Filtrele

Clean World'den gelişmiş temizlik araçlarıyla ev oturma grubu, araç için tavan dahil koltuk ve yatak yıkama hizmeti

Bahçelievler
Clean World
Yayla Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Gonca Sok. No:15 D:1 Bahçelievler / İSTANBUL

Detaylar

  • Bu fırsat 30.07.2020 tarihine kadar geçerlidir.

  • Fırsata; opsiyonlar dahilinde ev veya araç içi dezenfeksiyon hizmeti dahildir.

  • Daha büyük metrekareli mekanlar için işletmeden bilgi alabilirsiniz.

  • Randevu gereklidir. Detaylı bilgi ve randevu için 0212 644 17 57 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Rezervasyon değişiklik ve iptalleri 24 saat öncesinden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  • Hizmete ilişkin, fiş veya faturanızı mekandan istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Clean World, eviniz ve aracınız için hijyenik ortamı sağlıyor!

  • Gelişmiş temizlik araçlarıyla ev oturma grubu, araç için tavan dahil koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti sizleri bekliyor!

  • Clean World yıkama firması 20 yıldır profesyonel olarak koltuk yıkama, sandalye, yatak, yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Eviniz ve aracınız için hijyenik ortam!

Clean World'den gelişmiş temizlik araçlarıyla ev oturma grubu, araç için tavan dahil koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti sizleri bekliyor!

Ev Koltuk Yıkama ve Temizleme

Clean World yıkama firması 20 yıldır profesyonel olarak koltuk yıkama, sandalye, yatak, yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktadır. İstanbul koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerine yıkama yaptıracağınız tüm eşyalar ve koltuklarınız için firma güvencesi en üst seviyede vermekteyiz.

Clean World'e yıkattığınız her koltuk ve eşyada solma yıpranma veyahutta benzeri bir durum için yüzde yüz güvencemiz altındadır. Birinci olarak belirtmek isteriz ki kullanılan deterjanların kalitesi kaliteli marka koltuk yıkama deterjanları sayesinde yüzde yüz temiz koltuklar çok kısa bir sürede ulaşabilmekteyiz. İkinci olarak kullanılan koltuk yıkama makinesi her zaman en üst ve kaliteli makinelerden oluşmaktadır. İstanbul'un tüm semtlerinde servisi bulunmaktadır.

Yerinde koltuk yıkama nakliye işlemine gerek olmadığı için en maliyetsiz uygulamadır.

Evde koltuk yıkama da kesinlikle kusma olmaz çünkü siz evde silme yaptığınız zaman koltuk yıkama ile aynı sonucu şu yüzden alamazsınız bizde yüksek vakum sistemi koltukta su bırakmaz ve kusmaya neden olabilecek imkan bırakmaz.

Araç Koltuk Yıkama ve Temizleme

Üstün teknoloji, doğru ekipman ve profesyonel personel bileşimleri etrafında sunduğumuz araç koltuk temizleme ve yıkama hizmetinde araçlarınızın koltuk, tavan ve taban dahil olmak olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgelerini yıkıyor, patenti firmamıza ait Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu yıkama yöntemimiz ile yalnızca araç koltuğu yıkamada değil halı ve koltuk yıkama kapsamındaki tüm hizmetlerde % 100 hijyen standartlarını yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Profesyonel Hizmet

% 100 doğal bileşenlere sahip olan yeşil sertifikalı ana temizlik solüsyonu kullandığımız temizlik sürecimizde derinlerdeki kir ve lekeleri güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çekiyor, sıcak su ile derinlemesine temizlik sağlayarak bakteri ve mikropları yok etmenin yanında aracınızın koltuklarının uzun süre temiz kalmasını garanti altına alıyoruz. Özellikle 2. el araca sahip müşterilerimizin tercih ettiği oto koltuk yıkama ve temizleme hizmetimizde aracınızın koltukları ve döşemelerini mümkün olan en kapsamlı şekilde temizliyor ve önceki kullanıcılardan hiçbir kir ve bakteri bırakmayarak profesyonel temizlik kavramının altını dolduruyor ve aracınıza iç kokusunu dahi değiştirecek ferah bir hava katıyoruz.