Filtrele

4 kişi aldı
Atlıtur'dan temel teknik binicilik eğitimi 300 TL'den başlayan fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Atlıtur'dan temel teknik binicilik eğitimi

Sarıyer
 • 1 kişi 35 dk binicilik eğitimi
  2 Taksit
  ₺400
  ₺300
  %25
  TÜKENDİ
 • 2 Kişi 35 dk binicilik eğitimi
  2 Taksit
  ₺800
  ₺575
  %29
  TÜKENDİ
Atlıtur 2
Gümüşdere Ambar Sk., Ağaçkakan Çıkmazı No: 10 Gümüşdere Sarıyer İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.07.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 • Haftanın 7 günü, 09:00 - 20:00 arasında hizmet verilmektedir.

 • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212) 203 80 36 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon değişiklik ve iptalleri 48 saat öncesinden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin, fiş veya faturanızı mekandan istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Atlıtur'dan temel teknik binicilik eğitimi sizi bekliyor.

 • Atların büyülü dünyasını yakından tanıyın ve Sarıyer Atlıtur'un doğasında sevdiklerinizle eşsiz ve harika bir gün geçirin.

Teknik binicilik eğitimi

Atlıtur'dan temel teknik binicilik eğitimi sizi bekliyor.

Atların büyülü dünyasını yakından tanıyın ve Sarıyer Atlıtur'un doğasında sevdiklerinizle eşsiz ve harika bir gün geçirin.

Atlıtur Hakkında

Doğanın gülümsediği yer 7 kilometrelik Gümüşdere - Kilyos sahiline sadece 700 metre uzaklıkta... Şehir merkezinin hemen yanındaki cennetiniz, Atlıtur Kulübü Tesisleri...

İstanbul şehir merkezinin hemen yanı başında, Sarıyer ilçesindeki Gümüşdere Köyü Ovası'nda, çevresi Belgrad ormanlarıyla çevrili, bir oksijen cennetinde, 2003 yılında kurduk Atlıtur Kulübü'nü. Atlıtur Kulübü doğayı, doğa Atlıtur Kulübü'nü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün. Prensibimiz hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak... Atlıtur Kulübü, doğaya dost malzemelerle kerpiç, taş ve ahşapla kuruldu. Üstündeki her bir ağacı, bitkiyi hatta böceği ayrı ayrı sevdik ve koruduk. Her mevsim kendi güzellikleriyle gelirken Atlıtur Kulübü'ne, adeta en güzeli olmak için yarışıyorlar kendi aralarında. İlkbaharda canlanan doğanın, yazın kokularının, sonbaharın kızaran yaprakları ve çıtırdayan şöminesi ile kışın bembeyaz manzarasının keyifleri, 365 gün boyunca ayrı ayrı yaşanıyor Atlıtur Kulübü'nde.