Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

43 kişi aldı

Emaar SkyView Ve SkyWalk İçin Giriş Biletleri

Üsküdar
 • Çocuk (03-12 Yaş Arası), Öğrenci (14 Yaş Üzeri Öğrenciler), Öğretmen Ve 65 Yaş Üzeri Giriş Bileti Kişi Başı
  %22
  ₺405
  ₺319
  TÜKENDİ
 • Yetişkin (13 Yaş Ve Üzeri) Giriş Bileti Kişi Başı
  %19
  ₺440
  ₺359
  TÜKENDİ

Emaar Square Mall

Ünalan Mahallesi, Libadiye Cd No:82, 34700 Üsküdar/İstanbul

Detaylar

 • 30.09.2024 tarihine kadar haftanın her günü (Resmi tatiller, bayramlar ve özel günler dahil) geçerlidir.

 • 10:00-22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz, ziyaretçi son giriş saati 21:15.

 • Biletler tek kullanımlıktır ve mekandan çıkış yaptıktan sonra geçerliliğini kaybetmektedir.

 • 12 Yaş altı ziyaretçilere 18 Yaş ve üzeri 1 yetişkin eşlik etmelidir. Yetişkinler bilete tabidir.

 • 3-12 Yaş çocuklar için çocuk bileti alabilirsiniz. 13 yaş üzeri yetişkin bileti almanız gerekmektedir. Yaş aralığı 0-36 Ay arası Çocuk girişleri ücretsizdir. Öğrenci/Öğretmen/65 yaş üstü bileti alan misafirlerimizin Emaar Skyview girişindeki resepsiyona kimlik ibraz etmek zorunludur.

 • Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında merkezde istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Tesis içinde tütün ve türevlerinin kullanımı, yiyecek ve içecek tüketilmesi yasaktır.

 • Özel kodunuzun Emaar Square Mall -2. Katta bulunan Skyview gişesinde bilete dönüştürülmesi gerekmektedir. Evcil hayvanla giriş kabul edilmemektedir.

 • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • İstanbul’un en yüksek noktaları arasında yer alan Emaar Skyview, seyir terası konseptini yeni boyutlara taşıyor. Birçok tarihi ve kültürel simgeyi içinde bulunduran İstanbul, bu tepeden adeta büyülüyor.

İstanbul'u Gökyüzünden Keşfedin

İstanbul’un en yüksek noktaları arasında yer alan Emaar Skyview, seyir terası konseptini yeni boyutlara taşıyor. Birçok tarihi ve kültürel simgeyi içinde bulunduran İstanbul, bu tepeden adeta büyülüyor.

Emaar Square Mall’a ulaştıktan sonra -2. kata inerek Skyview giriş alanından sadece 58 saniyede asansörle yukarı çıkabilirsiniz. 47. ve 48. katlarda yer alan kapalı ve açık alanlar, İstanbul’un güzelliklerini yaşamak için mükemmel bir seyir mekanı sunar. Tamamen camdan oluşan 30 metrelik bu teras, şehrin heyecanına Üsküdar İstanbul’da ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un sembolleri, tarihi simgeleri ve modern yapısı hakkında en iyi görünümlerden birini vadediyor. İstanbul’un en yüksek noktalarından birinde yer alan bu yeni nesil seyir tepesi unutulmaz bir deneyim sunuyor.

İstanbul'u Farklı Bir Bakış Açısıyla Keşfedin

İstanbul, tarih ve kültürle harmanlanmış, eşsiz manzaralarıyla büyüleyen bir şehir. Bu büyüleyici şehri farklı bir açıdan görmek ister misiniz? İşte size İstanbul'un gözde turistik mekanlarından birini tanıtmak istiyoruz: Emaar Skyview.

SKYWALK (CAM SEYİR TERASI)

Skywalk: Şehri Ayaklarınızın Altına Seriyor

İstanbul, tarihi, kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle ünlü bir şehir. Ancak şimdi size İstanbul'u farklı bir açıdan deneyimlemenin heyecan verici bir yolunu sunuyoruz. Skywalk, şehrin merkezinde, Emaar Skyview'ın 47. katında bulunuyor ve ayaklarınızı yerden kesecek bir deneyime davet ediyor.

SKYFUN

Gökyüzünde Eğlence: Emaar Skyview'da Heyecan Dolu Skyfun Serüveni

Anadolu yakasının sahip olduğu tarihi simgeler ile dolu Üsküdar'da en seçkin AVM'de sizlerleyiz. İstanbul'un güzelliklerini daha yakından keşfetmenin ve gökyüzünün tadını çıkarmanın heyecan verici bir yolunu sunuyoruz: Emaar Skyview'da Skyfun!

SKYCAFE

Skycafe: İstanbul'un Gökyüzündeki Lezzet Durağı

İstanbul’un eşsiz manzarasına yüksekten bakarken lezzetli bir mola vermek isteyenler için Emaar Skyview'da yer alan SkyCafe, göz alıcı bir seçenek sunuyor. Ziyaretçilere, masmavi boğaz manzarasının ve tarihi yarımadanın büyüleyici silueti eşliğinde, leziz aperatifler ve içeceklerle dolu bir keyif vaat ediyor. Cam terastaki heyecan dolu deneyim sonrası bu mola size iyi gelecek.

Diğer İstanbul Fırsatları