150 kişi aldı
Asus Türkiye, İstanbul ASUS ZenPower taşınabilir şarj cihazında %20 indirim sağlayan çek
 • ASUS ZenPower taşınabilir şarj cihazında %20 indirim sağlayan çek
  ₺2

Detaylar

 • Bu fırsat 30.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • 14:00'a kadar verilen siparişler gün içinde kargoya verilmektedir. Kargo ücretsizdir.

 • Detaylı bilgi ve iletişim için, e-soredestek@asus.com adresine mail atabilirsiniz.

 • Ürünler hasarsız oldukları sürece alındıkları günden itibaren 14 iş günü içerisinde iade edilebilir.

 • Ürünün 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Garanti belgesi, ürün kutusu ve ürün aksesuarlarının tam olması durumunda arızalı ürün sıfırı ile değiştirilebilir.

Öne Çıkanlar

 • Akıllı telefonda şarj sıkıntısı ASUS ZenPower taşınabilir şarj cihazıyla tarih oluyor!

 • ABTU005, ABTU008, ABTU010 ve ABTU015 şarj cihazlarıyla hızlı ve güvenli telefon şarj edebilen ASUS ZenPower, 20100mAh ve 10050mAh ve 4000mAh kapasiteli ve adaptör kadar hızlıdır.

 • 20100mAh, 10050mAh, 4000mAh kapasitesi ve iOS’tan Android’e tüm işletim sistemlerine uyumluluğuyla, gün boyunca sürekli seyahat eden kullanıcıların kurtarıcısı olacak. ASUS’a özel PowerSafe teknolojisi ise, sıcaklık, giriş ve çıkış voltaşları gibi değerleri anlık olarak kontrol ediyor ve kısa devreye karşı koruma sağlayarak kullanıcının, telefonunu en yüksek güvenlik derecesiyle şarj etmesini sağlıyor.

Daha Fazla Bilgi

Dünyanın 1 numaralı güç bankası!

Akıllı telefonda şarj sıkıntısı ASUS ZenPower taşınabilir şarj cihazıyla tarih oluyor!

ABTU005, ABTU008, ABTU010 ve ABTU015 şarj cihazlarıyla hızlı ve güvenli telefon şarj edebilen ASUS ZenPower, 20100mAh ve 10050mAh ve 4000mAh kapasiteli ve adaptör kadar hızlıdır.

20100mAh, 10050mAh, 4000mAh kapasitesi ve iOS’tan Android’e tüm işletim sistemlerine uyumluluğuyla, gün boyunca sürekli seyahat eden kullanıcıların kurtarıcısı olacak. ASUS’a özel PowerSafe teknolojisi ise, sıcaklık, giriş ve çıkış voltaşları gibi değerleri anlık olarak kontrol ediyor ve kısa devreye karşı koruma sağlayarak kullanıcının, telefonunu en yüksek güvenlik derecesiyle şarj etmesini sağlıyor.

ASUS ZenPower ABTU005

Hafif ve güçlü!

Dünya'nın 1 Numaralı, Yüksek Kapasiteli, 10050 mAh Güç Bankası.

Devam etmeniz için gereken tüm güç!

ASUS ZenPower'ın azımsanmayacak 10050 mAh bataryası sadece tek cihazı değil, daha fazlasını şarjlı halde kullanmaya hazır tutar.

Küçük ve hafif!

Avucunuza mükemmel şekilde oturur.

Devam etmeniz için gereken tüm güç!

ASUS ZenPower'ın azımsanmayacak 10050 mAh bataryası sadece tek cihazı değil, daha fazlasını şarjlı halde kullanmaya hazır tutar.

ASUS ZenPower ABTU008

Daha Kısa Süreli Şarj, Daha Az Zaman Kaybı!

ZenPower Ultra^dnın iki portu da, Quick Charge 2.0 içermeyen cihazlara kıyasla 1.75 kat daha hızlı şarj eder ve Qualcomm® Quick Charge ™ 2.0 özellikli cihazları da destekler.

Güçlü Çift Hızlı Yükleme Portları!

ASUS ZenPower Ultra^dnın çift bağlantı portlu hızlı şarj fonksiyonuyla, aynı anda iki cihazı hızlı şarj edebilirsiniz. Toplam alınan enerji 36W^da kadar ulaşabilir!

Sadece Şarj Etmekle kalmıyor, aynı zamanda Aydınlatıyor!

ZenPower Ultra, tüm cihazlarınızı hızlı bir şekilde hayata geri döndürmekle kalmaz, yerleşik yüksek ışıklı LED size 100 saatten daha uzun süre dayanabilen tatmin edici bir ışık kaynağı da sunar.

ASUS ZenPower ABTU015

Süper ince, süper şık güç bankası!

ZenPower Slim, pürüzsüz yüzeyi sayesinde cebinize rahatlıkla giren ve akıllı telefonunuzla uyumlu, kolay taşınabilen bir güç bankasıdır. Kıvrak tasarım, ZenPower Slim^din herhangi bir telefona kolayca entegre olmasını sağlar, bu nedenle şarj ettiğinizde sohbet etmekte özgürsünüz. Siyah ya da çarpıcı beyaz renkte mevcut olan ZenPower Slim, farklı tarzlara sahip küçük güç bankası!

Hayatını aydınlat!

ZenPower Slim, şıklığının yanında 100g^dnin altında bir ağırlığa sahiptir ve ZenPower Slim sadece güç için değil: ihtiyacınız olan her yerde parlak bir ışık ışını parlatan yerleşik bir LED el fenerine sahiptir!