• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek

Trakya Extrem Turizm'den Tekirdağ Yeniköy'de günübirlik Kanyoning Kanyon geçişi

2 Taksit
Hemen Al
4 kişi
aldı
₺169

Detaylar

 • Bu fırsat 7.06.2020 tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir.

 • Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası (TÜRSAB Üyesi) tarafından düzenlenmektedir.

 • 14 yaş ve üzeri için geçerlidir.

 • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0282 227 10 37 ya da 0533 314 39 93 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Extrem sporların yeni adresi TEKİRDAĞ - Yeniköy’de, sıra dışı bir doğa sporları aktivitesi...

 • Trakya’nın el değmemiş en doğal bölgelerden birisi olan ve extrem sporların yeni merkezi Tekirdağ-Yeniköy’de “Günübirlik Kanyon Geçişi (Kanyoning) ” keyfini yaşayın. 2 metreden 25 metreye kadar değişen yükseklikleriyle, şırıl şırıl tertemiz suların aktığı şelalelerden, heyecan dolu inişlerle, herkes mutlaka hayatında böyle bir deneyim yaşamalı diyeceğiniz, kanyoning macerasında buluşuyor.

 • Trakya Extrem Turizmin kendi alanında deneyimli, profesyonel kanyoning ekibiyle; 14 yaşından büyük herkese uygun, el değmemiş muhteşem güzellikte bir kanyonda, unutamayacağınız heyecan dolu bir kanyoning macerası sizi bekliyor.

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü

Adres: Tekirdağ Yamaç Paraşütü Sahil Camisi Yanı Yeniçiftlik Kasabası Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü Yeniköy-TEKİRDAĞ

Tel: 02822271037
05333143993

www.teyak.com

 

Daha Fazla Bilgi

Sıra dışı bir deneyim!

Trakya Extrem Turizm'den sıra dışı bir deneyim Tekirdağ Yeniköy'de günübirlik Kanyoning Kanyon geçişi sizi bekliyor!

Program Hakkında

 • 10:00 : Tekirdağ-Yeniköy Ayvasıl Sahilinde, Trakya Extrem Turizm Merkezinde buluşma
 • 10.00-10.30 : Tanışma ve malzeme ekipman alınması
 • 10.30-11.00 : Kanyoning Brifingi ve Malzeme Ekipman Tanıtımı
 • 11.00 : Kanyon Geçişinin Başlatılması
 • 18.00 : Kanyon Geçişinin Bitişi (Bu süre grubun sayısına ve geçiş performansına göre uzayıp kısalabilir.)

Trakya Extrem Turizm Hakkında

Extreme sporların yeni adresi Tekirdağ Yeniköy’de, herkes mutlaka hayatında böyle bir deneyim yaşamalı, diyeceğiniz sıra dışı bir aktivite ile sizlerle buluşuyoruz. 2 metreden 25 metreye kadar değişen yükseklikleriyle, tertemiz suların aktığı şelalelerden heyecan dolu inişlerle, kanyoning macerası başlıyor. Toplam 11 iniş noktası ve şelaleden oluşan, orta zorluk derecesine sahip kanyon turumuzda; her noktada zorluk derecesi biraz daha artan ancak, Trakya Extrem Turizm’in kendi alanında deneyimli, profesyonel kanyoning liderleriyle, 14 yaşından büyük herkese uygun, el değmemiş muhteşem güzellikteki bir kanyonda, unutamayacağınız heyecan dolu bir kanyoning macerası sizi bekliyor.

Tekirdağ-Yeniköy’de bulunan, Trakya Extrem Turizm merkezinde göreceğiniz malzeme bilgisi ve uygulamalı iniş tekniklerinden sonra, parkurumuza doğru hareket ediyoruz. Baştan sona doğal, el değmemiş Yeniköy Kanyonu’na, daha ilk girişte hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Profesyonel kanyoning ekibimiz sizin güvenli inişinizi sağlamak için her adımda yanınızda bulunurken, kanyonda ilerledikçe, adrenalinizin arttığını göreceksiniz. Tüm kanyon boyunca ve özellikle zorluk derecesinin arttığı noktalarda, rehberlerinizin uyarıları ve yönlendirmeleri ile zorlukların üstesinden gelirken, aktivite boyunca ekip ruhunu hissedecek ve extrem bir faaliyeti gerçekleştirmenin mutluluğunu sonuna kadar tadacaksınız.

Kanyon geçişinde kullanacağınız profesyonel ekipman ile birlikte, kumanyanız tur öncesi size teslim edilecek ve yaklaşık 5-7 saat sürecek kanyon geçişimiz başlayacaktır. Çocuklar gibi eğlenip, bol bol ıslanacağınız kanyon geçiş turumuz, aynı zamanda yamaç paraşüt uçuşlarının ve inişlerinin de yapıldığı Ayvasıl Koyu’nda bulunan kafede sonlandığında, yorgunluğumuzu atıp tüm ekip ile günün keyifli bir değerlendirmesini yapacaksınız.

Kanyon Geçişi (Kanyoning) Nedir?

Kanyon dağların derinliklerinde yer alan doğal bir ortamdır. Kanyon içerisinde yürürsünüz ve su dolu havuzlara dökülen şelalelerden aşağı yolunuzu devam ettirirsiniz. Kanyonlar içerisinde ilerlemenin birden fazla yolu vardır, bunlar yürümek , ip inişi, atlama, tırmanma ve kaymaktır.

Nerede Kanyon Geçişi Yapılır?

Tekirdağ-Yeniköy Ayvasıl sahilinde buluşma ve Yeniköy merkezinden kanyona giriş.

Kimler Kanyon Geçişi Yapabilir?

İniş ve tırmanışlarda sizi zorlayacak, yetersiz kılacak fiziki bir engeliniz, solunum, kalp ve dolaşım rahatsızlığınız, sara, epilepsi tarzı sürekli bir hastalığınız yok ise, yaşınız da 14 den büyük ise bu turu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Neler Gerekli?

Üzerinizde çabuk kuruyabilen, ıslandığında zarar görmeyecek t-shirt, şort, kısa ya da uzun spor veya kargo pantolon, doğal arazi şartlarında ve ıslak zeminde kaymayan mümkünse bilekten korumalı trekking tarzı bot ya da spor ayakkabı ve tur sonunda giyeceğiniz kuru giysileriniz olmalıdır. Tüm profesyonel kanyoning teknik ekipmanı (baret, emniyet kemeri, karabina, ip v.b.) tarafımızca karşılanacaktır.