62 kişi aldı
Marmara Spor Kulübü Acıbadem Marmara Spor Kulübü'nden Acıbadem Doğuş Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda "Sualtı Hokeyi Eğitimi"
 • Acıbadem Doğuş Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda "Sualtı Hokeyi Eğitimi"
  Kalan Kod:4
  1 kişi aldı
  ₺180
  ₺19,90
  Ekstra indirimle ₺16,90
 • Acıbadem Doğuş Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda "Sualtı Hokeyi Eğitimi"
  61 kişi aldı
  ₺180
  ₺19,90
  %89

Detaylar

 • Bu fırsat 15.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat kadın - erkek geçerlidir.

 • Yüzme bilme şartı aranmaktadır.

 • Eğitim programı toplam 3 seansı kapsamaktadır.

 • Kontenjan sınırlıdır.

 • Ders gün ve saatleri :

 • Doğuş Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yapılan dersler Cumartesi ve Pazar 20:00-21:00 saatlerinde gerçekleşmektedir.

 • Detaylı bilgi ve kayıt için 0539 945 15 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Kayıt iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Yüzme öğrenmek, yüzerek sıkılaşmak, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak ya da yeni bir spor dalıyla tanışmak istiyorsanız Marmara Spor Kulübü Derneği eğitmenleri eşliğinde Sualtı Hokeyi eğitimi sizleri bekliyor!

 • Bu eğitim ile dünyada kabul görmüş olan Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi branşları ile tanışacak ve temel eğitim alacaksınız. Yeteneğiniz ve azminiz sayesinde mevcut takımlara seçilerek, milli sporcu olma fırsatı elde edebileceksiniz.

Boğaziçi Gelişim Kulübü - Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi

Adres: Hamidiye Mah. Saidi Nursi Cad. Çiftlik Sok. No:24/4 Çekmeköy / İstanbul

 

Daha Fazla Bilgi

Hem spor yapın, hem eğlenin!

Yüzme öğrenmek, yüzerek sıkılaşmak, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak ya da yeni bir spor dalıyla tanışmak istiyorsanız Marmara Spor Kulübü Derneği eğitmenleri eşliğinde sualtı hokeyi eğitimi sizleri bekliyor!

Bu eğitim ile dünyada kabul görmüş olan Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi branşları ile tanışacak ve temel eğitim alacaksınız. Yeteneğiniz ve azminiz sayesinde mevcut takımlara seçilerek, milli sporcu olma fırsatı elde edebileceksiniz.

Sualtı Hokeyi Nedir?

Hızlı yüzme ve serbest dalış yeteneği ile çok hızlı hareketlerle oynanan bir oyundur. 6şar kişiden oluşan iki takım oyuncuları arasında oynanır. 4 adet yedek oyuncu bulunur. Yüzme havuzunun dibinde oynanır.

Kimler Sualtı Hokeyi Oynayabilir?

Hemen hemen yüzebilen herkes bu oyunu oynayabilir. Maske ve şnorkel kullanmayı öğrenmek kolaydır. Bu ekipmanlar suyun altında görüşünüzü ve nefesinizi ayarlamak için önemli ekipmanlardır.

Neden Öğrenilmelidir?

Birçok doktor yüzmenin sağlık açısından mükemmel bir spor olduğunu savunur. Sorun olan sürekli yüzmek belli bir süre sonra sıkıcı gelmesidir. Sualtı Hokeyi bu probleme çözümdür. Hem stratejik gelişimi sağlar hemde çok eğlenceli bir oyundur. Bilimsel verilere göre uzun boylu insanlardaki bel sorunlarına çok iyi geldiği açıklanmıştır.

Marmara Spor Kulübü Kurumsal

MADALYASIZ BİR HİÇSEN MADALYAYLA DA BİR HİÇSİN!   Misyonumuz ve vizyonumuz; neden bir araya geldiğimiz ve nasıl bir arada kalmayı başarıyoruz sorusunda gizlidir.   Yüce devletimizin kaynaklarından faydalanarak asgari dört yıl eğitim görmüş her bir akademisyen, mesleki kariyeri boyunca en az on kişiyi spora kazandırmalı felsefesi" ile yola çıktık.   En uzun yolculukların küçük adımlarla başlayacağını bilerek sabrediyoruz.    Nasihatten çok örnek olmayı prensip edindik.    Başarımızı olimpist ruha adıyoruz. En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!..  Citius - Altius - Fortius!.. 

1997 yılından bu yana her yaş grubuna yönelik yüzme ve sualtı eğitimi veriyoruz.

Türkiye 1. Liginde mücadele eden Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi takımımızın genç sporcuları, bu spor sayesinde üniversite eğitimlerini spor akademilerinde sürdürebilmekte ve Milli Takım sporcusu olabilmektedirler.