Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
23 kişi aldı
Piaderma Güzellik Salonu'nda Cilt Bakım Paketleri 220 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Piaderma Güzellik Salonu'nda Cilt Bakım Paketleri

Ümraniye
 • 1 Seans Klasik Cilt Bakımı
  2 Taksit
  %27
  ₺300
  ₺220
  TÜKENDİ
 • Pumpkin Sindrella Bakımı
  2 Taksit
  %54
  ₺750
  ₺350
  TÜKENDİ
 • Cilt Yenilenme
  2 Taksit
  %47
  ₺650
  ₺350
  TÜKENDİ
 • Ultrasonic Ses Dalgalarıyla Cilt Sıkılaştırma Ve Gıdı Eritme (4 Seans)
  3 Taksit
  %25
  ₺800
  ₺600
  TÜKENDİ
Piaderma Güzellik
Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No:140-144 Kat:4 Daire:14 ÜMRANİYE/İSTANBUL

Detaylar

 • Bu fırsat 30.11.2023 tarihine kadar, Pazar hariç diğer günler 09:30-19:30 saatleri arasında geçerlidir.

 • 1 kişi yalnızca 1 kod kullanabilir ibaresi ekleyip

 • Randevu zorunludur. 0552-784-55-14 - 0216-504-55-14 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı işletmeden istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Piaderma Güzellik'in konusunda uzman ekibi tarafından uygulanacak işlemler ile cildinizin tertemiz ve parlak yeni görünümü ile aynaya gülümseyerek bakabileceksiniz.

 • Piaderma Güzellik'i Facebook ve Instagram'dan takip edebilirsiniz.

Cildinizi Yenileyin, Tazelenin!

Piaderma Güzellik'in konusunda uzman ekibi tarafından uygulanacak işlemler ile cildinizin tertemiz ve parlak yeni görünümü ile aynaya gülümseyerek bakabileceksiniz.PUMPKİN PEEL (BALKABAĞI BAKIMI)

Pumpkin Peel ürünü doğal ve organik bir üründür. Akneli ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun bir cilt bakımıdır. Balkabağı ile yapacağınız cilt bakımı sonrasında cildinizin en üst tabakasını arındırarak, cildinizde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olurken, çil tedavisine de yardımcı olur. Cildin ölü hücrelerden arınmasının ardından cildiniz yenilenecek ve cilt kusurlarınız en aza inecektir. Bu tedavi şekli için her mevsim uygundur. Diğer bir adı da sindrella bakımı olan pumpkin peel ile ilk seanstan itibaren cildinizdeki değişikliğe inanamayacaksınız!

CİLT YENİLENME

Cilt yenilenme işleminde, cildin üst katmanının uyarılarak ve ciltteki onarıcı hücrelerin harekete geçmesi sağlanır. Bu işlem sırasında birçok cilt kusuru giderilebilmektedir. Bunların başında yaşlı ve yorgun bir görünüme neden olan çukurlukların, gözeneklerin giderilmesi gelir. Ayrıca yaşa bağlı ortaya çıkan ince çizgiler, mimik kırışıklıkları ve lekelenmeler de cilt yenileme işlemi ile tedavi edilebilmektedir. Cildin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlayan bu uygulama sayesinde kişi olduğundan daha genç görünebilir; daha parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olabilir.

Cilt yenilenme, seanslar hâlinde yapılır. Fakat seans sayısı kişinin cilt özelliklerine göre değişmektedir. Ortalama 1 ay ara ile seanslar tekrarlanır. Ciltte ciddi deformasyon varsa 6 seansa kadar uygulama yapılabilmektedir. Seans sonrasında güneş kremine dikkat etmek de tedavinin etkisini yükseltecektir.

Diğer İstanbul Fırsatları