Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
1 kişi aldı
Şişli S Beauty Güzellik Salonu'nda Kalıcı Oje, Kuru Manikür, Kuru Pedikür Ve Protez Tırnak Uygulamaları 150 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için, DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Şişli S Beauty Güzellik Salonu'nda Kalıcı Oje, Kuru Manikür, Kuru Pedikür Ve Protez Tırnak Uygulamaları

Şişli
 • Kalıcı Oje + Kuru Pedikür
  2 Taksit
  %40
  ₺250
  ₺150
  TÜKENDİ
 • Kalıcı Oje + Kuru Manikür
  2 Taksit
  %40
  ₺250
  ₺150
  TÜKENDİ
 • Protez Tırnak + Kalıcı Oje + Kuru Manikür
  2 Taksit
  %30
  ₺400
  ₺280
  TÜKENDİ
S Beauty Güzellik Salonu
Halaskargazi Cad. No: 158 Polat İşhanı Caferbey Apartmanı Kat: 1 Daire: 85 Şişli / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 18.02.2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • S Beauty Güzellik Merkezi; Pazar günü hariç haftanın 6 günü 10:00 - 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Randevu gereklidir. 0212 973 60 15 - 0532 491 85 78 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Kişisel bakım ve güzelliğine önem veren kadının değişmez adresi S Beauty Güzellik Merkezi'nin sunduğu güzellik ve bakım uygulamaları ile kendinizi özel hissedecek, güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Ayrıcalıklı güzelliğin adresi!

Kişisel bakım ve güzelliğine önem veren kadının değişmez adresi S Beauty Güzellik Merkezi'nin sunduğu güzellik ve bakım uygulamaları ile kendinizi özel hissedecek, güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Protez Tırnak

Protez tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntemdir ve daha doğal bir görünüm sağlar. Hatta kişinin kendi tırnaklarıymış gibi görünür. Protez tırnak üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar.

Kimler için uygundur; Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması uzun süre ojelerinizin tırnaklarınızdan çıkmaması için günümüzde oldukça tercih edilen bir yöntemdir, bu uygulama bayanlara zaman kazandıran bir yöntem olduğu gibi ani durumlarda bayanların kurtarıcısıdır.

Yaklaşık 3 hafta tırnaklarınız ilk gündeki gibi bakımlı ve güzel görünmeye devam edecektir. Kalıcı ve güzel durması açısından Manikür ve Pedikür sonrası uygulanması çok daha uygundur.

S Beauty Güzellik Merkezi

S Beauty Güzellik Merkezi Şişli’nin merkezi bir bölgesinde yer alıyor olması ve kaliteli hizmet veriyor olması sebebiyle elit bir müşteri kitlesine sahip güzellik merkezlerinden biridir.

Uzman kadrosu ile kaliteyi ilke edinen S Beauty Güzellik Merkezi kendini önemseyen bayanlar için en uygun ve en kaliteli uygulamaları ile her zaman sizlerin yardımcı olmaktadır.

Diğer İstanbul Fırsatları