Courtyard by Marriott Istanbul West Hotel Halkalı
 • Courtyard by Marriott Istanbul West Hotel’de yapacağınız düğün organizasyonlarınız için %15’e varan indirim sağlayan çek
  ₺3

Detaylar

 • 30.12.2021 tarihine kadar yapılacak organizasyonlarda geçerlidir.

 • Bu fırsat kodu Cumartesi günleri yapılacak organizasyonlarda % 10 İndirim, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri yapılacak organizasyonlarda %15 İndirim sağlamaktadır.

 • Kampanyadan faydalanmak ve detaylı bilgi için 0546 801 19 39 numaralı telefon ile iletişime geçilmelidir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Mutlu anılarınızı Courtyard Marriott’da yaşayın, size sadece evet demek kalsın!

 • Düğün Paketleri Ne İçeriyor?

  • Düğün öncesi kokteyl, Balo Salonu fuayesinde cips, çerez, krudite, yeşil zeytin, dip soslar ile ve limitsiz yerli içecekten oluşan bir saatlik kokteyl. Özel tasarlanmış düğün pastası. Gelin odasına düğün öncesi iki kişilik menü servisi. Gelin ve damat için düğün gecesi otelde " Deluxe" odada bir gece konaklama. Gelin ve damat ailelerinin günlük kullanımları için hazırlık odası. Çiftler için özel menü tadımı. Süsleme; dekoratif gümüş masa süslemeleri, gümüş napolyon sandalye, masa örtüsü, supla ve peçeteklikler. Ödüllü puan programımız Marriott Rewarding Events üyeliği. Düğün çiftine özel SPA hizmetleri; Gelin, damat ve aileleri için otelde bulundukları süre içinde kullanacakları tüm SPA hizmetlerinde %20 indirim.

Courtyard by Marriott İstanbul West Hotel

Adres: Basin Ekspress Yolu, Fatih Caddesi, Dereboyu Sokak No 2, Halkalı / İstanbul

 

Daha Fazla Bilgi

Her şey sizin için düşünüldü!

Mutlu anılarınızı Courtyard Marriott’da yaşayın, size sadece evet demek kalsın!

70 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl veya ziyafet düzeninde hizmet veren Hattuşa Balo Salonumuz Marriott International marka standartları ve kalite güvencesi ile hizmetinizde… Konuklarınızın başını döndürecek düğün davetinizin yanı sıra otelimizde nişan ve kına da organize edebilirsiniz.

Profesyonel Courtyard ekibi tarafından tüm istek ve ihtiyaçlarınız organize edilirken, Marriott ayrıcalıklarını bütünüyle yaşama imkanı yakalayacaksınız.

Düğün Paketleri Ne İçeriyor?

Düğün öncesi kokteyl, Balo Salonu fuayesinde cips, çerez, krudite, yeşil zeytin, dip soslar ile ve limitsiz yerli içecekten oluşan bir saatlik kokteyl. Özel tasarlanmış düğün pastası. Gelin odasına düğün öncesi iki kişilik menü servisi. Gelin ve damat için düğün gecesi otelde " Deluxe" odada bir gece konaklama. Gelin ve damat ailelerinin günlük kullanımları için hazırlık odası. Çiftler için özel menü tadımı. Süsleme; dekoratif gümüş masa süslemeleri, gümüş napolyon sandalye, masa örtüsü, supla ve peçeteklikler. Ödüllü puan programımız Marriott Rewarding Events üyeliği. Düğün çiftine özel SPA hizmetleri; Gelin, damat ve aileleri için otelde bulundukları süre içinde kullanacakları tüm SPA hizmetlerinde %20 indirim.

Marriott International kalite standartları ile Courtyard Marriott İstanbul Atatürk Havalimanı'na ideal 5 dakikalık yakınlığı, CNR-Expo, IDTM ve Tüyap gibi fuar/kongre merkezleri ile ideal konumu, şehir merkezine olan 20 dakikalık mesafesi, sıcaklığı ve konforu ile iş ve kültür-sanat yaşamının merkezinde sizleri ağırlamaktan onur duyar.