Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi İçin Giriş Bileti Ve Adresinizden Gidiş - Dönüş Özel Transfer (Kişi Başı)

Üsküdar
 • Giriş Bileti Ve Adresinizden Gidiş - Dönüş Özel Transfer (Kişi Başı)
  6 Taksit
  ₺999
  TÜKENDİ

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi / Emaar Square Mall

Ünalan Mahallesi, Libadiye Cd No: 81, 34700 Üsküdar/İstanbul

Detaylar

 • Ziyaretlerinizi haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Son giriş saati: 21.00'dir. Alınan biletler 30.09.2024 tarihine kadar geçerlidir. (Resmi tatiller, Bayramlar ve Özel günler dahil)

 • 0-36 Ay Çocuklar Ücretsizdir.

 • 14 yaşından küçüklerin yanlarında 18 yaşından en az bir adet yetişkin olması zorunludur.

 • Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında merkezde istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

 • Alınan promosyon biletler gişelerde giriş önceliği sağlamaz. Özel kodunuzun gişede bilete dönüştürülmesi gerekmektedir.

 • Satın alma öncesinde müsaitlik sorulmalıdır, müsaitlik bilgisi için 0546 8011939 veya 0850 8850610 numaralı telefondan iletişime geçilmelidir. Onay alınmadan yapılan alımlarda operasyon müsaitliği doğrultusunda rezervasyon yapılmaktadır.

 • Rezervasyon zorunludur satın alım sonrasında 0546 8011939 veya 0850 8850610 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılmalıdır. 3 gün öncesine kadar iptal ya da değişiklik hakkı bulunmaktadır.

 • 3 gün öncesine kadar iptal yada değişiklik hakkı bulunmaktadır. Ulaşım kısmı İstanbul merkez ilçelerini kapsamakta olup diğer ilçeler için üstteki numaralardan bilgi alınmalıdır. Pakette min. 2 kişilik alım zorunluluğu bulunmaktadır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı mekandan istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Türkiye'nin ilk ve tek sualtı hayvanat bahçesi!

 • Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfetmenizi sağlayacak.

 • Denizanası galerisinde ışıklar eşliğinde dans eden denizanalarından çok etkileneceksiniz.

 • Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar... Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi

Türkiye'nin ilk ve tek sualtı hayvanat bahçesi!

Akvaryum

Okyanusların büyüleyici dünyasına dalışa geçin.

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfetmenizi sağlayacak.

Kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden zehirli aslan balıklarına, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatolarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

Burası, karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortamdır. Tesisimizdeki Kayalık Kıyı’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. Kayalık Kıyılar, tünel akvaryumun da içinde bulunduğu Ana Tank, Denizanası Galerisi, Ormanlar, Nehirler ve Şelalaler, Penguen Adası, Timsah Krallığı ile 7 farklı tematik bölümden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi 200 türden 20.000’in üzerinde deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor.

Kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden piranalara, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatozlarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

Tematik Bölümler

Kayalık Kıyılar

Burası karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortam. Kayalık Kıyılar’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Ana Tank ve Tünel Akvaryum

Yüzeyin 3,5 metre altındaki tünel akvaryum ziyaretçilerimize muazzam bir mercan resifinin içine dalmış hissi uyandıran olağanüstü bir sualtı deneyimi sunuyor. 270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.

Denizanası Galerisi

Denizanası galerisinde ışıklar eşliğinde dans eden denizanalarından çok etkileneceksiniz.

Ormanlar

Ormanların merak uyandırıcı canlılarından yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, vahşi piranalar, dev su faresi ve birçok su canlısı ve amfibi orman bölümünde sizi bekliyor.

Nehirler ve Şelaleler

Zeki olduğu kadar oyuncu olan su samurları, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı yanaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar... Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.

Penguen Adası

Penguen Adası Güney Amerikalı Humbolt penguenleri kolonisine ev sahipliği yapıyor.

Timsah Krallığı

Dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 m’lik erkek kral timsah ve 3 m’lik dişisi ile burun buruna gelmek sizi ürpertecek.

Diğer İstanbul Fırsatları