tercih edilme sebeplerinden biridir bu durum. Yan etkisi olmadığı için de güvenle kullanılabilir. Pek çok ilacın kullanılmasının özellikle önerilmediği ve riskli olduğu hamilelerde ve bebeklerde dahi rahatlıkla kullanılabilir. Bu derece özenli ve önemli bir destekleyici, tamamlayıcı tedavi yöntemi olan Biorezonans tedavileri, ülkemizde de artık son dönemlerde kullanılıyor. Uzmanlarımız bu konuda aktif çalışmalar yürüterek pek çok kişinin ihtiyaçlarına Biorezonans terapileri ile çözüm üretiyorlar.

Biorezonans terapisi sonrasında bağımlılık yapan maddeler vücuttan atılıyor. Maddenin çevreye yaydığı frekanslar vücuttan siliniyor. Bu sayede etkili bir çözüme ulaşılır. İçilen bir sigaradan alınan frekanslar, elektronik olarak ters çevriliyor ve elektromanyetik dalgalar tekrar aynı vücuda gönderiliyor. Amaç olarak ise vücutta yer alan frekanslar silinmesi hedefleniyor. Enerjetik bir yolla temizlenen bu frekanslar kişi için farklı bir duygu yaratabiliyor. Uygulamalardan hemen sonra, kişilerde sigara arzusu ve isteği azalıyor. Vücut sigara istemiyor çünkü bütün izler silinmiş oluyor.

Biorezonans ile sigara bırakma tedavisinden hemen sonra, kişi bir şekilde sigara içerse vücut o sigarayı istemediği için tadı da, kokusu da, hissi de çok farklı gelmeye başlıyor. Vücuda gönderilen frekanslar yardımıyla nikotin bağımlılığını en net şekilde bıraktırmaya kararlı olan Biorezonans, bünyenizde yer alan nikotinlerin frekansını silerek sigaraya ihtiyaç duyma sebebinizi ortadan kaldırmış olacaktır. Frekanslar vücudunuzu inceler ve en küçük yapı taşları olan hücrelere ulaşır. Ardından nikotinin doyum noktasında olduğunuzu hücreye iletir ve vücudunuzdan da sigara içme arzusu yok edilmiş olur. Ortalama 1 saat sürecek olan bu işlem ile birlikte artık sigara ile aranız buz gibi olacaktır. Yüzde 92’lik bir başarı oranı ile çalışan bu yöntem, vücudun doğal enzimleri ile elde edilen frekanslar üreterek kişileri tedavi etmektedir. Bu yüzden de mucize sigara bırakma yöntemi Biorezonans olarak karşımıza çıkıyor. Aklınıza takılan bütün sorular için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer İstanbul Fırsatları