• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek

2 gün 1 gece konaklamalı Uludağ - Cumalıkızık - Mudanya - Gölyazı Turu

2 Taksit
Bu Fırsat Kaçtı!
₺209

Detaylar

 • 14.03.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsata; Lüks araçlar ile ulaşım, İbis Otel Bursa’da yarım pansiyon konaklama, Profesyonel rehberlik hizmeti, Malitur otobüs içi ikramlar, Programda belirtilen çevre gezileri, Köprü ve feribot geçiş ücretleri, Milli park giriş ücretleri, Seyahat sigortası, Malitur güvencesi dahildir.

 • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 veya 0850 303 1363 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Fırsat kodları TEK kişiliktir. Kişi sayısı kadar kod alınmalıdır.

 • Rehberlik ve ara transfer ücretleri için kişi başı 50 TL acenteye ödenecek olup zorunludur.

 • Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

 • Araç içerisindeki koltuk düzeni Malitur Operasyonu tarafından rezervasyon sırası göz önüne alınarak ayarlanmaktadır.

 • Tur detaylarını daha fazla bilgi bölümünden inceleyebilirsiniz.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 iş günü öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • 700 yıllık orijinalliği bozulmamış ender Osmanlı köylerinden birisi olan Cumalıkızık Köyü,

 • Türk-Yunan Savaşı'nın son bulduğu Mudanya Antlaşması ile adı özdeşleşen Mudanya ve çok daha fazlası bu turda sizleri bekliyor.

 • Tur tarihleri: 14 Aralık - 21 aralık - 28 Aralık - 04 Ocak - 11 Ocak - 18 Ocak - 25 Ocak - 01 Şubat - 08 Şubat - 15 Şubat - 22 Şubat - 29 Şubat - 07 Mart - 14 Mart.

MALİTUR

Adres: Eskişehir Mah. Akağalar Cad. No:35/A Şişli – İstanbul

Tel: 08503031363

https://www.malitur.com/iletisim

 

Daha Fazla Bilgi

Tur Programı

1. Gün: Mudanya – Trilye – Gölyazı – Cumalıkızık- Bursa

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü

06:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:15 Kartal Köprüsü Altı

07.30 Çayırova Mc Donalds Önü

07:45 Gebze Center Önü

Sabah belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra araç içi ikramlar eşliğinde turumuza başlıyoruz. Turumuza ilk olarak Cumalıkızık’ta serpme köy kahvaltısı ile başlıyoruz (Ekstra). Serpme kahvaltımızın ardından rehberimiz eşliğinde Cumalıkızk Köyü’nü geziyoruz. Cumalıkızık Köyü’nde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarını ve Etnografya Müzesi’ni geziyoruz. Konuk Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi’ni gezdikten sonra dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı deliğinden geçmeyi deneyeceğiz. Cumalıkızık gezimizi tamamladıktan sonra Gölyazı’ya doğru hareket ediyoruz. Zeytin ağaçları arasında devam eden yolculuğumuzun ardından bizleri restore edilen yel değirmeni karşılayacaktır. Gezimize ilk olarak eski tiyatro kalıntılarının yer aldığı Zambak Tepesi’ne çıkıyoruz. Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarası eşliğinde rehberimizden bölge hakkında bilgiler alıp, fotoğraflarımızıçektikten sonra gezimize devam ediyoruz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden biri olan Aziz Panteleimon Kilisesi ve Göl Yazıevi’ni ziyaret ediyoruz. Köy meydanında bulunan Ağlayan Çınara’a yürüyüş yapıp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra köprü ile yarımadaya geçiyoruz. Şuan restore edilip kafe olan tarihi Gölyazı Hamamı’nı ve Camii’sini, Tarihi surları Uluabat Gölü’nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı, restora edilen Faik Bey Konağı’nı ve 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra meydanda çay molası veriyoruz. Gölyazı ve Uluabat Köyü gezimizi tamamladıktan sonra Mudanya’ya doğru hareket ediyoruz. Mudanya’ya varışımız ile beraber Balık restorantımıza geçerek öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. (Balık, Köfte – Salata – İçecek – Fırında tahin helvası – Çay *Yemek ekstra olup, isteğe bağlıdır.) Öğle yemeğimizin ardından rehberimiz eşliğinde Rus asıllı Aleksander Ganyof'a ait’olan, Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı bina Mudanya Mütareke Evi Müzesi,bİtalyan mühendis Piciretu tarafından planlanan Gritli Mahallesi’nde yani Mudanya Rum Mahallesi’nde Mudanya Evleri’ni gördükten sonra otobüsümüz ile Trilye’ye doğru hareket ediyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye’de Fatih Camii ve önceden Papaz Okulu olarak inşaa edilen ve 1980’li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ülkemizde yetiştirilen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molası veriyoruz. Zeytin alışverişlerimizi yaptıktan sonra aracımıza otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

*Dileyen misafirlerimiz Bursa Gece Club etkinliğine katılabilirler. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı : Mudanya’da ekstra olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Gölyazı’da serbest zaman olarak verilecektir. Akşam Yemeği : Otel alınacak olup, tur ücretine dahildir. Konaklama : İbis Otel Bursa

2. Gün: Bursa – Uludağ – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Otobüsümüze geçerek Uludağ’a doğru hareket ediyoruz. Uludağ’a varışımızla beraber rehberimizin bölge hakkında ki bilgilerini dinledikten sonra dileyen misafirlerimiz rehberimizden kayak ekipmanlarını indirimli olarak kiralayabileceği fişlerden temin edebilirler. 08:30 – 09:00 civarında Uludağ’a varmış oluyoruz. Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz kayak ekipmanlarını kiraladıktan sonra telesiyejler yardımıyla zirveye çıkabilir veya acemi pistlerinde kayak yapmaya başlayabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz ise bölgede bulunan kafelerde veya Uludağ teleferik ile 2165 metre yüksekliğe çıkarak manzarayı doyumsuz güzelliğini izleyebilir, bölgedeki kafelerde veya restoranlarda vakit geçirebilir, unutulmaz fotoğraf kareleri yakalayabilir, tertemiz Uludağ havasında sevdikleriyle beraber unutulmaz anlar geçirebilir. Akşam 17:00 civarı rehberimizin belirlediği yerde buluşmanın ardından aracımıza binerek Bursa’ya doğru iniyoruz. Bursa’ya indikten sonra sonra Bursa meşhur İskender Kebap’ını yemek için restoranımıza doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Bursa İskender’ini yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise çevre kafelerde çay-kahvelerini içebilirler. Molamızın ardından yol güzergahı üzerinde Bursa lokum alışverişlerimizi gerçekleştirip İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dönüş yolculuğumuz Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Uludağ’da sucuk, köfte, tavuk ekmek + içecek olarak ekstra alınacaktır.

Akşam Yemeği: Bursa İskender + içecek şeklinde ekstra alınacaktır.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

İbis Otel Bursa’da yarım pansiyon konaklama

Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı

Otelde set menü 1 akşam yemeği

Lüks araçlar ile ulaşım

Profesyonel rehberlik hizmeti

Malitur otobüs içi ikramlar

Programda belirtilen çevre gezileri

Köprü ve feribot geçiş ücretleri

Milli park giriş ücretleri

Malitur güvencesi

1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

Programda belirtilen son gün akşam yemeği

Tüm öğlen yemekleri

Tüm yemeklerde alınan içecekler

Kayak Ekipmanları

Teleferik Ücretleri

Bursa gece turu

Kişisel Harcamalar

Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar

Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri