1 kişi aldı
Soft Göktürk Göktürk
 • Soft Göktürk’te biorezenans yöntemi ile tek seansta sigara bırakma ve terapi uygulaması
  3 Taksit
  ₺1.200
  ₺449
  %63

Detaylar

 • Bu fırsat 29.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat Pazar günleri hariç 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Randevu gereklidir. Bilgi ve randevu için 05413603324 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

Soft Göktürk

Adres: İstanbul cad Gökofis İş merkezi No:20/1 Göktürk Eyüp (20,29 km)
34077 İstanbul

Tel: (0212) 322 23 71

https://www.nudayspa.com

 

Daha Fazla Bilgi

Soft Göktürk

Soft Göktürk’te biorezenans yöntemi ile tek seansta sigara bırakma ve terapi uygulaması.

Sigara Bırakmak fizyolojik, psikolojik ve sosyolojik bağımlıktan oluşur. %70 fizyolojik bağımlılık kısmını tedavi etmek Biorezonans Terapileri ile mümkündür. Siz de sigara tütün esaretinden tek seansda kurtulabilirsiniz.

Şehrin nefes alma noktası Göktürk’te, İstanbul’un şık ve heyecanlı atmosferinde bir yeniden doğuş noktası.Öncelikli hedefi sakin bir atmosferde zihninizi ve bedeninizi gençleştirmek, deneyimli personeliyle harika bir deneyim yaşatmaktır.

Hakkımızda

2005 yılından Göktürk’de faaliyet gösteren Nü Medya Estetik Grubu bünyesinde zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda yeni bir oluşum Soft Göktürk 2020 yılının Eylül ayında hizmete başladı.Zayıflama kararı alarak bu yönde adım atmak, insanın beden ve ruh sağlığı için alacağı en önemli adımlardan birisidir.

Zayıflamak, zayıflama kararını alan herkesin başarabileceği bir şeydir. Ancak doğru zayıflama yöntemini bulmak, gerekirse bölgesel zayıflama yapılacak alanların ve yöntemlerin tespitini yapmak ve sağlıklı bir şekilde kilolardan kurtulmak için uzman desteği almak şarttır.

Soft Göktürk’de bölgesel incelme ,zayıflama ,selülit programları, biorezans, diyetisyen ve diyet yemekleri ile zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda uzman ekibi ile Göktürk’lüleri bekliyor.

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonans İle Sigara Bırakma Uygulaması Nasıl Yapılır?

Son sigaranızı merkezimizde içtikten sonra,bir cam tüpe söndürülerek,bu tüp cihaza yerleştirilir.50 dakika boyunca rahat ve konforlu bir ortamda terapi almaya başlarsınız.Terapi sırasında rahatlama dışında birşey hissedilmez. 50 dakika bitiminde,terapiye ek olarak 10 dakikalık RenkTerapisi uygulanarak duygusal durumunuz rahatlatılır,ihtiyacınıza uygun sprey hazırlanıp.daha sonra kullanmanız için size verilir.

Biorezonans Yönetimi Hakkında

İnsan vücudu,hücreler,organlar,dokular vb hepsinin farklı frekansları vardır.Hep birlikte kişinin bireysel frekansını oluştururlar.Enerji alanı bozulmuş kişilerle,sağlıklı kişilerin frekans yapıları farklıdır.Kişinin frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar ve bağımlılık yapan maddeler(SİGARA)belirlenir ve cihaza yerleştirilir. Terapi sırasında yapısı bozulmuş frekanslar ters çevrilerek kişiye geri verilir.Birbirinin tam tersi iki frekans vücutta karşılaşınca nötrlenir.İşte bu şekilde SİGARANIN (bağımlılık yapan maddenin) bilgisi vücuttan silinir.Böylece vücudun nikotinle bağlantısı koparılmış olur. Biorezonans terapilerinin hiçbir yan etkisi yoktur. Hiçbir kimyasal madde ve ilaç kullanılmaz.Terapi sırasında rahatlama dışında hiçbir etki hissedilmez. Bununla beraber biorezonans ile sigara bırakma yöntemi en etkili yöntemdir.

Seans Sonrası

Tek bir seans çoğu zaman yeterlidir.Ancak seans sonrası gerekli görülürse 1 ay içinde ücretsiz olarak bir destek terapisi uygulanır. Terapinin en önemli özelliği,nikotin isteği ortadan kalktığından,stres azalır ve sürekli yeme ihtiyacı duyulmadığı için kilo almazsınız.

Merkezimiz sigarayı bırakmanız için her türlü desteği vermekteyiz siz sadece randevunuzu alıp gelin, Sağlığınızdan Ödün Vermeyin..!