3 kişi aldı
OneDay Suit Hotel Küçükçekmece OneDay Suit Hotel'de konaklama seçenekleri

Detaylar

 • Bu fırsat 15.09.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsata, standart odalarda kahvaltı hariç konaklamalar dahildir.

 • 0-6 yaş arası 1 çocuk ÜCRETSİZdir.

 • Fırsat kodları birleştirilebilir. Konaklamak istediğiniz gün sayısına göre birden fazla fırsat kodu kullanabilirsiniz.

 • Rezervasyon gereklidir. 0850 532 59 90 veya 0212 830 52 52 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen detaylardaki numara ile iletişime geçiniz.

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • İstanbul Avrupa Yakası’nda ulaşım açısından avantajlı bir konumda hizmet veren Oneday Suit Hotel Atatürk Airport, Atatürk Havalimanı’na ve CNR fuar alanlarına yakın konumuyla da öne çıkıyor

 • Küçükçekmece Sefaköy Beşyol'da misafirlerimizi ağırlıyoruz tesisimizin tüm odalarında; telefon, minibar, kasa, LCD TV, uydu yayını ve Wi-Fi gibi olanaklar mevcut.

 • İstanbul'da ister iş ister tatil amacıyla sakin ve huzurlu bir atmosferde konaklamak istiyorsanız, Oneday Suit Hotel tam size göre. Oneday Suit Hotel'de konaklarken, İstanbul'un en yaygın ulaşım ağları sayesinde özellikle Beylikdüzü TÜYAP ya da CNRExpo'ya hızlı biçimde ulaşabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

ONEDAY SUİT HOTEL

Adres: Gültepe Mah, Reyhan Cad No 10
34295 Küçükçekmece/İstanbul
Türkiye

Tel: 0 535 641 88 08

 

Daha Fazla Bilgi

OneDay Suit Hotel!

İstanbul Avrupa Yakası’nda ulaşım açısından avantajlı bir konumda hizmet veren Oneday Suit Hotel Atatürk Airport, Atatürk Havalimanı’na ve CNR fuar alanlarına yakın konumuyla da öne çıkıyor.KONAKLAMA

|Küçükçekmece Sefaköy Beşyol'da misafirlerimizi ağırlıyoruz tesisimizin tüm odalarında; telefon, minibar, kasa, LCD TV, uydu yayını ve Wi-Fi gibi olanaklar mevcut.

AKTİVİTELER

Küçükçekmece'nin en büyük avantajlarından biri toplu ulaşım seçeneklerinin çok sayıda ve pratik olması. Oneday Suit Hotel'de konaklarken metroyla ya da metrobüsle sadece Avrupa yakasının değil Anadolu yakasının da birçok noktasına en fazla bir aktarmayla ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece içinde ise Yeşilköy'e ya da Halkalı yönüne giden otobüsleri ve minibüsleri tercih edebilirsiniz. Taksi de yaygın olarak kullanabileceğiniz seçeneklerden biri.

Küçükçekmece'de ve çevresinde yer alan AVM'ler ve outlet alışveriş merkezleri, içlerinde yer alan sayısız mağaza, restoran ve kafelerin yanı sıra sinemalarla alternatif eğlence olanakları sunuyor. Yoğun ve genç nüfusunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok alışveriş olanağı sunan Küçükçekmece'de'de outlet mağazalardan butik dükkanlara, çarşı caddelerinden semt pazarlarına uzanan birçok seçenekten alışveriş yapabilirsiniz. Armoni Park AVM ve Arena Park Alışveriş Merkezi Küçükçekmece'nin en bilinen alışveriş seçeneklerinin başında geliyor

Küçükçekmece'nin merkezi sayılan Kanarya ve Sefaköy, Küçükçekmece'de gezilecek yerlerin yoğunlukta olduğu bölgeler olarak öne çıkıyor. Üniversite kampüslerinin de olduğu Sefaköy'de, çok sayıda kafe, restoran ve bistro seçeneği sunuyor.

Bu nedenle Küçükçekmeceliler, sosyalleşmek ve alışveriş yapmak için genellikle burayı tercih ediyor. Küçükçekmece'de keyifli bir yürüyüş yapmak isterseniz, Küçükçekmece Gölü kıyısında Küçükçekmece Göl Parkı'nda vakit geçirebilirsiniz. Ağaçların altında göl manzarasına karşı oturup piknik yapabileceğiniz parkta, açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Bisiklet yolu da bulunan Küçükçekmece Göl Parkı'ndaki kafelerde de dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Küçükçekmece'de konaklarken Yeşilköy'e kolayca giderek alışveriş yapabilir, Yeşilköy sahilinde yürüyüş yapabilirsiniz. Yeşilköy'de yer alan Röne Park'ta deniz manzarasına karşı oturup çay-kahve içebilirsiniz. Klasik otomobillere ilgi duyuyorsanız İstanbul'un 3 otomobil müzesinden biri olan Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi'ni gezmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Halkalı'da konumlanan müzede çok sayıdaki nadide araç yer alıyor. 1979 model Porsche, 1886 model Benz ve 1899 model Decouvelle ise müzenin en beğenilen parçaları. İstanbul'da doğayla buluşabileceğiniz özel semtlerden biri olan Küçükçekmece'de Küçükçekmece Gölü'ne yaklaşık 2 km uzaklıkta yer alan Yarımburgaz Mağarası, hem doğal güzelliği hem de arkeolojik kalıntılara ev sahipliği yapması nedeniyle 1. Derece arkeolojik doğal sit alanı ilan edildi. İçerisindeki buluntulardan yola çıkılarak tarih öncesi bir yaşam alanı olduğu düşünülen mağara, ilginizi çekebilir.

ULAŞIM

İstanbul'da ister iş ister tatil amacıyla sakin ve huzurlu bir atmosferde konaklamak istiyorsanız, Oneday Suit Hotel tam size göre. Oneday Suit Hotel'de konaklarken, İstanbul'un en yaygın ulaşım ağları sayesinde özellikle Beylikdüzü TÜYAP ya da CNRExpo'ya hızlı biçimde ulaşabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Avrupa Yakası'nda, şehrin batı kesimine yakın olan Küçükçekmece, Bahçelievler, Yeşilköy, Halkalı ve Avcılar'a komşu olduğundan bu semtlere kolayca erişilebilen bir konumda yer alıyor. Aksaray ve Yenikapı yönünden kalkan otobüslerin yanı sıra Yeşilköy ve Bakırköy'den gelen araçlarla ulaşabileceğiniz Küçükçekmece'ye metrobüs ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Halkalı'ya yakın konumdaki Küçükçekmece'ye Halkalı-Gebze banliyö tren hattı duraklarından Küçükçekmece'de inebilirsiniz. Marmaray'ın Küçükçekmece, Mustafa Kemal ve Halkalı durakları Küçükçekmece ilçe sınırları içerisinde yer alıyor.