4 kişi aldı
Soft Göktürk İstanbul, Göktürk
 • Soft Göktürk‘te biorezonasla 12 seans zayıflama programı
  6 Taksit
  ₺3.500
  ₺899
  %75

Detaylar

 • Bu fırsat 29.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • 2 seans wellasound, 2 seans diyetisyen hizmeti, 2 seans vucüt analizi, 2 seans biorezonans uygulaması, 2 seans bioritim uygulaması ve 2 seans lenf drenaj uygulamasını içeren toplam 12 seans biorezonansla zayıflama hizmetidir.

 • Pazar günleri hariç, 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Randevu gereklidir. Bilgi ve randevu için 0541 360 33 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Biorezonans cihazı besinlere ait manyetik bilgiyi vücudumuzdan silerek onlara olan bağımlılığımızı ve isteğimizi sonlandırır. Yine biorezonans cihazı ile aşırı iştaha neden olan depresif ruh halimizi yok etmek ve enerjimizi arttırmak da mümkündür.

Soft Göktürk

Adres: İstanbul cad Gökofis İş merkezi No:20/1 Göktürk Eyüp (20,29 km)
34077 İstanbul

Tel: (0212) 322 23 71

https://www.nudayspa.com

 

Daha Fazla Bilgi

Soft Göktürk

Karbonhidrat ve tatlı krizine son! Soft Göktürk‘te biorezonasla zayıflama programı.

Diğer Uygulamalardan Çok Farklı!

Ölçümlerinizi seanstan önce gerçekleştiriyoruz. Size uyguladığımız programla ömür boyu saglıklı beslenme alışkanlığına yardımcı oluyoruz. Bazen ne kadar spor yaparsanız yapın, kendinizi çok sevdiğiniz yiyeceklerden alıkoyamazsınız. Oysa sporun esliğinde, kilo vermenize yardımcı temel yöntem diyet yapmaktır. Diyet yapmayı zamanla istediğiniz kiloya eriştiğinizde, saglıklı beslenme yöntemine dönüştüreceksiniz, yani her an iyi beslendiğinizi göreceksiniz. Biorezonans Uygulamaları ile sizi basta seker ve karbonhidrat maddelerinden uzakta tutacağız. ‘Yemeden asla duramam dediğiniz kekler, tatlılar ya da paketli gıdalar hayatınızdan cıkınca sizce neler olur? Sizin icin hayal olmasın, bizimle tanısın ve saglıklı kilo verin. Biorezonans uygulamaları ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Biorezonans Terapi Uygulaması

Kilo almamıza neden olan bazı besinler vardır. Bu besinlerin kalorileri yüksektir ve kan şekerimizi çok hızlı yükseltmek gibi bir özellikleri vardır. Bu tür ekmek, şeker, çikolata gibi besinlerin bağımlılık yarattıkları da bilinmektedir. Şeker, rafine edilmiş beyaz un gibi yiyeceklerin vücudumuz açısından sigaradan bir farkı bulunmamaktadır. Bunların besin değeri yoktur ve sindirimleri sırasında yarattıkları etkiler nedeni ile aynı sigara gibi vücudumuza zarar vermektedirler. Biorezonans cihazı aynı sigara terapisinde olduğu gibi bu besinlere ait manyetik bilgiyi vücudumuzdan silerek onlara olan bağımlılığımızı ve isteğimizi sonlandırır. Yine biorezonans cihazı ile aşırı iştaha neden olan depresif ruh halimizi yok etmek ve enerjimizi arttırmak da mümkündür.

Ne Hissedeceğim?

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve Bio-Rezonans Terapinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları hiç aramadığınızı fark edeceksiniz.

Yeme ihtiyacının azalması yanında Bio-Rezonans Terapinin bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz.

Bio-Rezonans Terapiyle Kolayca Kilo Verebilirsiniz!

Biorezonans Terapi, fazla kilo almanın fiziksel ve psikolojik gerçek nedenlerine etki ederek, hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır. İşe yaramayan ve yan etkileri olan zayıflama ürünlerine hap, ilaç, çay vb. artık hiç ihtiyacınız olmayacak. Zayıflama ürünleri endüstrisi tarafından her gün yeni bir sağlıksız ve geçici etkileri olan ürün karşımıza çıkarılmaktadır. Biorezonans Terapinin hızlı ve kalıcı etkisiyle artık bu tarz zararlı ürünlere, yöntemlere ihtiyacınız kalmayacak, "kilo verme", "kilo kontrolü" vb. kelimeler hayatınızdan çıkacak.

Biorezonans ile zayıflama programı

Biorezonans ile zayıflama programına başlarken öncelikle kişinin yaşam şekli, beslenme alışkanlıklarını inceliyoruz. Günlük harcanması gereken kalori miktarına oranla nerelerden fazla kalori alındığı tespit ediyoruz. Ancak diyet tek başına yeterli olmayabilir. Yanı sıra spor da yeterli olmayabilir. Örneğin insülin direnci, candida albicans mantarı, tiroid yetmezliği, besin alerjileri gibi raatsızlıklar varsa öncelikle bunların tedavi edilmesi gerekir. Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Biorezonans ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glukozu harcamazken istediğimiz kadar diyet yapalım, aç kalalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız.

Biorezonans ile kilo verme programı kapsamında iştah azaltıcı terapiler de uygulanır. Bazı kişiler bölgesel olarak kilo alabiliyor. Kadınlar en çok kalça, basen bölgesinden, erkekler göbekten kilo alabiliyorlar. Gerektiğinde biorezonans ile bölgesel zayıflama sağlanabilir. Tedavinin sporla desteklenmesi istenir.

Biorezonans ile zayıflama tedavimiz, bir şok tedavisi değildir. Doğal bir tedavidir. Bu yüzden de ayda 10 kilo verdirir gibi bir garantisi yok. Bu kişinin durumuna göre değişebiliyor. Tedavi planı da, süresi de, verilmesi hedeflenen kilo miktarı da kişiye özgüdür. Önemli olan hızlı değil, sağlıklı kilo vermektir.

Kilo almanın birçok nedeni olduğu gibi, kilo verirken de kontrollu ve çok yönlü bir tedavi uygulamak gerekiyor. Ve disiplin olmazsa kesinlikle zayıflama şansı da olmaz. Biorezonans ile kilo verenler tedavi programına tam anlamıyla uyanlardır. Hiçbir tedavi yöntemi ya da haptan tek başına mucize beklenmemeli.

Hakkımızda

2005 yılından Göktürk’de faaliyet gösteren Nü Medya Estetik Grubu bünyesinde zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda yeni bir oluşum Soft Göktürk 2020 yılının Eylül ayında hizmete başladı. Zayıflama kararı alarak bu yönde adım atmak, insanın beden ve ruh sağlığı için alacağı en önemli adımlardan birisidir.

Zayıflamak, zayıflama kararını alan herkesin başarabileceği bir şeydir. Ancak doğru zayıflama yöntemini bulmak, gerekirse bölgesel zayıflama yapılacak alanların ve yöntemlerin tespitini yapmak ve sağlıklı bir şekilde kilolardan kurtulmak için uzman desteği almak şarttır.

Soft Göktürk’de bölgesel incelme, zayıflama, selülit programları, biorezans, diyetisyen ve diyet yemekleri ile zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda uzman ekibi ile Göktürk’lüleri bekliyor.