Filtrele

2 kişi aldı

İstanbul’un en heyecanlı parkı Extreme İstanbul'da İp Parkuru

Başakşehir
 • İstanbul’un en heyecanlı parkı Extreme İstanbul'da İp Parkuru
  Kalan Kod:4
  ₺100
  ₺90
  Ekstra indirimle ₺85
  TÜKENDİ
 • İstanbul’un en heyecanlı parkı Extreme İstanbul'da İp Parkuru
  ₺100
  ₺90
  %10
  TÜKENDİ
Extreme İstanbul
Bahçeşehir Gölet Parkı İçi - Doğa Parkı Caddesi Başakşehir/İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 10.10.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 • Hafta içi 10.00-20.00, hafta sonu 10.00-22.00 saatleri arasında geçerlidir.

 • 18 yaş altında ise velilerin beraberinde gelip şartname doldurmaları gerekir.

 • Aktivitemize spor ayakkabı ile katılınması zorunludur.

 • Randevu gerekli değildir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • İstanbul’un en heyecanlı parkı Extreme İstanbul Macera Parkı için giriş bileti.

 • 130 - 200 cm ve 30 - 100 kg arasındaki herkes macera parkına giriş yapabilir.

 • Aktiviteye katılırken kullanıcının spor ayakkabı giyilmesi zorunludur. (Terlik, sandalet, topuklu ayakkabı ile aktiviteyi kullanmak yasaktır.)

 • Kullanıcılarımız 18 yaş altında ise velilerin beraberinde gelip şartname doldurmaları gerekir.

Extreme İstanbul Macera Parkı

İstanbul’un en heyecanlı parkı Extreme İstanbul Macera Parkı için giriş bileti.

130 - 200 cm ve 30 - 100 kg arasındaki herkes macera parkına giriş yapabilir.

Aktiviteye katılırken kullanıcının spor ayakkabı giyilmesi zorunludur. (Terlik, sandalet, topuklu ayakkabı ile aktiviteyi kullanmak yasaktır.)

Kullanıcılarımız 18 yaş altında ise velilerin beraberinde gelip şartname doldurmaları gerekir.

Bahçeşehir Gölet içerisinde, 3.500 metrekarelik bir alan üzerine konumlanan Extreme İstanbul Macera Parkı, 2019 yılında eğlence sektörünün en prestijli yarışması Attraction Star’da, Türkiye’nin En Başarılı Açık Alan Eğlence Merkezi seçilmiştir. Extreme İstanbul, çocukların fiziksel durumlarına uygun, güvenli ve eğlenceli oyun alanlarına sahiptir. Aktivitelerimizde çocuklar, bolca eğlenmelerinin yanında akademik başarı ile doğrudan ilişkili olan; zorlukla başa çıkabilme, özgüven, sorumluluk alabilme, karar verme yetisinde gelişim gibi birçok kazanım elde etmektedirler. Kullanıcılarımız dilerse Macera Parkı’nın her katında artan zorluk seviyesiyle kendi sınırlarını zorlayabilir ya da Zipline ile Gölet Parkı manzarası eşliğinde metrelerce yükseklikten kayabilir, adrenalini bütün hücrelerinde hissedip keyifli vakit geçirebilir. Macera Parkı içerisinde, Yüksek İp Parkurunun yanı sıra Serbest Atlayış ve Sıçra Yakala üniteleri ile, kullanıcılarımız 12 metreden özgür bırakabilir ya da 12 metrelik Tırmanma Duvarını tamamlayabilir. Macera Parkı 3 ayrı kattan oluşan, 55 farklı oyun, 5 tane Zipline, Tırmanma Duvarı, Sıçra Yakala ve Serbest Atlayış aktivitelerinden meydana gelir. Eğitmenlerimiz tarafından verilen kısa eğitimin ardından, kişisel koruyucu ekipmanlarınız ile aktiviteye katılırsınız. Çift kollu özel güvenlik ekipmanımız sayesinde, Macera parkında eğlenirken tamamen güvendesiniz. Extreme İstanbul Macera Parkı’nda bulunan yüksek ip parkuru 3 kattan oluşmaktadır. Katlar yükseldikçe zorluk seviyeleri de artar. Katılımcıların boyunun 1. kat için en az 130 santimetre, 2. kat için en az 140 santimetre, 3. kat için ise en az 150 santimetre olması gerekir. Tırmanma Duvarı için en az boy sınırı 130 santimetre, Sıçra Yakala ve Serbest Atlayış aktiviteleri için ise 150 santimetredir.