Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Aymera Beauty'de EMS sLİM VE G5 Masajı ile Zayıflama Uygulamaları

Aymera Beauty'de EMS sLİM VE G5 Masajı ile Zayıflama Uygulamaları

Levent
 • 8 Seans EMS Slim 20 Dakikada 20 Mekik ile Zayıflama Uygulaması
  6 Taksit
  %51
  ₺8.000
  ₺3.999
  TÜKENDİ
 • 10 Seans G5 Masajı
  6 Taksit
  %34
  ₺6.000
  ₺4.000
  TÜKENDİ
Aymera Beauty
4. Levent, Konaklar Mah., Gökkuşağı Sok., N0 : 1-3 Daire: 1
İstanbul / Türkiye

Detaylar

 • Bu fırsat 16.08.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Hafta içi ve Cumartesi 10.00-19.30 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Pazar günleri işletme kapalıdır.

 • Kadınlar için geçerlidir.

 • 1 kişi sadece 1 fırsat kodu kullanabilir.

 • Rezervasyon gereklidir. 0533 718 33 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

Aymera Beauty

G5 Masajı, vücuda derin masaj veya perküsyon sağlamak için özel bir ritmik masaj cihazı kullanan bir masaj terapisi türüdür. Cihaz, güçlü ancak rahat bir rotasyonel titreşim oluşturmak için titreşim ve perküsyonu birleştirerek hastalara ağrı kesici ve terapötik değer sağlayan nüanslı hareket ve basınç sunar.

G5 Masajı selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflamada oldukça etkilidir. Ayrıca kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasına da yardımcı olur.

Bu tedavi, derin kan akışını ve dolaşımını uyarmak için güçlü bir şekilde titreşen bir G5 mekanik Masaj makinesinin kullanımını içerir. G5 Masajı, terapistin yapabileceğinden çok daha derine inen mekanik bir tedavidir. Farklı masaj tekniklerini taklit etmek için farklı başlıklar kullanılır. G5 tonlama, dolaşımın artırılması ve yağ birikintilerinin ve selülitin parçalanmasına yardımcı olmak için mükemmeldir. Özellikle sırt, omuzlar, uyluklar, kalçalar, kalçalar ve mide için iyidir.

Bu bakım tatil öncesi vücut sıkılaştırıcı olarak idealdir. Vücut şekillendirmenin yanı sıra G5, sporla ilgili kas ağrıları ve acıları için de mükemmeldir.

G5 Masajının Faydaları:

Eksfoliasyon sürecine yardımcı olur

Selülit azaltma

Lenfatik drenaj

Eklemlere giden dolaşımı iyileştirir

Tetik nokta tedavisi

Ağrıyı hafifletir

Kasılmış gergin kasları gevşetir

Cilt dokusunu iyileştirir ve cildin elastikiyetini artırır

Dolaşımı artırır

Atıkların/toksinlerin eliminasyonunu hızlandırır

Duyusal sinir uçlarını uyarır

Rahatlamayı ve daha iyi uyumayı teşvik eder

Kilo verme programları için veya düğün gibi büyük bir etkinlik öncesinde harika bir eşlikçidir.

2019 Yılında kurduğu Aymera Beauty ile günümüzde estetik algısına doğal yöntemlerle yön veren başarılı güzellik uzmanı Aysin Sürücü, 30 yıldır sektörde her daim kendini, tekniklerini ve tecrübelerini geliştirmekte olup, uluslarası geçerli fonksiyonel güzellik uzmanlığı sertifikaları ile artık dünya çapında kendinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

La Prairie ve este Lauder Estetisyeni olarak görev yapmasının ardından uzun yıllar ünlü plastik cerrahı Prof. Dr. Ahmet Karacalar’ın asistanlığını yapmış olan Aysin Sürücü, aldığı çeşitli eğitimler ile güler yüz ve tecrübelerini mütevazı salonunda şifalı elleri ve samimiyeti İle bakımlarınızı uygulamakla kalmayıp adeta uyku düzeninizi ve yaşam enerjinizi dengeliyor.

Kıdemli güzellik uzmanı Aysin Sürücü, Aymera Beauty’de yeni nesil güzellik algısında doğala dönüş olduğunu savunarak, dünya artık özüne dönüyor ve doğal güzellik dünyasına giriyoruz diyor. Artık farklı isimler altında, alternatif Tıp ve güzellik yöntemleri ile enjeksiyonlara ihtiyaç duyulmadan gençleşme etkisi ile ilgili çeşitli yöntemler mümkün. Başarılı güzellik uzmanı, son zamanların dünyaca konuşulan manual bukkal yüz modelaj masajı uygulamalarındaki kısa sürede aldığı sonuçlarla müşterilerine doğal yöntemler, gençleştirici, sağlık veren, lenf drenajı sağlayan rahatlatıcı etkiler ile kısa sürede gençleşmenin mutluluğunu yaşatıyor.

‘Profesyonel bakım olmaksızın ve geri dönüşü olmayan yaşlanma süreçlerinin etkisiyle, yüz kasları zamanla zayıflar ve bu dış görünüşe olumsuz etki eder. Kas yapısının zayıflamasıyla yüz ovali öncelikle etkilenir, yumuşak dokular kayar, yüzeyde mimik kırışıklıkları, derin çizgiler ve kıvrımlar oluşur. Tüm bu değişiklikler kişiye yaşlılık izlenimi verir, estetik rahatsızlık yaratır.’

Manuel Bukkal Yüz, Boyun ve Dekolte Modelajın amacı; gençleştirme sürecini sağlığa zarar vermeden, riske girmeden, yan etkileri olmadan ve prosedürlere bağımlı kılmadan gençleştirme sürecini başlatmak veya uzatmaktır. Kasların derinlemesine çalıştırılması içsel rejeneratif süreçleri hızlandırır, durgunluk oluşumunu önler. İşlemlerin bir kursunu takiben dolaşım ve lenf drenajı normalize olur, metabolizma hızlanır, deri hücrelerinin beslenmesi ve oksijenlenmesi düzelir.

Sonuç olarak, cilt gençleşir ve sağlıklı hale gelir. Şişlik, göz altı torbaları ve morluklar kaybolur, kırışıklıklar neredeyse farkedilmez hale gelir ve böylelikle deride yerçekimi etkisiyle sarkma oluşmaz. Sağlıkla ilgili ve gençleştirici etkilerin yanı sıra, MBM fiziksel ve duygusal rahatlama sağlar. Prosedür sırasında, teknik doğru bir şekilde uygulandığında, müşteri tamamen rahatlar ve keyif alır, bu iç organların ve sistemlerin çalışmasına olumlu katkıda bulunur, stres direncini artırır.

Diğer İstanbul Fırsatları