• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek
VRCity Bakırköy'de heyecan ve aksiyon dolu Sanal Gerçeklik oyunu 39,90 TL'den başlayan fiyatlara! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

VRCity Bakırköy'de heyecan ve aksiyon dolu Sanal Gerçeklik oyunu 39,90 TL'den başlayan fiyatlara!

Hemen Al
25 kişi
aldı
₺39,90

Detaylar

 • Bu fırsat 5.05.2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • İşletme HAFTA İÇİ: 10:00- 22:00, HAFTA SONU: 10:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0212 561 25 61 ve 0545 864 85 22 telefon numarasından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Sanal Gerçeklik, diğer adıyla “Virtual Reality – VR” sanal bir evrenin sanki içindeymişiz gibi hissetmemizi sağlamaya çalışan bir takım kavramlar ve araçlar bütünüdür.

 • Bu kavramların temelinde günümüzde akıllı telefonların ve tabletlerin yanı sıra yeni nesil sanal gerçeklik gözlükleri yatıyor. Bahsi geçen gözlükler şimdilik bizlere sadece başka bir sanal gerçekliği gösterebilme, sanal sesleri duyurabilme ve sanal nesneleri hareket ettirebilme özelliği sunuyor.

 • Heyecana hazır olun, anı yakalayın!

VRCtiy Bakırköy

Adres: İSTANBUL CD. AKIN 3 APT. KAT :3 NO :3 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Tel: 02125612561

www.vrcity.com.tr

 

Daha Fazla Bilgi

Sanal Gerçeklik Oyunu!

Sanal Gerçeklik, diğer adıyla “Virtual Reality – VR” sanal bir evrenin sanki içindeymişiz gibi hissetmemizi sağlamaya çalışan bir takım kavramlar ve araçlar bütünüdür.

Bu kavramların temelinde günümüzde akıllı telefonların ve tabletlerin yanı sıra yeni nesil sanal gerçeklik gözlükleri yatıyor. Bahsi geçen gözlükler şimdilik bizlere sadece başka bir sanal gerçekliği gösterebilme, sanal sesleri duyurabilme ve sanal nesneleri hareket ettirebilme özelliği sunuyor.

Heyecana hazır olun, anı yakalayın!

Sahne ve Etkinlik Alanları

Bu alanlarımızda müşterilerimize özel günleri, çok kullanıcı aktivitelerini, kurumsal firmalar için de motivasyon arttırıcı etkinliklrtini düşünerek tasarladık. Karaoke bölümünde kendilerini bir mega star, Guitar Hero bölümünde ise bir rockstar gibi hissetmelerini istiyoruz. Ayrıca sektörün öncü firmalarının ürün lansmanlarını ve popüler yayıncı ile oyuncularında söyleşi imza günü gibi organizasyonlarında bizi tercih etmelerini hedefliyoruz

Similatör Alanı

Bir diğer geleceğin eğlence sistemi olan ve kendi üretimimiz olan hareketli simülatörler hem yatırım sermayesinde ciddi bir kar elde etmeyi hem de son kullanıcıya benzeri olmayan deneyimler yaşatarak eğlenceyi arttırmak amaçlamıştır

Konsol Alanları

Birçok konsol oyuncusunun E-spor girişimleri olduğu ve bu oyunları üreten firmalarında bu isteklere geri dönüş için oyunların geliştirildiği bilinmektedir. Gladsos olarak bizde bu durumda kayıtsıza oyun konsolları alanlarımızı özel kılıp yayın ekipmanları ve sanal gerçeklik ürünleri ile kullanıcılarmızın isteklerini geliştirmekteyiz. Bu sayade sektörde kaliteyi yükseltip son kullanıcıların vazgeçilmezi olmak istemekteyiz

Sanal Gerçeklik Alanı

Geleceğin eğlence sistemi olarak adlandırılan bu teknoloji kullanıcı odaklı ve ilgi çekicidir. Son zamanlarda da gelişmeleri devam eden çoklu oyuncu seçeneği ile farklı bir deneyim sağlar.