Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Altınbilek Yüzme Kursu'nda Özel Yüzme Eğitimi

Altınbilek Yüzme Kursu'nda Özel Yüzme Eğitimi

Şişli
 • 1 Ders
  6 Taksit
  ₺1.500
  TÜKENDİ
 • 5 Ders
  6 Taksit
  ₺6.000
  TÜKENDİ
Altınbilek Yüzme Kursu
Yedikuyular Caddesi. Harbiye Çayırı Sokak No: 1 Şişli / İstanbul (Taksim metro istasyonu Gezi Parkı çıkışına 3 dakika yürüme mesafesinde)

Detaylar

 • Bu fırsat 20.07.2024 tarihine kadar haftanın 7 günü 9.00-21.00 arasında geçerlidir.

 • Randevu zorunludur. Randevu için 05053345926 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Yüzme eğitimi için doğru adres!

İster yüzme tutkunu olun, isterseniz yüzmenizi geliştirmek isteyin, isterseniz de su ile korkularınızı yenmek isteyin, bu fırsat tam size göre!

Altınbilek Yüzme Kursu

Altınbilek Spor Kulübü Özel Yüzme Kursu 1998 yılından beri sadece bire bir yüzme dersi hizmeti sunmaktadır. Bütün bilgi, deneyim ve yöntemlerimiz sadece suyla problemi olan ve kısa sürede yüzebilir hale gelmek isteyen kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiştir. Tek başınıza ya da bir arkadaşınızla beraber alacağınız derslerle çok hızlı bir şekilde yüzme öğrenebilirsiniz. Özel yüzme kursu ile ders programınız size özel planlanır ve uygulanır. Alışkanlık yapan yardımcı materyalleri kullanmadan eğitiminizi tamamlarsınız.

Derslerimiz haftanın 7 günü 9.00 ile 21.00 saatleri arasındadır. Özel programımız sayesinde diğer eski öğrencilerimiz gibi siz de hızlı bir şekilde yüzme öğrenebilirsiniz.

Altınbilek Spor Kulübü Özel Yüzme Kursu’nun En Önemli Farkları:

Her bir dersin 60 dakika olması, programın her öğrenciye özel olarak hazırlanması, derslerin ertelenebilmesi, ayak tahtası gibi yardımcı materyallerin kullanılmaması, havuz kenarından tutunarak dakikalarca nefes çalışması ya da ayak çırpma çalışmalarının programımızda yer almamasıdır. Öğrencilerimizin son derece basit ve sakin ayak çırpmalarını isteriz. Böylelikle pek çok kurstan ayağına kramp girmesi nedeniyle ayrılmak zorunda kalan öğrencilerimiz kolayca eğitimi tamamlayabilirler. Öğretmenlerimizin desteği ile en kısa zamanda kendi başınıza suda ilerler hale gelecek, kazanacağınız güven ve öğreneceğiniz tekniklerle suda rahatça durabileceksiniz.İsterseniz anlaşmalı havuzlarımızda, isterseniz kendi havuzunuzda, ya da ayarlayacağınız uygun bir tesiste derslerinizi planlayabilirsiniz. Unutmayın! Başarınız derslerinizi ne kadar sık yaptığınızla doğru orantılıdır. 10 derslik bir programı 5 gün içerisinde bile tamamlayabilirsiniz.

Kulübümüze başvuran öğrencilerimizin %90’ı yetişkinlerdir. Yaşınız yüzme öğrenmek için engel olamaz. Uyguladığımız özel yöntemle kısa süre içerisinde siz de yıllardır ertelediğiniz bir isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer İstanbul Fırsatları