• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek

Trakya Extrem Turizm'den Tekirdağ'da 625 metreden yamaç paraşütü deneyimi ve öğle yemeği kişi başı

Hemen Al
9 kişi
aldı
₺229

Detaylar

 • Bu fırsat 7.06.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Hava koşullarına bağlı olarak uçuş günü veya saati ertelenebilir. Yıl içerisinde istediğiniz bir tarihte, önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0282 227 10 37 ya da 0533 314 39 93 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Trakya Extrem Turizm'in yamaç paraşüt uçuşları, Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası (TÜRSAB Üyesi) tarafından düzenlenmektedir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Yer çekimine meydan okumaya ne dersiniz?

 • Grupanya fırsatı ile 625 metreden yamaç paraşütüyle uçun, leziz Tekirdağ köftesinin tadını çıkarın ve Marmara Denizi'nin en temiz olduğu bölgelerden birisi olan Ayvasıl Koyu'nda denize girmenin keyfini yaşayın!

 • Deneyimli pilotlar eşliğinde yamaç paraşütü ile uçmanın yanı sıra; Trakya Extrem Turizm'in Yeniköy’deki tesislerinde veya uçuş bölgesinde Tekirdağ köftesi ve içecek ikramı, uçuş için kalkış yerine (7 km tırmanış) çıkışta minik bir safari keyfi,iniş alanının bulunduğu Ayvasıl koyunda denize girme olanağı, hepsi sizi bekleyen aktiviteler arasında.

 • Ekmek arası Tekirdağ köftesi ve içecek ile nefis bir öğle menüsü tadacaksınız.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü

Adres: Tekirdağ Yamaç Paraşütü Sahil Camisi Yanı Yeniçiftlik Kasabası Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü Yeniköy-TEKİRDAĞ

Tel: 02822271037
05333143993

www.teyak.com

 

Daha Fazla Bilgi

Yer çekimine meydan okumaya ne dersiniz?

Grupanya fırsatı ile 625 metreden yamaç paraşütüyle uçun, leziz Tekirdağ köftesinin tadını çıkarın ve Marmara Denizi'nin en temiz olduğu bölgelerden birisi olan Ayvasıl Koyu'nda denize girmenin keyfini yaşayın!

Trakya Extrem Turizm, yamaç paraşüt turizminin yeni adresi, Tekirdağ’a 25 km. mesafedeki Yeniköy-Uçmakdere mevkiinde sizleri eşsiz bir deneyim olan yamaç paraşütü ile uçmaya davet ediyor.

Deneyimli pilotlar eşliğinde yamaç paraşütü ile uçmanın yanı sıra; Trakya Extrem Turizm'in Yeniköy’deki tesislerinde veya uçuş bölgesinde Tekirdağ köftesi ve içecek ikramı, uçuş için kalkış yerine (7 km tırmanış) çıkışta minik bir safari keyfi,iniş alanının bulunduğu Ayvasıl koyunda denize girme olanağı, hepsi sizi bekleyen aktiviteler arasında.

Dilerseniz sevdiklerinize sürpriz yapabilir, onlarla bu deneyimi paylaşabilirsiniz.Program:

 • 10.00 : Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü tesislerinde buluşma  
 • 10.15 : Yamaç paraşüt uçuşlarının başlaması

Uçuş için gelen misafirler mayolarını getirdikleri takdirde, Marmara Denizi’nin en temiz yerlerinden birisi olan Ayvasıl Koyu’nda (paraşüt iniş alanı) denizin keyfini çıkarabilirler.   - 14.00 : Öğle Yemeği (Tekirdağ köfte ekmek arası + içecek)   - 14.30 : Uçuşların devamı   - 19.00 : Yamaç Paraşüt uçuşlarının son bulması

Tandem Uçuş Nedir?

Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir. Tandem uşuşta paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Yolcuya uçuş öncesi iki-üç dakikalık kısa bir bilgilendirme konuşması yapılır. 5-15 metrelik kısa bir koşudan sonra uçma rüyanız gerçekleşir.

Nerede Uçulur?

Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde rüzgarın ve havanın durumuna göre 260 metre ve 625 metre irtifada bulunan 2 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.

Kimler Uçabilir?

Herhangi bir kalp ve dolaşım rahatsızlığı olmayan, 5 ile 15 metrelik kısa bir koşuyu engellemeyecek fiziksel bir yapıya sahip 35 ile 100 kg arasındaki herkes uçabilmektedir.

Neler Gerekli?

Hafif bir koşuyu engellemeyecek, tercihen uzun pantolon ya da eşofman ile bot ya da spor ayakkabı yeterli olacaktır.