Filtrele

Dubai Vize Başvuru Merkezi'nden vize hizmeti!

İstanbul

Detaylar

  • Bu fırsat 1.11.2022 tarihine kadar geçerlidir.

  • Başvuru yapmak ve bilgi almak için 0530 173 11 07 / 0212 247 41 75 - 0212 247 41 76 numaralı telefonlardan yada infodvpctur@dubaivisa.net mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • DUBAİ VİZE ALMANIN EN KOLAY,EN UYGUN,EN GÜVENİLİR YOLU!

  • Dubai vize,e-vize kategorisinde olan bir vize türüdür. Fakat bir danışman aracılığıyla yapılıyor olması süreci kısa ve daha güvenilir yapıyor. Yapmış olduğunuz başvuruların bu sayede red alma olasılığı oldukça aza düşüyor. Aynı zamanda bu hizmet için artı bir servis bedeli alınmıyor. Ek olarak vizenin de içinde bulunduğu,Dubai’nin en gözde yerlerinden oluşan paket turlarımızıda merkezimizden bilgi alarak inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için infodvpctur@dubaivisa.net mail adresiyle irtibata geçebilir ya da aşağıda adresi bulunan başvuru merkezine gelip başvurularınızı yapabilirsiniz.

DUBAİ VİZE BAŞVURU MERKEZİ’NDEN VİZE HİZMETİ!

ÖNEMLİ NOTLAR

Dubai Vize Başvuru Merkezi olarak verdiğimiz bu hizmetten, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de oturma iznine sahip olan yabancı vatandaşlar yararlanabilir.

Başvuru prosedürü ve gerekli olan belgeler aşağıda ki gibidir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için;

Gerekli evraklar;Pasaport,Vesikalık Fotoğraf, TC Kimlik Kartı, Emirates Havayolu’ndan ya da FlyDubai’den satın alınmış/rezervasyon yapılmış uçak bileti kopyası.

Türkiye’de yaşaşayan yabancı vatandaşlar için;

Türkiye’de yaşayan,oturumu olan yabancı vatanşlar için başvuru süreci 2 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama ön onay aşamasıdır. Bu aşamada herhangi bir ücret ödemenize ya da bilet almanıza gerek yoktur. Bu aşamadan olumlu yanıt alınması halinde normal başvuru sürecine geçilir ve tıpki TC vatandaşı gibi başvuru süreci devam eder.Yabancı vatandaşlar için olan gerekli evrakların listesini Başvuru Merkezi’mizi arayarak öğrenebilirsiniz.Ek olarak aşağıda ki fiyatlar hem TC vatandaşları için hemde yabancı vatandaşlar için geçerlidir.DETAILS;

This offer is valid until 1 November 2022.

To apply and get information, you can contact us by calling 0530-173-1107 / 0212-247-4175 - 76 or by emailing infodvpctur@dubaivissa.net. HIGHLIGHTS

Dubai visa is a type of visa in the e-visa category. But the fact that it is done through a consultant makes the process shorter and more reliable. In this way, the probability of rejection of your applications is considerably reduced. At the same time, there is no additional service charge for this service.

In addition, you can examine our package tours, which include the visa and consist of the most popular places of Dubai, by getting information from our center.

For detailed information, you can contact infodvpctur@dubaivissa.net e-mail address or you can come to the application center at the address below and make your applications.

EASIEST, BEST ,AND CHEAPEST RELIABLE WAY TO GET A DUBAI VISA IMPORTANT NOTES

Citizens of the Republic of Turkey and foreign citizens who have a residence permit in Turkey can benefit from this service we provide as Dubai Visa Application Center. The application procedure and required documents are as follows. For Citizens of the Republic of Turkey; Required documents; Passport, Photo, TR Identity Card, copy of flight ticket purchased/reserved from Emirates Airline or FlyDubai. For foreign citizens living in Turkey; The application process for foreign citizens living and residing in Turkey consists of 2 stages. The first stage is the pre-approval stage. At this stage, you do not need to pay any fees or buy tickets. If a positive response is received from this stage, the normal application process is started and the application process continues just like a Turkish citizen. You can find out the list of necessary documents for foreign citizens by calling our Application Center. In addition, the prices below are valid for both Turkish citizens and foreign citizens.